mng kargo2

MNG Kargo Takip MNG Kargom Nerede

MNG Kargo Takip MNG Kargom Nerede

MNG Tüm ortaklık muhteviyatında 2003 senesinde etkinliğe geride bıraktığımız MNG Kargo; bugün itibariyle 800 seviyesi şubesi, 26 tane aktarma merkezi, 8 bin çalışan, 15 tane bölge müdürlüğü, 6 kargo uçağı ve 2 bin seviyesinde kara nakliyeciliği icra eden aracı ile sektörde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. MNG Kargo ülke çapında taşıma hizmetinin yanı sıra dünyanın başka ülkelerine de hizmet götürmektedir.

mng kargo5

Bu alt yapısı ile eş güdümlü Türkiye ‘de sektörün önder ve en önemli kargo şirketlerinden birisidir. Hem de hava yolu nakliyeciliğinda filosunda kendine ilişik tayyare olan tek kargo şirketidir. Kara yolu nakliyeciliği ve hava yolu nakliyeciliğindaki kuvveti ile eş güdümlü Türkiye‘nin tüm şehir merkezlerinde 24 saatte teslim hizmeti sunmaktadır. Gene ihracat, ithalat, gümrük prosedürleri, ara koruncak ve depolama hizmetinin yanı sıra; kurmuş bulunmuş olduğu Teknolojik Aktarma Merkezleri vasıtası ile müşterilerine ilişik kargoları el değmeden hasarsız bir halde yetişmesi ihtiyaç duyulan adreslere ulaştırmaktadır.

mng kargo

MNG Kargomu Nasıl Takip Edebilirim?

MNG Kargo; yaşama geçirdiği kargo takip sistemi ile müşterilerine, kargoları ile ilgili anında data paylaşımı sunmaktadır. MNG kargom nerede iyi mi takip edebilirim diyenlerin yapması ihtiyaç duyulan tek şey; MNG Kargo ‘nun resmi web sitesi olan www.mngkargo.com.tr adresine girip, anında ana sayfadaki gönderi sorgulama seksiyonuna takip numarasını işleyip sorgula butonuna tıklamak olacaktır. Oluşturulan ekranda kargonun son olarak nerede prosedür görmüş olduğu, şu anda ne halde bulunmuş olduğu, tahmini teslim süresi, varış şubesi bağlantı verileri şeklinde bir çok çeşitli data paylaşımında bulunulmaktadır. Hem de e – tecim siteleri üstünden alış veriş icra eden müşteriler amacıyla; e – tecim firmalarına hususi sorgulama menüsü de bulunmaktadır.

mng kargo1

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

MNG Kargo ile ilgili her türlü tavsiye ve şikayetleriniz amacıyla MNG Kargo alan kişi hizmetleri numarası olan 444 06 06 nolu telefonu ya da 0 850 222 06 06 nolu telefonu arayabilir, kargonuz ile ilgili data alabilir ya da kargo ile ilgili her türlü hususta yardım alabilirsiniz. Gene [email protected] adresine atacağınız e – posta ile de şirket yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. Başvurunuzla ilgili tarafınıza en kısa sürede cevap e – postası gönderilecektir.

Mühim! Kapıda Ödemeli Kargo Iyi mi Gönderilir?

mng kargo2

Gene MNG Kargo doğrultusundan müşterilerine destek olabilmek suretiyle iyi mi kargo gönderimi yapılır mevzusu ile ilgili hazırlanmış olan bir gönderi rehberi de bulunmaktadır. Bu rehbere ulaşmak amacıyla MNG Kargo ‘nun web sitesi üstünden “ Gönderi Rehberi “ seksiyonuna girmeniz gerekmektedir. Direkt ulaşmak isteyen kullanıcılarımız MNG KARGO TAKİP TIKLAYINIZ linkini kullanarak gönderi rehberine ulaşabilirler.

MNG Kargo; değişik şirketlerle anlaşmalar yaparak her geride bıraktığımız gün alan kişi portföyünü büyütmeye devam etmektedir. Mesela; Türk Telekom abonelerine % 30 indirim, D – Smart abonelerine % 25 indirim, Denizbank bireysel müşterilerine % 30 indirim, HOPİ kullanıcılarına % 25 hopi paracık, CLK – Boğaziçi Elektrik müşterilerine % 25 indirim şeklinde kampanyalar bulunmaktadır.

mng kargo3

Genel merkezi Maslak Mahallesi Sümer Sokak No:3 Ayazağa Tecim Merkezi K : 5 – 6 Sarıyer İstanbul adresinde tespit edilen MNG Kargo; bir çok toplumsal sorumluluk projesine de ev sahipliği yapmaktadır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours