manisa saruhanlı otobüs saatleri

ABONE OL

News

Manisa Saruhanlı otobüs saatleri hakkında güncel ve detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz başlıktır. Şehir içi ve şehirlerarası otobüs seferlerine dair bilgileri bulabileceğiniz bu sayfa üzerinden istediğiniz güzergahta sefer saatlerini öğrenebilir ve yolculuk planlamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Otobüs firmalarının sefer saatleri, güzergahları ve bilet fiyatları konularında bilgilere ulaşmak için bu başlık altındaki detaylı içeriklere göz atabilirsiniz.

Manisa Saruhanlı Otobüs Saatleri
Arsivbey
Arsivbey Mahallesi, Manisa ilinin Saruhanlı ilçesinde yer alan bir mahalledir.
Manisa Saruhanlı Otobüs Seferleri
Manisa il merkezinden Saruhanlı’ya giden otobüs seferleri mevcuttur. Saruhanlı’nın farklı mahallelerine de otobüs hizmeti bulunmaktadır.
Manisa Saruhanlı Otobüs Saatleri
Manisa’dan Saruhanlı’ya hareket eden otobüslerin saatleri, hafta içi ve hafta sonları için farklılık gösterebilir. Aşağıda bazı örnek sefer saatlerini bulabilirsiniz:
Hafta İçi Otobüs Seferleri

07:00
08:30
10:15
13:45
16:30
19:00

Hafta Sonu Otobüs Seferleri

09:00
11:30
14:15
17:45
20:30
22:00

Saruhanlı Otobüs Firmaları
Saruhanlı’ya otobüs hizmeti sunan bazı firmalar şunlardır:

Yıldız Turizm
Kamil Koç
Uludağ Turizm
Pamukkale Turizm

Manisa – Saruhanlı Otobüs Bileti Fiyatları
Manisa’dan Saruhanlı’ya otobüs biletleri, firmalara göre değişiklik gösterebilir. Yaklaşık fiyat aralığı 20 TL ile 40 TL arasında değişmektedir.
Saruhanlı’da Gezilecek Yerler
Saruhanlı ilçesinde gezilecek birçok yer bulunmaktadır. Bunlardan bazıları:
Bağırsaklı Su Parkı
Bağırsaklı Mahallesi’nde yer alan bu su parkı, ailelerin ve çocukların keyifli vakit geçirebileceği bir mekandır.
Saruhanlı Köyü
Geleneksel Türk köy yaşamını gözlemlemek için Saruhanlı Köyü’nü ziyaret edebilirsiniz.
Soru ve Cevaplar
1. Saruhanlı’ya hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?
Saruhanlı’ya sefer düzenleyen bazı otobüs firmaları şunlardır: Yıldız Turizm, Kamil Koç, Uludağ Turizm, Pamukkale Turizm.
2. Manisa’dan Saruhanlı’ya hangi saatlerde otobüs seferleri bulunmaktadır?
Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere farklı saatlerde otobüs seferleri bulunmaktadır. Örnek sefer saatleri makalenin ilgili bölümünde yer almaktadır.
3. Saruhanlı’da gezilecek yerler nelerdir?
Saruhanlı’da Bağırsaklı Su Parkı ve Saruhanlı Köyü gibi gezilecek yerler bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için makalenin ilgili bölümünü inceleyebilirsiniz.
4. Saruhanlı Otobüs Bileti fiyatları ne kadardır?
Saruhanlı Otobüs Bileti fiyatları, firmalara ve sefer saatlerine göre değişiklik gösterebilir. Yaklaşık fiyat aralığı 20 TL ile 40 TL arasındadır.
5. Saruhanlı Otobüsleri hangi mahallelere hizmet vermektedir?
Saruhanlı Otobüsleri, Saruhanlı ilçesindeki farklı mahallelere de hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için ilgili makalenin ilgili bölümünü inceleyebilirsiniz.

İçindekiler

Manisa Saruhanlı Otobüs SaatleriArsivbeyManisa Saruhanlı Otobüs SeferleriManisa Saruhanlı Otobüs SaatleriHafta İçi Otobüs SeferleriHafta Sonu Otobüs SeferleriSaruhanlı Otobüs FirmalarıManisa – Saruhanlı Otobüs Bileti FiyatlarıSaruhanlı’da Gezilecek YerlerBağırsaklı Su ParkıSaruhanlı KöyüSoru ve Cevaplar1. Saruhanlı’ya hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?2. Manisa’dan Saruhanlı’ya hangi saatlerde otobüs seferleri bulunmaktadır?3. Saruhanlı’da gezilecek yerler nelerdir?4. Saruhanlı Otobüs Bileti fiyatları ne kadardır?5. Saruhanlı Otobüsleri hangi mahallelere hizmet vermektedir?

Paylaşılan tüm blog yazılarının kaynağı ChatGpt yazılımına aittir.
Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.
[email protected]

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours