is bank kart sifresi

İş Bankası Maximum Kart Şifresi Nasıl Alınır

İş Bankası Maximum Kart Şifresi Nasıl Alınır

İş Bankası müşterilerine bir çok kredi kartı sunmaktadır. Bu kartlardan en oldukça üstünlüğü tespit edilen ve şahıslar doğrultusundan en oldukça tercih edilen kredi kartı ise Maximum’dur. Neredeyse tüm mağazalarda Maximum kredi kartı amacıyla extra faydalar bulunmaktadır.

Hemen hemen kredi kartı parolasıni almamış olabilir ya da kredi kartı parolasıni daha önceki süreçte almış ve unutmuş olabilirsiniz. Bankamatik kartı şeklinde kredi kartının parolası üç kere hatalı girilirse kredi kartı gizyazı blokesi ile karşılaşılır. İşte bu şeklinde hallerle karşılaşıldığında kredi kartı parolasıni yeniden almanız gerekmektedir.

İş Bankası kredi kartı gizyazı alma prosedürünü 4 değişik yolla yapabilmektesiniz. Bunlar; İşCep, SMS, İş Bankası Alan kişi Hizmetleri ve İş Bankası İnternet Şubesi’dir. Maximum şifrenizi iyi mi alacağınızı alttaki başlıklardan öğrenebilirsiniz. Maximum gizyazı alma tekniklerinden birini seçebilirsiniz.

İşCep ile Kredi Kartı Şifre Alma

Maximum kredi kartı şifrenizi unuttuysanız ya da bloke ettiyseniz İş Bankası İşCep programını indirip “Yeni Kart Şifresi Al” kısmına tıklayarak iş bankası kredi kartı şifrenizi basitçe alabilirsiniz. Eğer telefonunuzda İşCep programı yok ise Android ve Apple cihazlar amacıyla kullanıma yayılan programlamayı telefonunuza yüklemelisiniz.

SMS ile Kredi Kartı Gizyazı Alma

İş Bankası kredi kartı şifrenizi alabilmek amacıyla SMS tekniği kullanılamamaktadır.

İş Bankası Alan kişi Hizmetleri ile Kredi Kartı Gizyazı Alma
Eğer cep telefonunuz akıllı değil ise İşCep programını ve web şubesini kullanamayabilirsiniz. Hal bu tür olunca Maximum parolası alabilmek amacıyla tek yolunuz kalıyor. Bu teknik ise İş Bankası alan kişi hizmetlerini arayarak kredi kartı gizyazı alma olarak tanımlanabilir.

İş Bankası alan kişi hizmetleri ile kredi kartı şifrenizi alabilmek amacıyla 0850 724 0724 ‘ü aradığınızda sesli yanıt sistemine “Kart parolası alabilmek isterim” demeniz kafi olacaktır. Bu işlemin sonrasında sesli yanıt sistemi sizi kredi kartı gizyazı alabilmeniz amacıyla lüzumlu menüye yönlendirecektir.

İş Bankası İnternet Şubesi ile Kredi Kartı Şifre Alma

İş bankası kredi kartı şifrenizi bilgisayardan ya da cep telefonunuzdan alabilmek istiyorsanız İş bankası web şubesine giriş yapabilirsiniz. İş bankası web şubesinden kredi kartı parolasıni alabilmek amacıyla en önce İş Bankası İnternet Şube’sine giriş yapın, sonrasında kartlar sekmesine, sonrasında kart gizyazı işlemlerine tıklayınız. Bu bölümden kredi kartı şifrenizi belirleyebilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours