namlı çiğ köfte bayilik ücretsiz sermayesiz iş fikirleri

En çok satılan ham köfte markası hiç bir vakit popülerliğini yitirmediğinden ham köfte bayilik veren firmalar girişimciler için en çok tercih edilen iş fikirleri arasında bulunmaktadır. En çok satılan ham köfte markası hiç bir vakit popülerliğini yitirmediğinden ham köfte bayilik veren firmalar girişimciler için en çok tercih edilen iş fikirleri arasında bulunmaktadır. Çiğ köfte bayilik fiyatları 2022 senesinde firmadan firmaya tabi olarak değişiklik göstermektedir. Peki ham köfte bayiliği ne kadar kazandırır, firmaların bayilik şartları nelerdir? İşte ham köfte bayilik veren firmalar ve franchising fiyatları!

Çiğ köfte bayilik veren firmalar, satışlarını çoğaltmak ve marka bilinirliğini sağlamak hedefi ile franchise hizmeti vermektedir. Ülkemizde nerdeyse bütün vilayet ve ilçelere ham köfte bayilikleri verilmekte olup, yatırımcılarına yüksek kazançlar karşılamaktadır. En çok kazandıran ve ham köfte isteyenlere veren firmalar listesi: Çiğ köfte bayiliği veren firmalara müracaatte bulunmadan evvela, markaların franchise şartlarını, bayilik fiyatlarını, günlük ve maaş kazançlarını öğrenmeniz gereklidir. Alacağınız bayiliğin size kazanç sağlaması ve şirketinizi uzun soluklu işletebilmek namına firma yetkililerinden ayrıntılı bilgi temin edebilirsiniz.

Çiğ köfte bayilik fiyatları 2022 senesinde ortalama olarak aralığında değişiklik göstermektedir. arasında girişimciler için sermayesiz ham köfte bayiliği veren markalar dahi bulunmaktadır. Bu firmalara arasında pekçok çiğköfte markası ad hakkı bedeli istememekte olup sadece kurulum bedeli talep etmektedir. Çiğ köfte bayilik fiyatları firmadan firmaya göre değişiklik gösterdiğinden, şirketlerin bayilik paketleri ve fiyatları ile ilgili net bilgi alabilmek için firma yetkilileri ile iletişime geçmenizi öneririz. İş yerinizin ihtiyaç duyacağı bütün malzemeyi paket durumunda yayınlayan Hacıalioğlu markası, açılışa hususi ham köfte de armağan etmektedir.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayilik kurulum fiyatı şayet 10.000 TL ile 30.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Çiğ köfte bayiliği için paketler yayınlayan marka ayrıca kredi kartına 12 taksit olanağı ile de iş kurmak isteyenlere basitlik karşılamaktadır. Hacıalioğlu Çiğ Köfte franchise paketleri alttaki tabloda bulunmaktadır: 10.000 TL Gerekli takım ve evrak tedarik edilerek 500 kg çiğköfte hediyesi verilmektedir. 15.000 TL Gerekli takım ve evrak tedarik edilerek 750 kg çiğköfte hediyesi verilmektedir. Derin donduran, karton kutu, nitelik mükafat damgaları gibi ilave vasıtalar verilmektedir. 20.000 TL Gerekli takım ve evrak tedarik edilerek 1 ton çiğköfte armağan verilmektedir. Mısır arabası, derin donduran, çayhane, kumda kahve makinesi gibi vasıtalar verilmektedir.

30.000 TL (AVM Stand Kiosk) Gerekli takım ve evrak tedarik edilerek 200 kg çiğköfte hediyesi verilmektedir. Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Kurulum Paketi Bayilik başvurusunda bulunmak için, Hacıalioğlu Çiğ Köfte internet sitesinde bulunan süratli bayilik müracaat formunu doldurabilir yahut 0 212 515 94 44 numaralarını tuşlayarak derhal bayilik temin edebilirsiniz. Hacıalioğlu için lazım olan şartlar şunlardır: Dükkanınızın işletmesi tamamıyla size kaldığında, elde ettiğiniz gelirler her ayın 1’i ile 5’i arasında hesabınıza yatırılmaktadır. Eğer ki Hacıalioğlu Çiğ köfte bayilik şartlarını sağlıyorsanız dükkanınızın caddeden görünecek şekilde iç ve dış resimlerini çekerek [email protected] e-posta adresine yollamanız yeterli olacaktır.