Kuveyt Türk Senin Bankan

Kuveyt Türk Senin Bankan Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bugün ki makalemizde şubesiz ve masrafsız bankacılık sistemlerinden olan Kuveyt Türk Senin Bankan başvurusu hakkında bilgiler sunacağız. Finansbank Enpara sistemi gibi zaman içerisinde ortaya çıkan bu sistem, ciddi anlamda ilgi gördü. Şubesiz internet bankacılığı kavramı artık aldı başını gidiyor da diyebiliriz sanırım.

Senin Bankan sistemine tüm başvurular online olarak yapılır. İnternet üzerinde ki başvurularınız kısa süre içerisinde değerlendirilir. Nasıl başvuru yapacağınıza dair bilgiler de sunma yoluna gideceğiz.

kuveyt turk senin bankan basvurusu

Kuveyt Türk Senin Bankan Başvurusu

  • İlk olarak resmi internet sitesi olan www.seninbankan.com.tr sitesine giriş yapınız.
  • Siteye girdiğinizde sitenin sağ üst köşesinde yer almakta olan HEMEN BAŞVUR sekmesine tıklayınız.
  • HOŞ GELDİN ekranında sizden kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Burada istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. DEVAM butonuna tıklayın.
  • Sonrasında ilk ekranda yazmış olduğunuz telefon numarasına bir onay kodu gelecektir. Telefonunuzu onaylayarak DEVAM tıklayın.
  • Telefonunuz ile alakalı olarak ilerlediğinde istenen adres bilgilerinizi de doğru giriniz. Bu adrese kurye gelecek ve hesabınızı bizzat onaylayacaktır.
  • Başvurunun sonunda işlemin bittiğine dair ekran göreceksiniz.

Kuveyt Türk Senin Bankan başvuru takibi TC kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile oluyor. İnternet sitesinde BURAYA TIKLAYARAK başvurunuzun son durumunu takip edebilme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında ise kurye adresinize gelerek bizzat sizlere imza attırıyor ve hesap kartınızı veriyor.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours