İş Bankası Ve 2 Banka 12.000 TL Veriyor

Odeabank 12000 TL kredi başvurusuOdeabank üstünden 12.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli verilen bu krediler de SMS ile müracaat yapabiliyorsunuz. Cep telefonunuzun Bildiri kısmına girerek nakit yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 84 44 gönderin. Kredi sonucu 5 dakika içinde sizlere gönderilir. Kredi onayı alan kişiler ise kredilerinde derhal aynı gün içinde kullanılabiliyor.
12.000 TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişiler ilk taksit ödemelerinde ise 3 ay erteleme yapmaktadır.Burgan Bank 12000 TL kredi başvurusuÖzellikle Kredi notu düşük olan emeklilere Burgan Bank kredi veriyor. Banka kredi başvurularını bir tek banka şubesine almaktadır size en yakın banka şubesine giderek bir tek kimliğiniz de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Onay almanız ile birlikte 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.
İş Bankası 12 bin TL kredi başvurusuİş Bankası şubelerinden yapacağınız kredi başvurusu şeklinde ek olarak banka kendi müşterilerine Online olarak İş Cep uygulaması üstünden de kredi imkanı sağlamaktadır. İş Bankası 12 bin TL gerekseme kredisi başvurusu kredi notu yüksek olan kişilere anında onaylanmaktadır. Eğer bu bankada daha evvelinde bir kredi kullandıysanız daha yüksek limitler de 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. İş Bankası web sitesi üstünden yada {müşteri} hizmetleri numarasını arayarak da İş Bankası gerekseme kredisi başvurusunda bulunabiliryorsunuz.

OKU  Vatan Computer Kredi Başvurusu