Kripto Bitcoin Al Sat Kati Kazanç %100 Kar Etmek İçin

Kripto Bitcoin Al Sat Kati Kazanç %100 Kar Etmek İçin

Merhabalar Bu yazı kripto para borsasında işlem icra eden tüccarlar için ve yeni başlamış olan arkadaşlarımız için Yaşamsal önem taşıyan bir içeriktir.Kripto bitcoin al sat yaparak kazanma stratejileri,Dikkat edilmesi gereksinim duyulan hususlar hakkında data vereceğim

Tavsiyem BAŞTAN SONA kadar okumanızdır,Okursanız bana yakarma edersiniz lütfen faydalanın,içeriğimi beğenirseniz bir yorum yapmanızı rica edeceğim.

 • Dikkat Edilmesi Gereksinim duyulan Oldukça ÖNEMLİ Maddeler.

 • Bitcoin ve ötekiler(altcoinler) BORSA ürünüdür,hisse senedi, repo,tahvil,iddaa,at yarışı farkı yoktur,Bu da bir kumardır.Dikkat etmezseniz tüm paranız PÜF diye uçar.
 • İlk olarak hangi borsada işlem yapacağınıza karar verin.Binance EN İyisidir Burdan Kayıt İLE %20 Kazann.
 • Ondan sonrasında işlem türüne karar verin Şu demek oluyor ki hangi parayla alım yapacaksınız (TL.USDT,BTC)Farkı ne ? Dolarla alırsan alt coini örnek olarak xlm aldın dolarla,Dolar yükselir XLM yükselirse fazladan kazanırsın.Yada BTC ile XLM aldın, BTC düşer Xlm artarsa yerinde sayarsın 🙂 TL ile asla alma esasen.
 • Hiçbir süre TÜM BAKİYE   ile girmeyin, Niçin mi ? Sözgelişi btc 54k idi 50k ya düştü Seninde iştahın arttı ulan daha düşmez girelim dedin.DÜŞEBİLİR dostlar, Bu borsayı CZ(binance sahibi) ve COİNBASE yönettiğini dikkatsizlik etmeyin.
 • Ben alırken düşüyo ben satınca çıkıyor diyen oldukca vardır.İŞTE BÜTÜN MESELE BU  sen alırken yüksekten alıyorsun,satarkende tam çıkacakken satıyorsun o yüzden zarar ediyorsun,Taktiğini değiştirmelisin.Bunun çözümünüde birazdan anlatacağım.
 • ENNN önemlisi bence STOP LOSS oldukca önemli dostum aldın 10 liraya çıktı 11 liraya derhal 10,2 kuruşa koy stobunu, STOP LOSS (Olurda fiyat düşerse daha oldukca girmesin )diye alınan bir önlem,Fakat STOP LOSS PATLAYABİLİR doğrusu satamayabilirsin 🙁  şundan dolayı stop loss u hacime ve miktara bakılırsa ayarlamalısın.ÖRN:  BTC aldın stop koyucaksın 52.500  –  52.000 arasu koysan satar.Fakat XRP aldın  0.466666 aldın bunu 0.466600 koydun aralık satamayabilir şundan dolayı senin elindeki miktar oldukca olabilir ya da oldukca ufak meblağ olduğundan alıcı olmaya bilir ÇÖZÜM NE ?  Satıştaki o an ki tekliflere bakabilirsin alt alta yazar,Aralıklara bak sende o aralıklara bakılırsa koy
 • UNUTMA  BTC Artarsa hepsi artar,Btc düşerse hepsi düşer, ÖNEMLİ NOT Ayı Ve Boğa Sezonlarında (ayı doğrusu iniş trendi BTC Düşerken Altcoinler bırakın düşmeyi Ölürler o denli kötü )   VE (Boğa doğrusu çıkış trendi BTC çıkarken Altcoinler UÇARR fena kazandırır).

