kredi notu dusuk olanların kredi cekmesi

Kredi Notu Düşük Olan Kişi Nasıl Kredi Çeker?

Kredi Notu Düşük Olan Kişi Nasıl Kredi Çeker? Kredi kullanmak istiyorsanız öncelikle kredi çekmek için yeterli kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. daha önce bankalardan hiç kredi kullanmamış, kredi kartı bulunmayan, vadesiz hesaba sahip olmayan kişiler kredi almak için daha çok şanslı olduklarını düşünseler de yanılırlar. Çünkü bankalar, tanımadıkları ve kendilerine güvence sunamayan bu kişilere kredi vermekte daha çekingen davranmaktadır. Bu nedenle öncelikle kredi notunu yükseltmeniz gerekecektir.

Kredi notu yeterli olmayan kişiler, sıklıkla kredi notu düşük kredi kullanmak için çeşitli yollar aramaktadır. Ancak kredi notu düşük olduğunda büyük ihtimal bankalar kredi başvurularınıza olumsuz dönüş yapacaklardır. Kredi notunuzu yükseltmek için düzenli kredi kartı kullanmanız ve kredi kartınızın ödemelerini düzenli yapmanız kısa sürede puanınızın yükselmesini sağlayacaktır. Bu nedenle kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Böylece vadesiz hesabınızdan nakit avans kullanma şansı da yakalamış olursunuz.

Düzenli bir işte son 1 yıldır sigortalı çalışıyor olmak ve yeterli bir gelir belgesi sunabilmekte bankalardan kredi almanızı kolaylaştırır.

NOT:Kredi çekebilmeniz için Findeks Raporunuzun en az , Az Riskli olması gerekiyor

En RiskliOrta RiskliAz RiskliİyiÇok İyi
0-699700-10991100-14991500-16991700-1900

En kolay kredi veren bankalar

N Kolay Kredi (Aktif Bank)Evrak talep edilmiyorKefil istenmiyor
CEPTETEB KrediEvrak talep edilmiyorKefil istenmiyor
Enpara.com KrediEvrak talep edilmiyorKefil istenmiyor
ING Bank E-KrediDeğerlendirme sonucu istenebiliyorKefil istenmiyor

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours