İzmir Buca Evlere İş Veren Fason Firmalar

İçindekilerİzmir’de Evlere iş Veren Firmalarİzmir Bornova Evde Ek İş İmkanıÇiğli Organizede Evlere İş Veren Fabrikalarİzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Firmalarİzmir Kına Paketleme İşiNikah Şekeri PaketlemeEvde Sabun Paketleme İşiLokma YapmakKatalog İşleri YapmakDeniz Kabuklarından Aksesuar Yapımı

Vakitlerinin büyük çoğunlukla evde geçiren, çocuklarına bakmak durumunda kalmış olduğu için çalışamayan ya da aileme bir katkım olsun diyen bayanlar evden çalışıyor. İzmir’de evlere iş veren pek fazlaca şirket bulunuyor. Çiğli Organize Endüstri Bölgesi, Kemeraltı, Karabağlar, Bornova benzer biçimde yerlerde evlere ek iş imkanı elde eden pek fazlaca fason şirket bulunuyor. İçeriğimizde İzmir’de ve ilçelerinde evlere iş veren firmalar bu firmaların telefon numaralarını kaleme aldık. Bu firmalar ile görüşerek siz de ek gelir elde edebilirsiniz.

İzmir’de Evlere iş Veren Firmalar

Bayanların devamlı olarak iş hayatlarında etken olmaları gerektiğinden söz ediyoruz. Sadece bazı hanımlarımız evlatlarının olması, onlara bakacak kimse olmaması benzer biçimde durumlardan dolayı evlerini bırakarak etken olarak emek harcama hayatına katılamıyor. Aileme bir katkım olsun, üç beş kuruş da ben kazanayım, pazar param çıksın benzer biçimde düşünceler ile hanımlarımız evde iş yapabiliyor. Bu işleri veren pek fazlaca şirket var. Bilhassa kına paketleme, kalem montajı, çerez paketleme, amigurumi bebek, şekerleme, aksesuar yapımı benzer biçimde işler, tane başına belirlenen ücretler karşılığında çalışmak isteyen ev hanımlarına veriliyor.

İzmir’de Evlere iş Veren Firmalar

İzmir, denize kıyısı olan bir kent olması münasebeti ile fazlaca fazla gezgin çeken bir ilimiz. Hal bu şekilde olunca dinlence beldelerinde satılan ürünler de genel olarak el yapımı oluyor. Bu ürünlerin fazla miktarlarda üretilmesi için de İzmir ve ilçelerinde bulunan fason firmalar evlere iş gönderebiliyor. Bu firmalara ulaşmanın pek fazlaca yolu var. İnternet  üstünden ya da toplumsal medya sayfalarında evlere iş verilir şeklinde ilanlara rastlamak mümkün.

Bilhassa bu biçim ilanları araştırırken dikkatli olmak gerekiyor. Size verilen ücret belirli olmayıp, yaptığınız işe ve adete bakılırsa değişim gösterecektir. Hem de 5 bin – 10 bin TL kazanç sağlamak mümkün değildir. Şundan dolayı tane tutarları kuruşlarla ifade ediliyor. Bu sebeple kadınlarımızın dukkanacmak.com  dolandırıcılara karşı dikkatli olması, kişisel bilgilerini kimse ile paylaşmaması gerekiyor. Bilhassa işe gidip, yol ve yiyecek parası vermek yerine bayanlar bu işleri tercih edebiliyor.

Aslen saatlerin geniş olması da bayanlar için oldukça ehemmiyet taşıyor. Evinin işini halleden hanım, uygun olduğunda, belirli bir saat olmaksızın işini yapabiliyor. Doğrusu etkinlik açısından özgür. Bu durum da pek fazlaca hanıma cazip geliyor. Ek olarak evden çıkılmadığı için harcamalar da firmaya ilişik. Siz yalnız ne kadarlık iş yapabileceğinizi ve ikametgah adresinizi belirtiyorsunuz. Şirket elden ulaştırılabileceği benzer biçimde kargo yolu ile işleri size teslim ediyor. Gene geri gönderimde kargo harcamaları firmaya ilişik olduğundan kazandığınız temiz para cebinize kalıyor.