Gelelim %100 Kazandıran Btc Kripto Para Borsası Taktiklerine 

 1. Önecelikle BTCTÜRK,Paribu,Vebitcoin, Falan filan Unut abi bu biçim şeyleri yok say çöpe at,Bunlar yüksek komisyon alır,Uygulaması bozulur satman gerekirsen satamazsın,alman gerekirken alamazsın.Kimi vakit alacak adam bulamazsın CİDDİYİM.
 2. Allahtan Binance var TR Binance ile Vakıfbank Ziraat Papara havale eft KOMİSYONSUZ işlem yap MİSS.Dünya burdayken alıcıda satıcı da bulursun sürekli.Hemde BU Linkten %20 kazanarak üye olabilirsin.
 3. Süratli Yoldan Hem Riskli hem süratli size bağlı olarak (Vadeli işlemler ve Marjin Borsaları) Borsaların verdiği hizmetlerden biridir.

 

 

Peki Binance Marjin Ve Vadeli işlemler nedir ?

İkiside mantık olarak aynıdır, Buradaki vakalar İdda mantığı benzer şekilde misli girmektir (Fark olarak elinizde bir coin olmaz,doğrusu spot işlemde örnek vereyim 1 gram altın aldınız , hep 1 gram altınınız olur, altın düşsede çıksada 1 gram altınınız hep olur, Fakat marjin ve vadelide işler bu şekilde değil, Burdaki olay kaldıraç sistemidir.

Kaldıraç sistemi nedir ?

Mantık olarak elindeki paranın üstünde işlem hayata geçirmeye denir,doğrusu katlama sistemi, ister 2 kaldıraç ister 50 ister 100 kaldıraç seçebilirsiniz,

KALDIRAÇ=RİSK anlama gelir unutmayınız !!!

Şundan dolayı ; benim 100 dolarım var ise 10 kaldıraç seçersem 1000 dolarlık işleme girmiş oluyorum, kar edersem %10 alacağım 100 dolar kar güzel değil mi? fakat yitik edersen de normalde spor işlemde anlık olarak 3 dolar kaybın var ise burda 30 dolar olacaktır.

Marjin ile Vadeli işlemler farkı nedir ? Hangisi Daha karlı ?

 • Düzgüsel olarak Marjin daha mantıklı, Niçin Mi ? 
 • Marjinde en fazla 5 kaldıraç oyanayabilirsiniz, Vadeli işlemlerde 125 e kadar mevcut,Vadelide  olduda Tanrı göstermesin 100 dolarlık btc ye girdiniz 125 kaldıraç ile,ve btc aldığınızda 58.900 dü,sen 125 kaldıraç ile 58,750 de iptalsin uçtu 100 doların:-(
 • Fakat vadeli olsa 58.900 den 56.000 e inse mesele yok 5 kaldıraç şundan dolayı Trend yukarı dönerse şansın devam eder.
 • 2.Olarak Vadelide yalnız USDT İle alım yaparsın ,Marjinde öyleki değil, BTC ile alabilirsinz , Ne faydası olacak ? ,USDT insede çıksada ne öldürür ne gülüdürür, Fakat Ya çıkışta bir BTC ile MARJİNE girsen ? btc çıkarken senin girdiğin coinde çıkarsa KRALSIN

Kaldıraçlı işlemler zarar ettirir mi ? kumar mı ? Oynamalı mıyım ? Kati kazanır ya da kaybeder miyim ?

 • Güzel sual , Tüm açık yürekliliğimle söylüyeyim İnsan oğlu hırslıdır doyumsuzdur,Kaldıraçta iştah kabartır.Şu demek oluyor ki 5 kaldıraç gir misss, girme 20-30-50 ufak düşüşte uçarsın.
 • Alttan al, Bekle devamlı işlem açmak zorunda değilsin, eksilerdeki coinlerden al.
 • Kulak asma,O çıkacak bu uçacak falan filan inter milan, Boşverin bir oldukca PUMP cu onların, her birine kulak asarsan zarar edersin, Şundan dolayı senin beklediğin çıkmamış ve sen satıcaksın onun söylediğine gireceksin, girdiğin yer üstte olacağı için zarar edeceksin.
 • Ben alınca düşünüyor, satınca çıkıyor değil mi ? Düzgüsel şundan dolayı sen alıyosun bekliyosun tam sırası geliyor çıkmak için satıyosun,alan dost kaymağını yiyor.Bekle satma yedirtme.
 • Hepsiyle girme birazı kalsın, Ve parça parça gir.

Muhabbet alttan almak ,alttan alabilirsen senden iyisi yok 

Sabır et ,En önemli sabırdır düştümü satmayınız, elbet çıkacak,Şundan dolayı senin koin sayın azalmıyor yalnız paran düşüyor, Fakat çıkınca kazanıyorsun, O yüzden Çözümleme ve takip  oldukca önemli,ÖRN  : Borsaların fiyatlar kısmına gir, burda  eksi yada + simgelerini göreceksin ,BU EKSİ DEMEK 4 SAATLİK GRAFİKTE DÜŞÜŞÜDÜR, YANİ GÜNLÜK DÜŞÜŞÜ DEĞİL,

 

Borsa Sabah 6 gece 3 kapanışı vardır. Diyelim ki BTC BU gece 51k dan kapadı ,yarın da 50 den kapadı, Dikkat etmek lazım ertesi gün için, günlük kapanış diğeri günden yüksekse iyi bir işaret borsa yükselişe geçecek anlama gelir.

 1. Çözümleme ve takip Önemli demiştim. NASIL PEKİ ? Grafik bilmene gerek yok ,En oldukca ekside düşmüş 3-5 paradan parça parça satın al.Sözgelişi şuan  DOCK/USDT diye bir para  -15,70 YANİ %15 düşmüş , Güzel bir alım  Düşmüş düşeceği kadar BTC de düşüşte esasen,(btc hoca altcoinler cemaat olarak düşünün) aldım bir parça ALARM kurdum ufaktan üstüne, Şimdi takip edeceğim çıkışını sonrasında STOP LOSS Koyacağım, çıktıkça coin STOP LOSS u yukarı çıkarıcağım .
 2. Parça Parça satın al dostum , örnek olarak 10/1 er al  ,Ve Düşeni al çıkanı alma Düşen esasen düşmüş ,Çıkan çıkıyor fakat Ya düşerse  ?
 3. Şunu alın bunu alın twitter telegram grupçular hocalar uzmanlar alayı YALAN DOLAN, pezevenk biliyosa ne işi var orda HAVAİİ de olması lazım.
 4. Ve bu adamların söylediği COİN den uzak dur, PUMP DUMP vakasına denk gelebilirsin götünde don bile kalmaz(pump: yukarı uçuş) (dump:aşağı çakılış)  Bu adamlar örnek olarak 1000 kişi, Bir Coin belirlerler toplu girip alırlar ve yükselir fiyatı,sonrasında satarlar garibim habersiz yurttaş büyük zarar eder elinde kalır.

Son Olarak Al Sat Harici Kar Edebileceğiniz Yararlı Kripto Btc Kazanma Taktikleri

 1. Arbitraj :  Şok markette örnek olarak doritos 1 lira Migrosta 1,2 kuruş sen şoktan alıp migrosta satarak gelir elde edebilirsin,Bu borsada Arbitraj anlama gelir, Her para her borsa fiyatı aynı değildir.
 2. LaunchPool : Binance abimiz sağolsun 🙂  Çiftçiliktir dostlar ,ÖRN :Elinde olan traktörü verirsin binance a,onlarda yeni coin için kullanırlar , sanada yeni coinden verirler, İMECE usulü benzer şekilde, sende ANA paranı geri alır ve yeni coin kazanmış olursun.
 3. Launchpad:Binance da şuan olmayan bir para,ya da başka yerde olmayan bir para düşünün, ÖRN :Bir fırma bir ürün için satış meydana getirecek, bu şirket öncesinde belli miktarı oldukca ucuza belli sayıda çekiliş ile ssatıyor.Alabilirsen  x10-x100  hatta 500 katı kazanan gördüm.
 4. Launchpad  anlıktır dostlar duyuru yapılır katıldın katıldın şansına,kısmetse kazanırsın.