Ataşehir escort bayan

Ekonomi finans
Kredi Notu Düşük Olan Kişi Nasıl Kredi Çeker?
Yazar: - 30 Aralık 2019
43
0

Kredi Notu Düşük Olan Kişi Nasıl Kredi Çeker? Kredi kullanmak istiyorsanız öncelikle kredi çekmek için yeterli kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. daha önce bankalardan hiç kredi kullanmamış, kredi kartı bulunmayan, vadesiz hesaba sahip olmayan kişiler kredi almak için daha çok şanslı olduklarını düşünseler de yanılırlar. Çünkü bankalar, tanımadıkları ve kendilerine güvence sunamayan bu kişilere kredi vermekte daha çekingen davranmaktadır. Bu nedenle öncelikle kredi notunu yükseltmeniz gerekecektir.

Kredi notu yeterli olmayan kişiler, sıklıkla kredi notu düşük kredi kullanmak için çeşitli yollar aramaktadır. Ancak kredi notu düşük olduğunda büyük ihtimal bankalar kredi başvurularınıza olumsuz dönüş yapacaklardır. Kredi notunuzu yükseltmek için düzenli kredi kartı kullanmanız ve kredi kartınızın ödemelerini düzenli yapmanız kısa sürede puanınızın yükselmesini sağlayacaktır. Bu nedenle kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Böylece vadesiz hesabınızdan nakit avans kullanma şansı da yakalamış olursunuz.

Düzenli bir işte son 1 yıldır sigortalı çalışıyor olmak ve yeterli bir gelir belgesi sunabilmekte bankalardan kredi almanızı kolaylaştırır.

NOT:Kredi çekebilmeniz için Findeks Raporunuzun en az , Az Riskli olması gerekiyor

En Riskli Orta Riskli Az Riskli İyi Çok İyi
0-699 700-1099 1100-1499 1500-1699 1700-1900

En kolay kredi veren bankalar

N Kolay Kredi (Aktif Bank) Evrak talep edilmiyor Kefil istenmiyor
CEPTETEB Kredi Evrak talep edilmiyor Kefil istenmiyor
Enpara.com Kredi Evrak talep edilmiyor Kefil istenmiyor
ING Bank E-Kredi Değerlendirme sonucu istenebiliyor Kefil istenmiyor

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!