İzmir Bornova Evde Ek İş İmkanı

Bornova İzmir’in en fazlaca gezgin çeken ilçeleri içinde yer ediniyor. Bilhassa hediyelik eşyalar fazlaca gidiyor. Fason firmalar da evlere iş göndererek üretimin süratli yapılmasını sağlıyorlar. Bornova’da ikamet eden hanımlarımız bölgelerinde bulunan bu firmalar ile anlaşarak onlardan iş alabilir ve değişen ücretler karşılığında bu işleri yapabilir. Hanımlarımız tarafınca en fazlaca dört gözle beklenen konulardan bir tanesi malzemelerin teminidir. Bazı hanımlarımız, malzemeleri kendilerinin alacaklarını düşünerek bu biçim işlere girmek istemiyorlar.

İzmir Bornova Evde Ek İş İmkanı

Lüzumlu olan malzemeler firmalar tarafınca gönderiliyor. Mesela davetiye katlama işi yapıyorsanız. Davetinin ne şekilde katlanacağı size tanım ediliyor. Zarfa herhangi bir aksesuar yapıştırılacaksa silikon ve silikon tabancı da malzemeler ile beraber size ulaştırılıyor. Bu işleri yapmak oldukça kolay olduğundan, vakti boş olan hanımlarımız bu firmalar ile yazışma kurarak detaylı informasyon alabilirler. Bilhassa feysbuk ve instagram benzer biçimde web kanalları üzeriden bu biçim işlere ulaşmak oldukça kolaydır. Bu siteler üstünden “bornova evlere iş” şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza pek fazlaca duyuru çıkacaktır.

Çiğli Organizede Evlere İş Veren Fabrikalar

Aslolan adı ile Mustafa Kemal Atatürk Organize Endüstri Bölgesi’nde etkinlik gösteren pek fazlaca şirket bulunmaktadır. Bu firmalar bilhassa web siteleri üstünden evlere iş verdiklerini duyuru ediyor. Çiğli bölgesinde ikamet eden ve evden iş yapmak isteyen hanımlarımız web, telefon ya da şahsen yapacakları müracaatlar ile evlere iş alabilirler.

Bilhassa bölgede bulunan esnaflardan paketleme seçimi işler alabilirsiniz. Çiğli bölgesinde bulunan düğün salonları ile irtibata geçerek kına ve nikah şekeri paketlemesi de yapabilirsiniz. Fabrikalardan montaj işleri de almanız mümkündür. Bu işler kolay ve el becerisi olan her insanın yapabileceği tarzda işlerdir. Yeter ki zamanınız olsun, yiyecekleri yapınca, evladı uyutunca, hatta konuk ulaştığında bile rahatça yapabilirsiniz. Herhangi bir efor sarfetmenize de gerek kalmamıştır. 

EDİTÖR TAVSİYESİ

İşyerine Karınca Duası Niçin Asılır? ANLAMI NEDİR?

20 Ocak 2022

Çiğli Organize

İzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Firmalar

İzmir’de ikamet edenler bilir, Kemeraltı Konak ilçesinde Mezarlıkbaşı’ndan meydana kadar alım satım işlerinin doğrusu tecim faaliyetlerinin yoğun olduğu bölgeler arasındadır. Çarşı, turistlerin uğrak noktaları olduğundan dolayı bilhassa bu bölgelerde gezinsel ve hediyelik eşyalar satılmaktadır. Kemeraltı çarşısı bilhassa çeyizcilerin yoğun olduğu mekanlardandır. Gelinlikçi, düğün ve kına malzemesi satan fazlaca fazla yer vardır. Bilhassa sabun ve süs eşyaları da fazlaca satılıyor. Bu esnaflar bayanlar ile iletişime geçerek evlere iş veriyor. Kına paketleme, gelin çiçeği yapımı, çerez paketleme, nikah şekeri yapımı, şeker hamurundan kurabiye, nişan masası için aksesuarlar vb. yaparak para kazanabilirsiniz. Çarşıdaki esnaf ile birebir görüşerek iş alabilirsiniz.

İzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Firmalar

Yalnız bu ilçelerde değil, Menemen, Torbalı, Selçuk, Tire, Karşıyaka, Gaziemir, Buca benzer biçimde ilçelerde hanımlarımıza iş veren pek fazlaca fason şirket bulunmaktadır. Oturduğunuz semtte bu şekilde çalışan kişileriniz ya da komşularınız var ise onlardan detaylı informasyon alabilirsiniz. İzmir’de kuyumcular çarşısında imalathanelerde gümüş işi yapılıyor.

