iphone aktarma nasıl yapılır

Yeni bir iPhone, iPad yahut iPod touch’a data transfer etmek için Hızlı Başlangıç’ı kullanım iPhone, iPad yahut iPod touch’ı kullanarak yeni iOS aygıtınızı kendi kendine ayarlayın. Yeni aygıtınızı Hızlı Başlangıç ile kalibrasyon Hızlı Başlangıç çalışırken her iki cihaz dahi kısa bir süreliğine kullanılamaz; bu nedenle prosedürü, sahip olunan aygıtınıza birkaç dakika süresince gereksinim duymayacağınız bir vakte denk getirin. Veri geçişi prosedürü bitene kadar aygıtlarınızı birbirine yakın ve prize takılmış tutun.

 

Aktarım süreleri, ağ koşulları ve nakledilen data miktarı gibi faktörlere tabi olarak değişebilir. Apple Footer Önceki iOS yahut iPadOS aygıtınızdaki bilgileri yeni iPhone, iPad yahut iPod touch’ınıza transfer Yeni iOS yahut iPadOS aygıtınızı ayarlamak için evvelki iPhone, iPad yahut iPod touch’ınızın yedeklemesini kullanın. Bir usul seçin Sonraki adım olarak, alttaki nakil yöntemlerinden birini seçin. : Yeni bir aygıtı kendi kendine ayarlamak için iPhone yahut iPad’inizi kullanın. : Verilerinizi ve satın aldığınız içerikleri, iTunes’u yahut Finder’ı kullanarak yaptığınız bir yedeklemeden yeni aygıtınıza aktarın.

 

Yeni bir iPhone almanın en iyi yanı yeni iPhone cihazınızı eski cihazınızla tam manasıyla tıpkı şekilde ayarlamanın ne kadar basit olduğudur. Bu yazımızı okumayı tamamladığınızda telefonunuz eskisi ile tamamıyla tıpkı şekilde gözüküyor olacak. iPhone’dan Başka Bir iPhone’a Uygulama ve Veri Aktarımı Kendinize yeni bir iPhone aldınız ve eski cihazınızdaki bütün bilgileri yenisine transfer etmek istiyorsunuz.

 

Bunu iCloud kullanarak yahut bilgisayarınız üzerinde kullanarak yapabilirsiniz. iCloud kullanarak uygulanan yedeklemeye bilgisayara gereksinim duymadan ulaşabileceğinizden ötürü bu tekniği önersek de iTunes ile nasıl yedekleme yapabileceğinizi de yazımızda anlatacağız. 3.Adım: iCloud/iTunes yedeklemesini geri yükleyin Apple ID’nizi kullanarak yeni iPhone cihazınıza giriş yaptıktan sonra var olan bir yedeklemeyi geri yüklemek isteyip istemediğinize dair bir soruyla karşılaşacaksınız.

 

Daha sonra yaptığınız son olarak yedeklemeyi seçerek geri yüklemeyi başlatın. Bu prosedür bittikten sonra bütün fotoğraflar, şahıslar, mesajlar ve başka verilerinize ulaşabiliyor olacaksınız! Blog Yardım Yerinde Tamir Araçları Volkswagen Transporter T6 araçlarımızın içi hususi olarak tasarlanmıştır. Sadece Fixplan Teknik Servisleri yerinde onarım hizmetleri, parça niteliği, teknik yeterlilik sertifikaları, anti-statik çalışma kısmı, doğru hasar belirlenmesi ve onarımı için lüzumlu program ve donanımlar, güvence belgesi gibi profesyonel bir teknik serviste bulunması gereken yüzlerce mühim ayrıntıyı bütün şubelerinde, tıpkı standartlarda karşılamaktadır. Takılan parçaya ve aldığınız hizmete göre güvence süreleri 3 ila 24 ay arasında değişkenlik göstermiştir.

 

Fixplan şubelerinde hizmet alabilir, bedava kargo ile cihazlarınızı gönderebilir yahut yerinde onarım araçları ile istediğiniz adreste Huawei servis hizmeti temin edebilirsiniz. Fixplan yönünden uygulanan bütün işlemler güvence belgesiyle gelir. Siz işinize odaklanın, Fixplan haberleşme sorunlarınızın çözümünü en süratli ve basit şekilde sağlasın. Türkiye’nin en etkin teknik servis firması olarak telefonlar için ekran değişimi, pil değişimi, kamera arızaları gibi problemleri ile ortalama 30 dakika içerisinde, istediğiniz yerde onarıyoruz. Orijinal ekranlar 1 sene, Fixplan ekranları 6 ay güvence kapsamındadır. OLED ekranın açısına bakarsanız, renk ve renk tonlarında ufak farklılıklar görebilirsiniz. Bu, OLED’in bir özelliğidir ve normal davranıştır.

 

Uzun zamanlı kullanımda, OLED ekranlar hafif resim farklılıklar gösterebilir. Fixplan Premium  Teknik Servis Apple, Samsung, Xiaomi ve Huawei telefon modelleri için batarya değişimi uygulanmaktadır ve 6 ay garantilidir. Tüm bataryaların kapasitesi belli bir şarj döngüsünden sonra azalır. İç kulaklık, ahize ve mikrofon kaynaklı sorunlar Fixplan yönünden ortalama 30 dakika içerisinde onarılır ve 1 sene güvence verilir. Eğer telefonla konuşurken ses gelmiyor, az geliyor, uğultulu yahut cızırdayan geliyorsa iç kulaklığı değiştirmeniz gerekmektedir.

 

Fixplan Premium  Teknik Servis Apple, Samsung, Xiaomi ve Huawei telefon modelleri için şarj soketi ile ilgili arızaların onarımı uygulanmaktadır. Şarj soketi arızası tamirleri Fixplan yönünden ortalama 30 dakika içerisinde yapılır ve 1 sene güvence verilir. Telefonunuz şarj olmuyorsa , kabloyu taktığınızda tam oturmuyor ve ara sıra şarj olmuyorsa, yahut telefonunuzu kapattığınızda kendi kendine geri açılıyorsa şarj soketini değiştirmelisiniz. Ön kamera yahut art kamera onarım ve değişimleri Fixplan yönünden ortalama 30 dakika içerisinde ve 1 sene güvence verilir. Fixplan Premium  Teknik Servis Apple, Samsung, Xiaomi ve Huawei telefon modelleri için fiziki tuşlar ile ilgili arızaların onarımı uygulanmaktadır. Fixplan Premium  Teknik Servis Fixplan Apple, Samsung, Xiaomi ve Huawei servis olarak cihazlarınız profesyonelce onarılır ve bütün işlemlere güvence verilir.