QNB Finansbank, resmi web sitesi üstünden kampanyasını duyurdu

QNB Finansbank, kampanyasını resmi web sitesinde duyurdu. Kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde nakit puan kazanılacağı açıklandı. Kampanyaya katılım 31 Ocak evveliyatına kadar yapılabilir. Her yeni otomatik satmaca ödeme talimatı için 25 gün geçerli olmak suretiyle toplam 100 TL, 50 TL’ye kadar ParaPuan kazanma fırsatı.
Kampanya bilgileri ve koşulları;Kampanya, 1-31 Ocak tarihleri ​​içinde CardFinans bireysel kredi kartınıza yada vadesiz hesabınıza verilen her yeni Otomatik Satmaca Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya döneminde iptal edilen ve tekrardan düzenlenen siparişler için ödül kazanılamaz.Verdiğiniz her yeni otomatik satmaca ödeme talimatı için 50 TL olmak suretiyle maksimum 100 TL ParaPuan kazanabilirsiniz. Kredi kartından ödül kazanma talimatı verilen faturanın minimum 30 Haziran 2022 evveliyatına kadar ödenmesi gerekmektedir. Verilen talimatların 31 Temmuz 2022 evveliyatına kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar verilen siparişlerin iptal edilmesi durumunda ParaPuan ödülü geri alınacaktır. . ParaPuan kullanılmışsa, kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç kaydedilir.Hesaptan verilen siparişler için 28 Şubat 2022 evveliyatına kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, ParaPuan 1-5 Mart 2022 tarihlerinde CardFinans Nakit kartınıza yüklenecek olup, kredi kartından verilen siparişlerin ödülü faturanın ödenmesinden sonraki ay CardFinans yada QNB First logolu kredi kartınıza yüklenir.
Ödeme tarihinde hesap bakiyesi yada kredi kartı limiti yetersiz ise satmaca ödemesi işleme alınmayacaktır. Hesaptan verilen yönerge için Talimatlı Ek Hesap limiti var ise cari faiz oranı ile bu limitten karşılanacaktır.Kampanya bir tek CardFinans, QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank cari hesabı üstünden verilen siparişler için geçerlidir.KULLANIM SÜRESİ VARKazanılan ParaPuanların kullanım süresi 25 gündür ve bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuanlar iade edilir.OKU  Sürücü Odaklı Trafik Sigortası Nedir?QNB Finansbank Şubeleri, Davet Merkezi, QNB Mobil yada Bireysel İnternet Bankacılığı’ndan otomatik satmaca ödeme talimatı verilebilir.Her {müşteri} kampanyadan bir tek bir kez faydalanabilir ve maksimum 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.ParaPuan kampanyasında yer edinen faturalar ile başka kampanyalara katılım mümkün değildir.Enpara, CardFinans Ticari, CardFinans Fix ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları ile verdiğiniz siparişler kampanyaya dahil değildir.