İzmir Kına Paketleme İşi

Bayanların evde yapabilecekleri en kolay işlerden bir tanesi kına paketlemedir. Bilhassa düğün sezonları başladığında organizasyon  firmaları ya da esnaflar tarafınca en fazlaca gereksinim duyulan hazır paketlenmiş kınalardır. Sadece bu işte müşterilerin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Bu sebeple kim ne kadar sipariş vermiş ve hangi süslemeden beğenmiş ise o şekilde yapmak gerekecektir. Ilk olarak size verilen ölçeğe bakılırsa kınayı ambalaja koymalısınız. Sonrasında size verilen karton, paket, plastik maddelere bu ambalajları yerleştirmeniz gerekiyor. Kazancınız tane üstünden hesaplanıyor. İzmir’de bu işin maliyeti 50 kuruş ile 1 TL içinde değişiyor. 50 kuruştan günce 100 tane kına paketleseniz 50 TL kazanırsınız.

Kına Paketleme İşi

Nikah Şekeri Paketleme

Kadınlarımızın yapabilecekleri en kolay ve keyifli işlerden bir tanesi nikah şekeri paketlemedir. Nikah şekerleri tasarım bakımından fazlaca değişik şekillerde olabilmektedir. Genel olarak badem şekeri konsa da lokum ve çikolatalı versiyonları da vardır. Gelin ve damadın tercihlerine bakılırsa sipariş alınır ve iş size buna bakılırsa verilir. Nikah şekerlerinin tutarları da oldukça pahalıdır. Lüks olanları ve orta halli olanları vardır. Yaptığınız işe bakılırsa tane hesabı 1 ya da 2 TL alırsınız. Günde 1 TL’den gene 100 tane yapsanız 100 TL kazanırsınız.

Evde Sabun Paketleme İşi

İzmir ve çevrelerinde bilhassa dinlence bölgelerinde ve doğallığın vurgulandığı yerlerde, el yapımı sabunlar satılır. Bunların çeşitli hastalık ve cilt problemlerine iyi geldiği söylenir. Ek olarak çeşitli biçim, renk ve desenlerde olabilirler. İşte Kemeraltı benzer biçimde yerlerde bu biçim sabunlar fazlaca fazla satılır. Esnaf ile görüşerek iş alabilirsiniz. Sabunları ve paketleri onlar temin edeceklerdir.

Lokma Yapmak

İzmir’in en meşhur yiyeceklerinden önde gelen lokma  tatlısını yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bilhassa mevlitlerde, hususi günlerde lokma dökülür. Yiyecek icra eden lokantalar, tatlıcılar ile ya da şahıslarla anlaşarak tatlı yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Lokma tatlısı fazlaca araç-gereç gerektirmediğinden dolayı da yüksek tutarlar kazanabilirsiniz.

Lokma Yapmak

Katalog İşleri Yapmak

Bilhassa çevresi geniş olan hanımefendilerin yapabilecekleri işlerin başlangıcında katalog işleri geliyor. Avon, Farmasi, Oriflame benzer biçimde firmalardan alacağınız kataloglar ile makyaj malzemesi, parfüm, yazları güneş kredi vb. satarak gelir elde edebilirsiniz. Ilk olarak web üstünden bu firmalara üye olun. Sonrasında temsilci olmak istediğinizi söylediğinizde size tester ve aylık kataloglardan gönderirler. Bu kataloglardan satış yaparsınız. Temsilci olarak size de çeşitli indirimler sağlanır, armağan ürünler verilir.

Deniz Kabuklarından Aksesuar Yapımı

Dinlence beldelerinde bu biçim aksesuarlara fazlaca fazla rastlıyoruz. Ev dekorasyonunda ya da takı olarak deniz kabukları fazlaca kullanılıyor. Mumluklar, kolyeler, bileklikler, çerçeve benzer biçimde çeşitli aksesuarlar yapılıyor. Bu firmalar size neyi {nasıl} yapacağınızı söylüyor. Birazcık el becerisi olanlar ve bu işe ilgilisi olanların kolaylıkla yapabileceği işler. Plajlara yakın noktalarda bulunan esnaftan bu mevzu ile ilgili detaylı informasyon alabilirsiniz.

İzmir ve çevre illerinde evde ek iş imkanı sunan pek fazlaca yapınak ve esnaf vardır. Toplumsal medya üstünden iletişime geçerek iş alabilir ve evden çıkmadan para kazanabilirsiniz.