Kefilsiz Senetsiz Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz ve senetsiz kredi veren bankalar var. Bu bankalar vesilesiyle kredi çekebilmek için gelir belgesi yada bordro ibraz etmeleri gerekmektedir. Sadece kredi kanalıyla nakit ihtiyacının karşılanması için en mühim şart, kredi notunun yüksek olması ve adli sicil kaydının bulunmasıdır.
TEB Anında Kredi BaşvurusuKrediler ek olarak herhangi bir belge yada gelir tablosu ibraz edilmeksizin TEB Bank üstünden de çekilmektedir.Kredi başvuruları mobil TEB uygulaması üstünden düşük faiz oranları ile kayıt, belge, imza, senet ve benzeri işlemlerle yapılmaktadır.Kredi onay sürecinde müşterinin temiz bir finansal geçmişe haiz olması gerekir.36 ay süresince yüzde 1,35’ten süregelen faiz oranları ile kredi kullanırken maksimum kredi limiti 12500 TL’dir.Enpara Anında Kredi BaşvurusuEnpara, sistemin gelir durumunu göstermeden kredi kullanma imkanı sunar. Gelir belgesiz kredi veren bankalar içinde yer edinen Enpara Bank’ın kredi kullanım koşulları aşağıdaki gibidir:Enpara sisteminde dosya harcama tahsis tutarı benzer biçimde komisyon tutarı yoktur. Minimum 1000 TL limitli kredi kullandırım hakkı 36 ay vade ile maksimum 60 bin TL olarak kullanılmaktadır. Enpara.com üstünde kredi müracaat süreçleri bulunurken, enpara.com {müşteri} hizmetlerinden de destek sağlanabilmektedir.
Güvence Bankası Anında Kredi BaşvurusuGaranti Bankası’ndan gelir belgesi olmadan kredi kullanmanın bazı şartları vardır:Bu koşulların başlangıcında kredinin daha ilkin alınmamış olması gerekir. Şubeye gitmeden online kanallardan dahi yapılabilen uygulamada 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılıyor. Kredi kartı borcu olan müşteriler, Bu imkandan yararlanamamaktadır. Güvence Bankası’nın hususi koşullarına Güvence Bankası internet adresinden ulaşılabilir.Akbank Anında Kredi BaşvurusuAkbank’tan kefilsiz yada gelir belgeli krediler bulunmakta olup, bu kredi imkanlarının ana şartları şu şekildedir: 7/24 saat, gelir belgesiz, kefilsiz, web bankacılığı üstünden alınmaktadır. Gelir belgesiz para çekme üst limiti 40 bin TL’dir. 36 ay vade ile kullanılan bu meblağ %1,62 faiz oranına tabidir.OKU  TEB, Finansbank, İş Bankası ve Yapı Kredi Acil Kredi İle Gündem Oldu. Sizde Müracaat Yapınİş Bankası Anında Kredi Başvurusuİş Bankası dağ gelir belgesiz kredi veren bankalar içinde yer almıştır. İş Bankası’nın özellikleri ve koşulları aşağıdaki gibidir:Anında kredi elde eden İş Bankası, maksimum 50.000 TL limitli kredi kullandırmaktadır.
Talep edilen kredi faiz oranı İş Bankası müşterilerine bakılırsa belirlenmektedir.
İş Bankası öteki bankaların aksine müşterilerinden bir tek gelir belgesi talep etmemektedir.