İstanbul’da Semtlere Gore Evlere İş Veren Bölgeler 2022

İçindekilerEvlere İş Veren Güvenilir Firmalarİstoç Evlere İş Veren Firmalarİstanbul Evde Ek İş İmkanlarıSancaktepe Boncuk İşiEyüp Kurdele Bağlama İşiEyüp Eşarp Dikme İşiVefa Marka Yapıştırma İşiFatih Ruj Kapağı Montajı İşiBalat Boncuk İşleme İşiGaziosmanpaşa Satranç Kutusu HazırlamaPendik İp Temizleme İşiZeytinburnu Mandal Yayı Takma ve Paketleme İşiBağcılar Kalem MontajıEsenler Kağıt Çanta Katlama

Evlere İş Veren Bölgeler: İstanbul’da evden emek harcayarak ev gelir elde edebilirsiniz. Evlere iş veren fason firmalar ve fabrikalar ile iletişime geçerek ek gelir elde edebilir ve aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Türkiye genelinde evlere iş veren firmaların yanı sıra İstanbul, İstoç, İkitelli şeklinde yerlerde evlere iş veren pek oldukça şirket bulunuyor. Bu firmalar kargo ile iş göndererek ödemeleri eft yolu ile sağlıyor. Sizler için ek iş veren yerlerin telefon numaralarını araştırdık.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Pek oldukça vatandaşımız evlere iş alarak gelir elde ediyor. Bilhassa büyük şehirlerde bu biçim işlere oldukça sık rastlamak mümkün. İstanbul 15 milyon nüfusu ile en büyük şehrimiz. İnsan sirkülasyonunun olması, devamlı göç hareketleri ile nüfus her geçen gün artıyor. Büyük şehirler insanı yutar sözünden hareketle bir o denli da idame zor. Ülkemizin her noktasında ek iş yaparak ailesini geçindirmek isteyen ya da aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen pek oldukça vatandaşımız var. Bu işleri genel anlamda fabrikalar ya da fason firmalar veriyor. Bilhassa personel ve ekipman maliyetlerinden kaçınmak isteyen firmalar, bu işleri uygun fiyatla meydana getirecek kişileri arıyor.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Evlere iş veren pek oldukça şirket var. Verilen işler ise genel olarak paketleme işleri oluyor. Zaman anlamında sıkıntısı olmayanlar, ev hanımları, emekliler ya da öğrenciler tarafınca bu biçim işler tercih ediliyor. İşlerin kolay olması da yurttaşlarımız tarafınca pozitif yönde karşılanıyor. Üretim bu firmalarda gerçekleşiyor. Üretim sonrası elde edilmiş ürünlerin paketlenmesi için makineler aslına bakarsanız var. Sadece makineleri çalıştırmak için de personele gerekseme var. Bu da maaş ve sigorta demek.

Evlerden meydana getirilen işlerin oldukça fazla getirisi bulunduğunu söylemek değil. “Toplumsal medya siteleri ve gruplar üstünde 5 bin TL kazançlı paketleme işi” şeklinde ilanlar görürseniz bunlara güven etmeyin. Bu biçim işlerden kazanacağınız ücretler 1.000 TL. civarında olmaktadır. Doğal olarak işinizi teslimat süresinden ilkin bitirirseniz tekrardan iş alabilir ve gelirinizi artırabilirsiniz. İstanbul evlere iş ilanlarını inceleyerek Anadolu yakasında bulunan fason firmaların adresleri ile ilgili detaylı data alabilirsiniz.

İstoç Evlere İş Veren Firmalar

İstoç (İstanbul Tecim Merkezi) değişik kollarda etkinlik gösteren esnaflarımızın dukkanacmak.com toplanarak oluşturdukları bir kooperatiftir. Eminönü bölgesinde şartların zorlaşması, nüfus artışı ve trafik sebebi ile iş bölgeleri de sağlıksız bir hal kazanmıştır. Nakliye, maliyet şeklinde sorunlardan kurtulunması amacı ile iş yerlerinden ayrılarak esnaflar kendilerine ilişik müstakil iş bölgeleri oluşturmuştur. Bu amaçla etkinlik gösteren tecim merkezinde her koldan esnaf vardır.

İstanbul’da daha evvelki yıllarda toptan mal alımları Tahtakale, Beyazıt, Kantarcılar, Mercan, Süleymaniye, Sirkeci, Cağaloğlu, Yeşildirek, Küçükpazar’da bulunan esnaflar bu alanda toplanmıştır. İstanbul Tecim Merkezi’nde hediyelik eşya, mutfak eşyaları, plastik ambalaj üretimi, oyuncak, temizlik malzemesi, kaşık çatal, zücaciye, madeni eşya, hac malzemeleri, porselen vb. satışı icra eden esnafımız bulunmaktadır. Bilhassa toptan alımlarda bu bölgede bulunan esnafımızın tutarları uygundur. Burada bulunan esnaflarımızdan servis seti, tesbih, oyuncak, hediyelik eşya paketleme şeklinde işler alabilirsiniz.

İstoç Evlere İş Veren Firmalar

İstoç adres : Mahmutbey Mahallesi

İstoç şirket listesini inceleyerek firmaların yazışma bilgilerine ulaşabilir ve iş alabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar hakkında bağlantıya tıklayarak detaylı data alabilirsiniz.

İstanbul Evde Ek İş İmkanları

Sizler için semtlere gore verilen iş ilanlarını araştırdık. İstanbul’da bölgelere gore alabileceğiniz işler de farklılık göstermektedir.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Bursa Yıldırım Çekirge Evde Ek İş Veren Bölgeler 2022

31 Mayıs 2022

Sancaktepe Boncuk İşi

Bilhassa Sancaptepe, Yenidoğan bölgelerinde tespih dizme, boncuk paketleme şeklinde işler verilmektedir. İnternet üstünde, feysbuk ve instagram şeklinde toplumsal medya gruplarında bu biçim iş veren firmaların ilanları bulunmaktadır. Şirket tespih yaptırıyorsa size kafi sayıda boncuk ve dizmek için ip yollayacaktır. Dizdiğiniz tespihleri kutulayarak firmaya teslim etmelisiniz. Boncuk paketleme işin de boyutları ve sayıları değişen gruplar halinde boncukları gönderilen ambalajlara koymanız gerekiyor. Oldukça rahat bir iş. Şirket sayı verdiğinden dolayı sayıların doğru olmasına itina gösterin. Ek olarak Ankara ve Sincan’da evlere iş veren firmaları da inceleyebilirsiniz. Türkiye genelindeki firmalar evlere kargo ile iş göndermektedir.

Sancaktepe Boncuk İşi

Eyüp Kurdele Bağlama İşi

Baba Haydar semtinde Nazperver Caddesi’nde kurdele bağlama işi verilmektedir. Kurdelelerden fiyonk yapmanız istenir. Bunun işi ambalaj, silikon tabancası, kurdele ve lüzumlu olan öteki malzemeler gönderilir. Şirket {nasıl} bir bağlama şekli istiyorsa o tarzda bağlamanız gerekiyor. Bağlamanın kolay olması adına size örnek şekiller de gönderebilir. Pastanelerden, tuhafiyelerden de bu biçim işleri almanız mümkündür. Bunların yanı sıra hazır armağan paketlerine de kurdele takmanız istenebilir.

Nişancı Mahallesi Kanatlı Çıkmazı’nda da kutu katlama işi verilmektedir. Bilhassa besin ya da ayakkabı üretimi icra eden firmalardan kutu katlama işi alabilirsiniz. Bu kutlular, katlama bölgeleri kesilmiş sadece birleştirilmemiş şekilde sizlere gönderilir. Yapıştırmanız gerekiyorsa yapıştırma ekipmanı da gönderilecektir. Size kalan tek şey kutuları katlayarak firmaya teslim etmek olacaktır. Kurdele bağlama ve kutu katlamanın yanı sıra nikah şekeri paketleme işi de alabilirsiniz.

Eyüp Eşarp Dikme İşi

Nişanca Mahallesi Babahaydar Caddesi’nde eşarp üretimi icra eden firmalar bulunmaktadır. Üretilen eşarplar kesildikten sonrasında kenarlarının kıvrılması gerekmektedir. Ek olarak firmanın talebine gore kenarlarına güpür dikmeniz de istenebilir. Makinelerde eşarp kıvırma aparatı da bulunmaktadır. Firmalar, kıvırdığınız eşarplara püskül takmanızı da talep edebilir. Konfeksiyon atölyelerinin bulunmuş olduğu noktalarda bu biçim işleri bulmak oldukça kolaydır. Gene toplumsal medya üstünden bu biçim ilanlara ulaşabilirsiniz. Firmalara devamlı olarak çalışmak istediğinizi söylerseniz minik dikiş makineleri, eşarp kıvırma aparatı, eşarp ve işleri size göndereceklerdir. İpek üretimi Bursa ve Kozahan’da yapılıyor. Bursa’da evlere iş veren firmalardan da eşarp kenarı kıvırma işi alabilirsiniz.

Eyüp Eşarp Dikme İşi

Vefa Marka Yapıştırma İşi

Küçükpazar Caddesi Mehmet Paşa Yokuşu‘da pek oldukça esnafımız var.  Burada bulunan esnaflar evlere marka yapıştırma işi veriyor. Genel olarak uygun maliyetle ve perakende satılan mallara marka yapıştırmanız isteniyor. Ürünler çuvallar halinde evinize gönderiliyor. Marka etiketleri ve lüzumlu ekipmanlar ile beraber gönderilen adete gore marka yapıştırma işi yaparak evden para kazanabilirsiniz.

Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi

Bilhassa Atmaca Sokak’ta evlere ruj kapağı montajı işi verilmektedir. Rujlar ve kapakları koliler halinde size gönderilir. Yapmanız ihtiyaç duyulan hazır rujlara kapak takmak ve gerekirse marka yapıştırmak olacaktır. Firmalar, rujların tüplerini yerleştirmek için makine alırlar. Hazırlanmış rujlar evlere gönderilir. Ruj rengine gore de kapat kapatabilirsiniz. Ek olarak öteki makyaj malzemeleri üretiliyor ise paketleme ve kutulama işi de alabilirsiniz. Bitkisel makyaj malzemesi satarak  ve katalog işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

Fatih Ruj Kapağı Montajı İşi

Balat Boncuk İşleme İşi

Balat’da bulunan gelinlikçilerden boncuk işleme işi alabilirsiniz. Bilhassa bu mevzuda daha evvelden eğitim aldıysanız ya da el beceriniz var ise gelinlik satan firmalardan ya da minik esnaftan iş alabilirsiniz. Size boncuk, boncuk iğnesi, ip ve kasnak göndereceklerdir. Ek olarak işlemenin şeklinin yer almış olduğu bir şablon da gönderebilirler. Ya da güpürlü bir gelinlikse, güpür şekline gore üstüne boncukları, pulları ya da payetleri monte etmeniz istenecektir. Organizasyon firmalarından evde kına paketleme işi de alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Satranç Kutusu Hazırlama

Sarıgöl Mahallesi Açıkel Sokağı’nda satranç takımları kutulanmaktadır. Lüzumlu olan ekipmanların hepsi sizlere paketler halinde gönderilir. Her parçadan 2 tane, satranç tahtası da koyarak ekibi hazırlayabilirsiniz. Eğer kutu katlanmamış olarak gelirse, kutuyu da katlamanız gerekmektedir.

Pendik İp Temizleme İşi

Bilhassa giyim sektörü mevzusunda çevre ilçelerin yanı sıra illerden de Pendik bölgesine alışverişe gelinmektedir. Burada abiyeden gelinliğe, kazaktan t-shirte kadar pek oldukça ürün satılmaktadır. Konfeksiyonlarda seri olarak üretilen ürün iplerin birileri tarafınca temizlenmesi gerekmektedir. Doğal olarak ip temizlemek için de personel almak gerekiyor. Sadece dikilen ürünleri firmalar evlere çuvallar halinde gönderiyor. İp temizleme makasları ile beraber evlerine iş alanlar bu ipleri temizleyerek evden para kazanıyor. Esenler bölgesinde de bu biçim iplik temizleme işleri revaçta.

Zeytinburnu Mandal Yayı Takma ve Paketleme İşi

Merkez Efendi Cami ve çevresinde bilhassa mandal yapımı işi oldukça meydana getirilen işler arasındadır. Burada bulunan fason firmalara web üstünden de rahatça ulaşabilirsiniz. Şirket tarafınca size mandallar parçalar halinde gelecektir. Doğru parçaları bularak arasına teli monte etmeniz gerekiyor. Montajdan sonrasında şirket tarafınca mandalları paketlemeniz de talep edilebilir. Verilen sayıya gore boyutları değişen mandalları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Kargo ile evlere iş gönderen firmalar da mandal işi veriyor. Bağlantıdan detaylı data alabilirsiniz.

Bağcılar Kalem Montajı

Yapılabilecek en kolay ve zevkli işlerden bir tanesi de kalem montajıdır. Bilhassa Bağcılar bölgesinde parçalar halinde üretilen kalemleri birleştirerek para kazanabilirsiniz. Kalemin dışı, mürekkepli kısmı ve teli parçalar halinde gönderilir. Siz de yapboz yapıyormuş şeklinde bu parçaları tek tek birleştirirsiniz. Tükenmez kalemleri hemen sonra paketlemeniz de istenebilir. İnternet üstünden bu biçim ilanlara rahatça ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Kalem Montajı

Esenler Kağıt Çanta Katlama

Bilhassa son zamanlarda marketlerde naylon poşetlerin yasaklanması ile yurttaşlarımız kağıt çanta ve file kullanmaya başladı. Hediyelik eşya satan mağazalar, kırtasiyeler bu biçim çantaları devamlı olarak satıyorlar. İpleri takılı halde gelebileceği şeklinde ip takmanız da talep edilebilir. Size gelen çantaların katlama noktaları bulunmaktadır. Şirket tarafınca tarif edilmiş olduğu şeklinde katlama işlemi yaptıktan sonrasında, biriken çantaları kutulayarak bittikten sonrasında firmaya teslimat yapmanız gerekiyor. En kolay ve zevkli işlerden bir tanesidir. Bu bölgede gene kalem montajı işi de verilmektedir. Ucuz çanta satan toptancılardan da çanta alarak pazarlayabilirsiniz. Bir tek İstanbul’da değil, Gaziantep ve İzmir şeklinde büyükşehirlerimizde de bu biçim işler bulabiliriniz.

İstanbul bir tecim kentidir. Bu sebeple daha pek oldukça ilçesinde evlere kına, plastik bardak, düğme, servis ekibi, toka paketleme şeklinde işler veren bölgeler de bulunmaktadır. Siz de web üstünden bu biçim ilanlara ulaşarak para kazanabilirsiniz.