Saç Satın Alan Kuaförler İstanbul Ankara İzmir Fiyatlar 2020

Saç satın alan bölgeler ve kuaförler satın aldıklarını peruk, çıt çıt saç, postiş, şeklinde mamüllere çevirerek satışa sunarlar. Bu bulguyu daha evvelcede görmüş fakat kuaförlerin haiz olunan olup olmadığını düşünmüş olabilirsiniz. Bayanlar amacıyla iyi bir iş fikri olmasa da, senelerdır uzattığı ve gözü şeklinde bakmış olduğu saçını satarak para kazanmak isteyen bayanlar amacıyla İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, Mersin, Kayseri, Diyarbakır, Sarıyer, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli ve Ankara illerimizde belirleme edilen kuaförler vasıtası ile sizde perukçular ile anlaşarak bir oran para kazanabilirsiniz. Saçların uzamasının seneler sürdüğü hesap edildiğinde, uzun soluklu bir gelir deposu olacağı söylenemez. Satmış bulunduğunuz bazı durumlarda dizi setlerinde, bazı durumlarda hususi elbiselerde kullanıldığı şeklinde daha fazlaca PERUK yapımı ve imalatında önemli bir yerdedir. Doğal olarak kuaförlerin satın almış olduğu saçların bazı kriterleri bulunmuş olduğu şeklinde her ürün de İYİ PARA ETTİĞİ söylenemez. Kayseri’de, Adana’da, Mersin, Perukçular çarşısında belirleme edilen bölgeler vasıtası ile küçük bir ana para tutarında para kazanabilirsiniz.

Mersin, İzmir, Bursa ve tüm illerimizde belirleme edilen perukçuları görebilmek amacıyla haritalar üstünden saç satın alan kuaförler aramasını gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Zira bu arama peşinden Konumunuza en yakın kuaför ve perukçulara görebilirsiniz.
Peruk İmalat Malzemesi

Satmış bulunduğunuz ürünler çoğu zaman peruk imalatında kullanılır. Peruk imalatı meydana getiren esnaf organik ve senelerdır özenle korunan daha fazlaca para ödeyecektir. Şundan dolayı bu ürünler natural olması sebebiyle daha fazlaca paraya satışa sunulabilmektedir. İnternette ki satış sitelerinde satışa yayılan saçlarınızın tutarları ile ilgili size ön informasyon vermek istiyoruz.

Çıt çıt adı verdiği natural gerçek fiyatı 65-70 santimetre olup ağırlığı 130 gram seviyesi gelmektedir. Satış fiyatı : 280 TL.

Bu saçlara her türlü perma ve boya prosedürü uygulanabilmektedir. Eğer plastik ve yapay mamüllerden üretilmiş olsaydı, ısıtılma neticesinde yanması söz hususu olurdu. Eğer yoğunluğu artış gösterirse buna bakılırsa gramaj ve fiyatta artmaktadır.

Saç Satın Alan Kuaförler ve Tutarları

Saçlarınız ne kadar natural ve sık ise kuaförler o denli paha biçecektir.

Satın alım esnasında renk tonu firmalara bildirilmekte ve bunun neticesinde şirket doğrultusundan en ideal saç tonu belirleme edilip satılmaktadır. Kısaca saçınız ne renk olursa olsun doğru kuaför ya da perukçu bulduğunuzda istediğiniz fiyata pazarlayabilirsiniz.
SATIN ALINAN GERÇEK SAÇ PERUK FİYATLARI

Yukarıda 65-70 santimetre uzunluğunda ki çıt çıt saçın fiyatını gördünüz. Şimdide size gerçek peruktan konuşmak istiyoruz. Gittigidiyor şeklinde sitelerde gerçek peruk renk ve boylarına bakılırsa satışa sunulmaktadır. Bu ürünler birebir gereksinimi olanlar doğrultusundan peruk olarak kullanılmaktadır. İnternette şu özelliğe haiz olan ürünler popülerdir;

 • Üst kısmının deri görüntülü olması,
 • Toptan makine ilamatı yerine el işçiliği ile hazırlanmış olması,
 • Boyama, perma ve aynısı prosedürlere ideal olması 3 önemli peruk kriteridir.

Bu özelliğe haiz bir peruk internette averaj 2.000 TL. seviyesinde satılmaktadır. Eğer saçlarınız 45 santimetre.’den kısa ise satın alınmayabilir. Şundan dolayı 45 santimetre. uzunluğunda bir saç kesildiği zaman averaj 10 santimetre. daha kısalmaktadır. Bu yüzden 45 santimetre.’nin altına kuaförler para vermezler. İnternetten fiyat veren kuaförlerin ne kadar gerçek ve güven edilir bulunmuş olduğu da ayrı bir mevzudur. En fazlaca para eden gerçek saçların peruk imalatı peşinden satışa sunuldukları kategoriler şunlardır.

 • At kuyruğu modellemesi,
 • Yarım ay modeli,
 • Bob peruk,
 • Çıt çıt setleri,
 • Kahkül ve perçem modeli,
 • Dalgalı perçemsiz peruk modeli,
 • Düz modeller,
 • Geniş maşalı medikal ürün olan peruklar,
 • Yanları perçemli olan modeller

Saç Alış Satış Tutarları Ne Kadar?

