İş Bankası Pos Destek

Is Bank Logo 1 1 İş Bankası Pos Destek

İş Bankası Pos Destek

İş Bankası’nın pos aleti ile ilgili bir probleminiz var ise İş Bankası pos destek telefon numarasını arayarak kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Sitemiz üstünde tüm bankaların pos destek hattı davetiye merkezi numaraları yer alabilmektadır.

Türkiye İş Bankası, üye iş yerlerine tanıttığı süratli çözümler ile pos aleti kullanan kobilere hususi hat üstünden destek vermektedir. İş Bankası pos destek telefon numarası nedir diye araştırma meydana getiren kullanıcılarımıza hususi olarak bu sayfamızı hazırladık. Isterseniz İş Bankası satın alan hizmetleri direk bağlanma yollarını deneyebilir yada direk pos destek hattını arayarak pos aleti ile ilgili problemlerinızı giderebilirsiniz.

İŞ BANKASI POS DESTEK TELEFONU

İş Bankası pos cihazını kullanıyor ve davetiye merkezinden destek alabilmek istiyorsanız “0850 724 7 767” numaralı İş Bankası pos destek satın alan hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Bu numarayı 7/24 dilediğğiniz zaman arayarak üye iş yerinizde kullandığınız pos cihazınızla ilgili sorular sorabilirsiniz. İş Bankası üye işyerlerine pek oldukca avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Sizde İş Bankası’nın üye iş yeri olarak firmanızda İş Bankası pos aleti kullanabilir ve bu tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Üye İşyeri Olmanın Yararları Nedir?

• Tahsilatlarınızı nakit yerine Visa/Mastercard/JCB/American Express/UnionPay/Troy logolu kartlarla yaparsınız.
• Kart kabul ederek, nakit ödeme yapmama rahatlığını yeğleyen müşterilere hizmet verebilir ve Bu sayede yeni satın alan portföyü kazanırsınız.
• Kredi kartı ya da banka kartı kullanan müşterilerinizin memnuniyetini artırırsınız.
• İşlem hacimlerinizde yükselme görürsünüz.
• Nakit tahsilatın taşımış olduğu, kasada para bulundurma maliyeti ve hırsızlık, kaybolma benzer biçimde riskleri minimize edebilirsiniz.
• Para üstü ve sorunlu para sıkıntılarıyla karşılaşmamış olmuş olursunuz.
• Gerçekleştirdiğiniz kartlı işlemleri, posta ile gönderilen hesap özetleri ile takip edebileceğiniz benzer biçimde, elektronik ortamda yayılan raporlarla da seyredebilirsiniz.
• 0850 724 7 767 numarasını 7/24 arayarak pos cihazınız ile ilgili problemleri çözebilirsiniz.
• Kartlı alışverişlerde kullanacağınız POS cihazları ve başka ürünler Bankamızca sağlanmakta olup, Yeni Nesil ÖKC – Yazarkasa POS aletinin yazarkasa aleti tedarik eden firmalardan üye işyerlerimiz doğrultusundan satın alınılması gerekmektedir.

Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişim Yapılmasına İlişkin Yönetmelik’ler ile Belirlenen Taksit Sınırlandırmaları:

*Mal ya da hizmet alımı arkasından kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımlarında taksitlendirme vakitı 12 ay ile sınırlandırılmıştır.
*Havayolları, gezi acenteleri, taşımacılık, konaklama, esenlik ve toplumsal hizmetler ile ilgili harcamalarda, esenlik ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere oluşturulan ödemelerde ve vergi ödemelerinde taksitlendirme vakitı 9 aydır.
*Elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında taksitlendirme vakitı 6 ay olarak belirlenmiştir.
*Kuyum pazarında etkinlik gösteren üye işyerlerimizde kuyum ile ilgili harcamaların azami taksit adedi 4 aydır.
*Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yiyecek, besin, akaryakıt alımlarında, direk pazarlama ile ilgili harcamalar, vatan haricinde oluşturulan harcamalar, alkollü içecek, kozmetik ve yazıhane malzemesi satışlarında taksit programı bulunmamaktadır.
*Armağan kart, armağan çeki ve aynısı şekillerde rastgele somut bir mal ya da hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında da taksit programı bulunmamaktadır.

Bu husus vasıtasıyla sizde İş Bankası pos destek telefon numarasından davetiye merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Hem de bireysel müşteriler amacıyla hazırlamış olduğumuz İş Bankası satın alan hizmetleri direk bağlanma hususmuza da göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir