İstanbul Anadolu Yakası Evde Ek İş İmkanı 2022

İçindekilerİstanbul Bayanlara Evde İş İmkanıGelirinizi Kendiniz Belirleyin!İstanbul Ümraniye Bayanlara Evde Ek İşÜmraniye Çorap Katlama İşiPendik Nikah Şekeri Paketleme İşiMaltepe Boncuk Dizme ve Paketleme İşiTuzla Sabun Paketleme İşiÜsküdar Anahtarlık Yapımı İşiKadıköy Nedime Bileziği ve Kına Paketleme İşiBir firmanın İstanbul’da evlere dikiş işi ilanı

Çalışmak istiyorsunuz fakat evden dışarı çıkamıyor musunuz? Endişelenmeyin. Sizin için evde yapılabilecek mükemmel işler tespit ettik. Evinizde yapabileceğiniz birçok paketleme işi bulunmaktadır. Sizler için İstanbul’da evlere verilen iş ilanlarını araştırdık. Ümraniye, Anadolu Yakası şeklinde yerlerde evlere verilen ek iş imkanlarını ve İş-kur tarafınca evlere verilen iş imkanlarını içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Neredeyse birçok il ve ilçede evlere iş veren ve ev hanımlarına gelir deposu olan firmalar bulunuyor. Bu mevcut firmalar fiziki olarak iş yerinde çalıştırdıkları elemanların yol, yiyecek ve sigorta harcamalarını ödemek zorundadır. Sadece evlere iş vermeleri halinde bu şeklinde hususlar için ek bir gider harcanmasına gerek olmuyor. Bu sebeple de işverenler, siparişleri yetiştirmek adına iş yükünün bir kısmını evde çalışmak isteyen yada ek gelir arayan öğrencilere, ev hanımlarına, emeklilere vererek iş yoğunluğunu azaltırken kendisine olacak maliyeti de aynı oranda düşürüyor.

İstanbul Bayanlara Evde İş İmkanı

Evinizde; kına, nikah şekeri, kürdan, pipet, toka şeklinde malzemelerin paketleme işini, takı ve toka tasarımı, web üstünden yazı yazma, ev yiyecekleri ve kışlık yiyecekler yapmış olup satma, el becerinizi kullanarak çeyizlik eşyalar yapma, boncuk dizme şeklinde birçok iş yapabilir ve kendinize gelir sağlayabilirsiniz. Mevcut firmalardan ürünleri alıp saatinde ve belirlenen tutarda yapmanız halinde ve tertipli çalışmanız halinde 1.500 TL ve 3.000 TL arası gelir elde edebilirsiniz. İstanbul’da Hanımefendi Çantası Toptancılarından ucuza çanta temin ederek de bu tarz şeyleri pazarlayabilirsiniz.

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin!

Firmalar yapmış olduğu işler için evlere de ek iş göndermektedir. Verilen işler için belirli bir meblağ belirlenir ve sipariş süresine kadar yapılması istenir. İnsanlar ne kadar iş yaparsa karşılığında da o oranda paralar ödenir. Bu neticede de ne kadar fazla ürün alır ve zamanında o dukkanacmak.com ürünleri yetiştirirseniz karşılığında da o denli para alacaksınız anlama gelir. Mesela kalem paketleme işi aldığınızda sizlere minimum 15 bin tane kalem gönderilir. Bu kalemleri 5’erli olarak paketlere yerleştirmeniz istenir. Oluşturulan her 5’li grup için 0,20 kuruş civarında bir ücret alırsınız. Bu kapsamda da yapacağınız işe bağlı olarak 1.000 TL ile 1.250 TL civarında bir ücret alabilirsiniz. Arttırmak da azaltmak da sizin elinizde..

Gelirinizi Kendiniz Belirleyin

İstanbul Ümraniye Bayanlara Evde Ek İş

Ümraniye İstanbul’un en büyük 4. ilçelerinden biridir. Büyük şehrin iş imkanları da haliyle doğru orantıda büyük olacaktır. Firmalar şahsen işyerinde de eleman çalıştırmakta, evlere de iş göndermektedir. Evlere iş göndermek firmaların daha oldukca işine gelmektedir. Ümraniye’de yapabileceğiniz işler içinde aşağıdaki seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Evde çorap katlama işi yaparak aylık 1.500 TL ile 1.800 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Çorap katlama işi için tane başına fiyat alırsınız. Bazı firmalar 0,20 kuruş verirken bazıları ise 0,50 kuruşa kadar fiyat vermektedir. Şirket sizlere bu işlem için lüzumlu tüm malzemeleri göndermektedir. Sizin yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey çorapları istenilen adetlerde ve istenilen zamanda bitirmek olacaktır. Toplu halde gönderilen çorapların aynı modellerini birbirleri ile eşleştirmeniz gerekmektedir.

Ümraniye Çorap Katlama İşi

Ümraniye’de çorap katlama işi veren firmalar ile iletişime geçmek için onlarına sizleri bulmalarına destek olmak adına yorum kısmına tüm bilgilerinizi bırakarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ya da toplumsal medyada yada web sitelerinde bu işler için verilen duyuru sitelerini takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi evde oturan yada ek iş yapmak isteyen insanoğlu için son aşama kolay ve zevkli bir iştir. Öğrenciler okullarından arta kalan zamanlarda, çalışanlar ise mesailerinin bitimlerinde bu işi yapabilirler. Firmalar nikah şekeri için tane başına fiyat vermektedir. Ne kadar oldukca nikah şekeri yapmış olursanız aynı orantıda o denli oldukca para kazanabilirsiniz. Tane başına verilen fiyatlar modellere bakılırsa değişim gösterecektir. 0,50 kuruşluk olanı da olacaktır 2 yada 3 TL olanı da. Bu kapsamda mühim olan firmanın belirlediği zamanda ve sipariş alınan adette yapılmasıdır.

Pendik Nikah Şekeri Paketleme İşi

İstanbul’un Pendik semtinde ikamet ediyorsanız ve evde ek bir gelire ihtiyacınız var ise yorum kısmına yazışma bilgilerinizi bırakarak bu iş için evden çalışacak elemanlara gereksinim duyan firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Ankara ve Sincan’da Evlere Ek İş Veren Firmalar 2022

20 Ocak 2022

Maltepe Boncuk Dizme ve Paketleme İşi

Boncuk dizme ve paketleme işinde süratli ve kolay bir halde para kazanabilirsiniz. Bu iş için minik şehirlerde bulunan firmalar evlere fazla iş vermemektedir. Bu sebeple de minik bir şehirde yaşıyorsanız kendi imkanlarınız ile evinizde bu işi yapabilirsiniz. Sadece İstanbul, Ankara şeklinde büyük şehirlerde yaşıyorsanız boncuk dizme ve paketleme işi için evlere ek iş gönderen firmalar bulabilirsiniz. Boncuk paketleme için aylık 1500 TL‘ye kadar para kazanabilirsiniz. Bu miktarı yükseltmek de daha aza indirmek de siz değerli ziyaretçilerimizin elinde. Ne kadar oldukca dizme ve paketleme yapmış olursanız o yönde kazancınız da artar.

Maltepe semtinde bulunan boncuk firmalarından iş almak istiyorsanız firmaların sizi görmesini sağlamalısınız. İletişim bilgilerinizi yorum kısmına bırakarak sizler ile iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Tuzla Sabun Paketleme İşi

Sabun, hem hediyelik ve süs eşyası olarak hem de günlük hayatımızda kullandığımız bir malzemedir. Bu sebeple de getirisi yüksek olan bir ek iştir. Öğrencilerin, evde oturan bayanların, ek iş yapmak isteyenler için kolay ve oldukca vakit almayan bir iştir. Aylık olarak 1000 TL’de kazanabilirsiniz 2 bin TL de. Bu sizin elinizin çabukluğuna kalmış. Sabunları tane olarak ne kadar oldukca yapmış olursanız aynı yönde de para kazanabilirsiniz.

Sabun paketleme için firmalar bünyesinde çalıştırdığı personellerin haricinde evlere de iş göndermektedir. Hem işlerden geri kalmayalım hem de kendi kazancımı sağlayayım diyorsanız bu iş tam sizlere bakılırsa. Bu iş için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey firmanın size gönderilmiş olduğu sabunları belirlenen paketlere yerleştirmek olacaktır. Tuzla semtinde ikamet ediyorsanız ve bu işi yapmak istiyorsanız firmaların sizlere ulaşmasını sağlamak için yazışma bilgilerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz. Ya da semtte bulunan sabun fabrikalarının ilanlarını takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Anahtarlık yapımı için minik şehirlerde evlere iş gönderen firmalar bulmanız zor olabilir. Sadece büyükşehirler de bu iş ile uğraşan birçok şirket olmasından dolayı kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Anahtarlık yapımı hem zevkli hem de kolay bir iştir. Antak kalma yaptığınız firmalar sizlere anahtarlık modelini ve uçlarına takacağınız metalleri gönderecek, {nasıl} yapmanız icap ettiğini anlatacaktır. Anlaşacağınız firmalar tane başına da fiyat verebilir, aylık durağan(durgun) bir maaşa da bağlayabilir. Bu firmanın inisiyatifine bağlı olarak değişecektir. Bu iş için vakit terimi da mühim bir rol oynayacaktır. Siparişleri istenilen zamanda bitirirseniz işverenin gözüne girmeyi başardınız anlama gelir.

Üsküdar Anahtarlık Yapımı İşi

Üsküdar’da ikamet eden bayanlar ve ek gelir sağlamak isteyen öteki vatandaşlar, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak için yorum kısmına yazışma bilgilerini yazabilirler. Ben kendi başıma çalışmak isterim diyorsanız da malzemeleri alarak kendi ek gelirinizi sağlayabilirsiniz. Bu iş için aylık 1500 TL ile 2000 TL bir ek gelir sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Nedime Bileziği ve Kına Paketleme İşi

Kına düğünlerimizin en mühim parçalarından biridir. Günümüz şartlarında nedime bilekliğinin de bir o denli revaçta olduğu görülmektedir. bu kapsamda da evlerinizde bu iş üstüne çalışabilir ve yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Her ikisinin de yapımı oldukça kolay ve zevkli bir iş olacaktır. Nedime bileklikleri için firmalar tarafınca belirlenen modelleri yapmanız gerekmektedir. Kına paketleme işi için ise şirket tarafınca gönderilen paketlerin içine belirlenen oranda ve seviyede kına koymanız gerekmektedir. Bu işlem için tane başına ya da aylık durağan(durgun) bir ücret alabilirsiniz.

Kadıköy semtinde bu iş ile uğraşan firmalara ulaşmak için yazışma bilgilerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz. Toplumsal medya üstünden yada iş duyuru sayfalarından da bu firmalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir firmanın İstanbul’da evlere dikiş işi ilanı

Butik için evinden yada atölyesinden, parça başı kalıp çıkartarak elbise dikimi meydana getirecek, tecrübeli terziler arıyoruz. Aranılan terzinin elinde overlok makinesi dahil imalat için lüzumlu endüstri tipi dikiş makinelerin bulunması gerekmektedir. Siparişler düz elbise üstüne olup haftada 20-25 tane olacaktır. Ücretlendirme parça başı yapılacaktır. Yalnız İstanbul içinden meydana getirilen başvurular değerlendirilecektir.elbiseterzisi @ gmail . com