Yukarıda bahsedilen saç kriterlerine bakılırsa saç alış satış tutarları belirlenmektedir. Kaliteli saçlar iyi para ederken, fena halde ki saçların tutarları daha düşüktür. Devamlı gittiğiniz kuaförünüz sizin saçınızı bilmiş olduğu amacıyla pazarının üstünde fiyat verebilecektir. Saç satış tutarları averaj 200 TL.’den başlamakta ve 5.000 TL.’ye kadar alıcı bulabilmektedir. Sözgelişi beline kadar uzun olan, yıpranmamış, kırığı olmayan, boyasız uzun bir saçın fiyatı 5.000 TL’ye kadar alıcı bulabilmektedir. Saçımı satmak isterim diyorsanız ilk evvelce çevrenizde bu işi meydana getiren şahıslara başvurmanızı tavsiye ederiz. Şundan dolayı internette ya da bilmediğiniz bölgelerde belirleme edilen kuaför ya da perukçularda saçınızı düşük fiyata almayı düşünebilirler.

Güncel Alım Tutarları (Averaj)

 1. 30 santimetre. uzunluğunda kara saç 400 TL. (sadeliğine bakılırsa)
 2. 70 santimetre sarı saç fiyatı 2.000 TL.
 3. 40 santimetre boyalı sarı saç 700 TL.

bu fiyatlara alıcı kabul eden alçakta yer almakta olan web sitelerinde müşterilerle buluşacak.

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere Tavsiyeler!

Eğer kararınız kesinse evvelce aynanın karşısına geçip son durumunu inceleyin. Uzunluklarını ölçün. Naturel renklerine yakın olmaları sağlayın. Herhangi bir kimyasal ürün kullanmayın ve tüketiyorsanız da buna son verin. Saçınızın yukarıda yer edinen fiyatlara bakılırsa averaj sayısal sayısal dşayetini belirleme edin ve kuaföre ve perukçulara başvurunuzu gerçekleştirin. Adana, Konya, Antalya ve benzer büyük şehirlerde bir çok kuaför satın almaya hazırdır. İnternet ortamında, feysbuk’ta kim bulunmuş olduğu bilinmeyen şahıslardan uzak durun. Talepte belirleme edilen kişinin kurumsal bir şirket olmasına hususi gösterin. Toplama adı verdiği dipleri ve uçları aynı renk olmayan bir çok bir araya getirilmesi ile oluşturulan toplama verdiği fiyatlar ile uçları ve kökleri ters istiflenen NON-REMY fiyatına natural olanları satmayın. Eğer saçınızı web sitelerine koyarak satmak istiyor iseniz, görselde yüzünüzü gizlemenizi tavsiye ederiz. Şundan dolayı satışı amacıyla gönderdiğiniz fotoğrafınızın istemediğiniz yerlerde kullanılmasını istemiyor iseniz, ön yüzden çektiğiniz fotoğraflarda kesinlikle yüzünüzü gizleyiniz. Gene letgo şeklinde programlarla satışa sunacaksanız bu tekniği uygulayınız.

Boyalı Saçlar Satılır mı?

Daha evvel kara olan saçını sarıya çevirmek amacıyla üst üste 3-5 kez boyatan, ön tarafının rengini değişik arka tarafın ve perçem rengini değişik meydana getiren bayanların saçları ve üst üste kuaförde ya da kendi imkanları ile perma şeklinde değişik modelden modele geçiş yapanların saçları yıpranmış vaziyettedir. Hatta saçlar bu prosedürler neticesinde incelir. İncelen saç peruk üretiminde dşayetsizdir. Bu sebeple minimum boyanan, minimum prosedür oluşturulan saç dşayetlidir. Hem de saçın uzun olması, sık olması da lüzumlu kriterlerdendir.

 • Saçınız uzun olmalıdır. Beline kadar adıyla tabir edilen saçlara paha biçilemez. Minimum 45 santimetre. olması gerekmektedir.
 • Saçlarda kırık olması ve yanma olması yıpranmasının işaretidir ve sayısal sayısal dşayeti düşüktür.
 • Saçın gramajı hususu uzunluğu ve kalınlığı ile alakalıdır. Her ne kadar kalınlar para etmese de, fiyat düşürmek amacıyla inceler de gramaja vururlar. Bu hususa ilgi etmelisiniz.
 • Boyalı olan saçlar kolay kolay kuaförler doğrultusundan satın alınmaz. Şundan dolayı ilerde yeni bir boyamaya ideal değildir. Bu sebeple fazlaca para etmezler
 • Kalınca telli ve ince telli saçların tutarları birbirinden değişikdır. Kalınca telli olanlar üretilecek peruklarda aynı içeriğe haiz olacağından çoğu zaman ince olan peruklar ipeksi bir yumUşaklığa haiz olmalarından dolayı daha fazlaca para eder. Bu sebeple eğer saçınız ince telli ve zarif görüntülü ise daha fazlaca para edecektir.
 • Saçın son olarak ne zaman kesildiği de önemli bir kriterdir. Uzun senelerdır yalnızca uçları kesilen saçlar birazcık daha sağlıksızdır.
 • Saçınızın örneksiz rengi satın alan bölgeler doğrultusundan ilk bakılacak husustur. Oldukca tercih edilen ve sevilen sarı saçlar popülerken kara saçlar daha azca alınmaktadır.
 • Perma yapılmamış, boyanmamış, röfle prosedürü uygulanmayan ve kimyasal olmayan saçlar birinci kalitedir. Fakat en önemli noktalardan biride kesim peşinden saçların hepsinin aynı yöne istiflenmiş olması gerekmektedir. Değişik yöne istiflenen saçların sayısal sayısal dşayeti düşmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir