Ataşehir escort bayan

Ekonomi finans
Kredi Notu Düşükler için Kredi Veren Bankalar
Yazar: - 14 Temmuz 2020
59
0

Kredi Notu Düşükler için Kredi Veren Bankalar

Kredi veren bankalar 2020 yılı içerisinde kredi notunuz düşük ise. Bu sizin daha önceki bankalar la ilgili işlemlerinizi çok fazla olmamasından yada ödemeleriniz deki aksaklıklardan doğmaktadır. Bu nedenle bankalara yaptığınız krediler onaylanmaz. Hiç bir banka ödeme zorluğu çekmiş yada daha önce kredi notu oluşmamış kişilere kredi vermez. Başka bir bankaya borcunuz var hatta hacizlik oldunuz ve bu borcunuzu kapatmak istiyorsunuz.  Ancak bankalar belirli güvenceler altında verebilir. Adınıza kayıtlı bir devre mülk ile veya memur olan bir kefil ile. Bu şekilde size kredi verebilecek bir çok banka vardır. Bunlar;Akbank, Anadolu Bank, Garanti bank, Ziraat bankası, Vakıf bank, Halk Bank, Burgan Bank, Finans Bank, Hsbc Bank, Alternatif Bank, Türkiye İş Bankası, Fiba Bank gibi birçok bankakredi notum düşük veya sicilim kötü diyenlere kredi vermektedir. Ama hiç bir güvence vermeden giderseniz,  başvuruda bulunduğunuz hiç banka kredi vermez. Gösterebileceğiniz bir devre mülkünüz da yoksa. Kefil şart olur. Tabi göstereceğiniz kefilinde sağlam olaması gerekir. Yani sadece memur olması değil, onunda sicilinin temiz olması ve yüksek bir kredi notuna sahip olması gerekir.

kredi notu dusuklere kredi veren banka 1 Kredi Notu Düşükler için Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Emekli bir yakınınıza da yada bir işletme sahibi ,bağkura üye olanlar, yüksek meslek sahipleri (doktor, mühendis, avukat, eczacı) gibi birilerini de gösterebilirsiniz. Tabi aynı koşulları karşılaması şartıyla. Eğer nakit ihtiyacınızı yada icralık olan borcunuzu kapatmak istiyorsanız, bu koşullar sayesinde ancak ve ancak çekebilirsiniz. Bunun haricinde bankalar size güvenmez ki. Siz olsanız güvenirmisiniz. Sonuçta hiç bir banka kredi verdiği bir müşterisinin takibe düşmesini istemez. Kredi notunuzun düşük olmaması için, daha önce kredi veren bankalar 2020 kullanmadığıysanız veya kredi kartı kullanmıyorsanız, ilerde oluşabilecek bir ihtiyacınız düşünerek, en azından az limitli de olsa  bir kredi kartı kullanmaya başlayın. Ya da kara listede olmamak ve kredi notuzunu düşmemesi için her zaman bankalar da olan ödemelerinizi düzenli tutmak sizin yararınıza olacaktır. En azından size kefil olacak birisini bulmak zorunda kalmadan rahatlıkla her ihtiyacınız için her bankadan kredi çekebilirsiniz.Ya da ödemeyeceğiniz bir borç yükünün altına kendinizi hiçbir zaman sokmayın ki bu gibi sıkıntılar yaşamayın.

 

Diğer bir seçenek ise senetle para verenler olabilir. Çevrenizde mutlaka duymuşsunuzdur. Ama ne kadar güvenilir tartışılır. Çok yüksek faiz oranları ile çalıştıkları kesin. Bu konuda kredi veren bankalar 2020 daha sonra sıkıntı yaşayabilirsiniz. Onun için dikkatli olmanız da yarar var.

Diğer seçenekler ise, örneğin, bir bankaya hatta bir kaç bankaya borcunuz var ve ödemeyecek durumdasınız. Hepsini bir yere toplamak istiyorsunuz. Ama bu borçlarınızdan dolayı daha  hacizlik olmadınız. Ama ödemelerinizin düzensizliği yüzünden de kredi notunuz düştü. İnternet sitesinde bu konu hakkında yardımcı olan bazı kurumlar var. Buralara başvurup borçlarınızı ödemeleri hakkında ve onlara borçlu olmak istediğinizi talep edebilirsiniz. En azından borcunuz bir yere ve belirli vadeler ile ödeyebileceğiniz miktarlarda olur. Nakit kredi değil de araç almak istiyorsunuz. Bu konu hakkında yasal bir kurum olan Koç Finans Firmasından yararlanabilirsiniz. Koç Finans’a gidip istediğiniz aracı da seçerek, araç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Bu da diğer bir seçenek.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!