Kredi Kartı İle Altın Almak

Altın almayı düşünen kişiler bu işlemi genellikle nakit olarak gerçekleştirseler de son zamanlarda alışverişler kartla yerine getirildiği için kartla altın almak, taksitli ya da tek çekim olarak altınlarını almalarını sağlıyor. Kartla yapılan alımlarınızı faize düşürmeden ödemesini zamanında yaparsanız, dinen de herhangi bir sakıncası yoktur. Kuyumculuk uygulamalarında dini esaslara dikkat ederek işlemleri yapmak isteyenler faizden dolayı…


Kredi Kartı İle Altın Almak

Altın almayı düşünen kişiler bu işlemi genellikle nakit olarak gerçekleştirseler de son zamanlarda alışverişler kartla yerine getirildiği için kartla altın almak, taksitli ya da tek çekim olarak altınlarını almalarını sağlıyor. Kartla yapılan alımlarınızı faize düşürmeden ödemesini zamanında yaparsanız, dinen de herhangi bir sakıncası yoktur. Kuyumculuk uygulamalarında dini esaslara dikkat ederek işlemleri yapmak isteyenler faizden dolayı kartla ödeme yapmamaktadırlar.

Taksitle alabileceğiniz mücevher ya da müşterilerin banka kredileri olarak kartlara taksit yapılabileceğini belirtmek isteriz. Kuyumculuk sektöründe hazırda 4 taksit olan taksit sayısının 12 olarak ve hatta 36 olarak çıkarılabileceği duyuruldu. İKO başkanı olarak Mustafa Atayık AA muhabirler ile yapmış olduğu açıklamada 5 ya da 6 ay öncesinde aday olmuş olduklarını duyurmuşturlar. O zamandan bu zamana sektörde titiz bir inceleme ortaya çıkarıldığını söyledi. Daha önceden ise sektörde sorunlar hakkında bilgi sahibi olduklarını ve adaylık ile birlikte ise Atayık’ın yaklaşık olarak 2 hafta öncesinde gerçekleşmiş olan seçimlerde yönetim kazanıldığını anımsattı ve yeni dönem yapılmasının hedeflediğini bildirdi.

Altın Çeşitleri Nelerdir?

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap