İstanbul’da Bulunan Ayakkabı Toptancıları (GÜNCEL)

İçindekilerAyakkabı ToptancılarıAyakkabingo YavuzlarTokgöz Ayakkabı Toptan Satış MağazasıAyakkabı PazarıDürüst ToptanDedeoğlu Ayakkabı

Ilk olarak toptan ayakkabı alarak perakende satış işi yapmak ve ayakkabılarının kapış kapış satıldığını ve fazlaca para kazanarak varlıklı bulunduğunu hayal edenler için fena bir haberimiz var. Ayakkabıcılık ne kadar karlı bir iş olursa olsun perakende işinden anlamış olmayan ve ayakkabıcılığı yalnız al sat işi olarak görenler kısa bir süre sonrasında paralarını döndüremeden bu işi bırakmak durumunda kalabilirler.

Ayakkabı Toptancıları

Açılacak olan dükkanın kendi üstüne olması içine toptan ayakkabıları getirip 10/15 liradan satışının yapılması ve dükkanda satılıncaya kadar durması şeklinde bir düşüncede olanlar birazcık riskli fakat onlarında durumu asla iç açıcı değil.

Toptan ayakkabı alarak ayakkabıcı dükkanı açmak için güvenilir ve size destek olacak toptancılar ile anlaşmanız gerekiyor.Tanınmış ve ayakkabı modelleri fazlaca olan ve geniş ürün yelpazesine haiz topta ayakkabıcılar ile anlaşarak birbirinden değişik modellerde ve şık ayakkabıların daima alıcısı olacaktır.Bunun için birazcık piyasa araştırması yapmalı hangi ayakkabıcılar hangi toptancılarla çalışıyor birazcık data edinmek işinize yarayabilir.Sonuçta geleceğe yönelik karlı bir yatırım dukkanacmak.com yapacaksınız ve bunun için iş planınızın olması sizin ileriyi daha net görmenizi kolaylaştıracaktır.Yapacağınız işin her aşamasını gereğince yaptıktan sonrasında işiniz toptancı bulmaya kalsın.Beraber toptan ayakkabı satan yerlerin araştırmasını yaparak sizlere destek olacak birkaç tanıdığınızla bu işi de hallettikten sonrasında açılışı yaparak kendi  işinizin sahibi olmanız fazlaca uzun sürmeyecektir.Dediğimiz şeklinde her işte olduğu şeklinde sermayesiz yola çıkmayın eğer birazcık işi riskli görüyorsanız ayakkabı bayiliği veren firmalar  ile görüşerek güvenilir markaların bayisi olarak ta kendi işinizi kurabilirsiniz.İstanbul da çakma spor ayakkabıların toptancılarını bulmak için Eminönü’ ne ve Beyazıt’a uğramanız kafi. Her marka ayakkabının çakma çeşitlerini bulabileceğiniz bölgeler buralar.İstanbul toptancılar çarşısı İstoç’ ta tüm toptancıların mağazalarını bulmak mümkün. İstanbul Merter’de Toptan Giyim Ürünleri Satışı icra eden toptancı adreslerini öğrenebilirsiniz.

Öte taraftan tüm ayakkabı ve çanta toptancıları için İstanbul Gedikpaşa ayakkabı toptancılarının olduğu öteki semtlerden biri. Her türlü ayakkabı ve çantayı Gedikpaşa’dan toptan olarak alabilirsiniz. Tam adresler için firmaların kontakt detayları istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin..

Toptan Ayakkabı Alıp Pazarlayabilirsiniz.

Tanınmış ve ürün çeşidi fazlaca olan ve bir çok ayakkabıcının onunla çalmış olduğu ve oldukça memnun kalmış olduğu firmaların kontakt detayları ve şirket adresleri ise şöyleki;

Ayakkabingo Yavuzlar

Zenne Merdane ve çocuk gruplarının toptan satışını icra eden ve geniş ürün yelpazesiyle toptancıların içinde en fazlaca tercih edilen toptan ayakkabı şirketi Yavuzlar ayakkabı ile sizde anlaşarak dükkanızda Yavuzlar ayakkabının standardını müşterilerinizle buluşturabilirsiniz. Kendi ürettiği ayakkabıları Türkiye’nin birçok ilinde ki mağazalara ulaştırmaktadır. Bununla birlikte ithal etmiş olduğu ayakkabıları da dünyanın dört bir yanına pazarlayan Yavuzlar ayakkabı dünya pazarına da açılmış ve Türk ayakkabılarını dünyaya tanıtma misyonu edinmiş güvenilir bir toptan ayakkabı firmasıdır.

İstanbul Beyazıt’ta mağazası olan firmanın açık adresi: Güvenilir Sinan Mh. Pertev Paşa Sk. (Gedikpaşa ) Beyazıt –  İstanbul

Tokgöz Ayakkabı Toptan Satış Mağazası

Hanımefendi ayakkabılarının üretimini ve toptan satışını icra eden Tokgöz ayakkabı şirketi 1982 senesinde kurulmuştur.  Kemer çanta ayakkabı şeklinde geniş ürün yelpazesiyle üretim icra eden şirket İstanbul Gedikpaşa ‘da üretimini halen devam ettirmektedir. Şirket toptan satış faaliyetlerini de buradan sürdürmektedir.    Ayrancı İşhanı No:90-93 Beyazıt – Fatih / İstanbul  Tel:

Ayakkabı Pazarı

Zenne, Merdane, Garson, filet, patik, bebek ürünleri ile   web sitesi üstünden online toptan satış yapmaktadır. 1974 yılından beri toptan ayakkabı sektöründe varlığı sürdüren şirket online satış sitesini oluşturmayı mağaza, çalışan ve eleman harcamalarını ortadan kaldırmak ve kolay iade pozitif yanları, aynı gün kargoya teslimat ve  devamlı ve kaliteli mal tedariki ve sorunsuz değişiklik yapma avantajlarını müşterilerine sağlamak için online satış sektörüne öncülük etmek amacıyla kurmuştur. Ek olarak Türkiye geneline bayilik veren şirket bayi ağıyla büyümeyi hedeflemektedir.

Ayakkabı Pazarı Tic. AŞ Adres:  Sok. No.7 Beyazıt/ Tel:  43 –  32 44

EDİTÖR TAVSİYESİ

Kolay Usul Vergi Ödeyen Esnafın Muhasebe Ücretleri 2022

20 Ocak 2022

Ayakkabı Pazarı

Dürüst Toptan

Merdane, zenne, bebek, yazlık ayakkabılar, garson, flet ve patik türlerinde toptan satış yapılmaktadır. Ayakkabı ve giyim üstüne toptan ve online satış icra eden bir markadır. Ürünlerin üstünde tane ve koli tutarları yazılmıştır. Spordan klasik ayakkabılara kadar pek fazlaca çeşit mevcuttur. Fiyatlar da oldukça uygundur.

Ayakkabıları incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Dedeoğlu Ayakkabı

İstediğiniz her çeşit ayakkabıya parasız kargo ile kolayca ulaşabilirsiniz. Şirket sıhhat mevzusuna dikkat ederek üretim yapmaktadır. Sektörde 50 yıldan fazla süredir hizmet vermektedir. Spor ayakkabı, sandalet, klasik modeller vb. tüm modellere bu firmadan ulaşabilirsiniz. Şirket stoklarını devamlı olarak güncellemektedir.

Siz de fiziki olarak mağazalara giderek toptan ayakkabı alabileceğiniz şeklinde, web sayfalarından online olarak satın alma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.