kedi tasması nasıl yapılır

kedi tasmasi

Evinizde kullanmadığınız birkaç parça nesne ile kedinize tasma yapabilir ve şahsi zevkinize göre tasarım edebilirsiniz. Öncelikle kedilerin hiperaktif hayvanlar olduklarını unutmamalısınız. Bu hususta çok üzücü vakalar malesef var. Saat ve kemerin delik bölümleri kedinin boynuna göre değiştirilebilir. Bu kumaşlar tek renk olabileceği gibi isterseniz baskılı, desenli, çiçekli yahut hayvan figürlü kumaşlarda olur.

 

Genel gereç olarak kauçuk ve deri karışımından imal edilen kordon yahut kemerlerin üstüne dilediğiniz tonlarda duvar kağıdı dahi yapıştırabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta boğazlarını sıkmayacak genişlikte ve rahatsız etmeyecek yumuşak dokuya sahip tasmaların meydana çıkmasını dahi dikkat etmelisiniz. Bu tasma, ivedi hallerde ip takılabilen ve elinizle denetim altında tutmanızı sağlayacak kalitede de olur. Gemici halatı gibi hususi iplikler ile en üst seviye dayanıklılıkta olur. Örme işleminin dayanıklı olması için yapıştırma ve yakma teknikleri yapılmaktadır. Böylece kaygı edecek rastgele bir vaziyet dahi söz hususu olmaz.

 

Düşük maliyet ve masrafı az bir ürünü bir den çok yapabilir ve her daim farklı modellerini de kediniz için kullanabilmeniz mümkün. Eğer kedinizi bu çıngırdak sesi ile tanımak ve nerede bulunduğunu kavramak istiyorsanız epey iyi bir seçim olur. Özellikle dışarıya çıkıp kedinizi hür bırakmak istediğinizde takılıp çıkarılabilir olması yararınızadır. Her kedi çıngırağı sevmediği için evvel kedinizin çıngırakla iyi olup olmadığını denemenizde yarar var. Sizin kedinizin ismi… Dünya üstünde adedi epey çok olan it cinsleri bulunmaktadır. Daha evvela su kaplumbağası beslediyseniz hayat alanlarına aşinasınız demektir ama ilk kere… Ancak bir…

 

İguanaların cinsiyetini bilmek gerçekte lüzumlu değildir fakat evcil hayvanımıza nasıl… Ancak birtakım kaynaklarda,… Latince Adı: Aulonocara Saulosi Coğrafik Kökeni: Tanzanya,Likoma Adası,Tsano… Tasmalar hem evcil hayvanlar hem etraf bakımından epey önemlidir. Kedi ve köpeğin bir sahibinin olduğu en basit tasma ile anlaşılır. Kedi tasması seçiminde kedinin sahibi belirleyicidir ve ister kedi göğüs tasması ister boyun tasması olsun bir petshoptan onlarca tür arasında istediğinizi satın temin edebilirsiniz. Tasmaya takılan isimlik yardımıyla kedinin kaybolması halinde, onu bulmanın en basit ve bilindik yolu budur. Özellikle dikkat edilmesi gereken sokak alışkanlığı olan kedilerin kedi pire tasması takması ekstra boynunda taşıdıkları yük gibi görünse de onları dış parazitlerden korumada önemi büyüktür.