İnternet Şifresi Nasıl Değiştirilir – Wifi Şifre Değiştirme (Telefondan)

İnternet şifresi nasıl değiştirilir ve wifi şifre değiştirme (telefondan) nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. Ev internet şifresi nasıl değiştirilir, gelin birlikte inceleyelim.
Zaman zaman kullanmakta olduğumuz internet şifresinin değiştirilmesi icap edebilir. İnternet şifresi güvenlik maksadıyla ayrıca zaman zaman değiştirilmelidir. Fakat bu şifrenin ne şekilde değiştirileceği ile ilgili bazı kullanıcılar sıkıntı yaşamaktadır. İnternet şifresi nasıl değiştirilir, bu işlem adım adım nasıl yapılır? Sizlere bu yazımızda bunun bilgilendirmesi sunulacaktır.Wifi şifre değiştirme (telefondan)
Wifi şifre değiştirme (telefondan)Wifi şifre değiştirme (telefondan) nasıl yapılmaktadır? Şifre değiştirme işlemini telefon üzerinden yapmanız gerekiyorsa bu işlem şu adımların izlenmesiyle mümkün olabilir;Telefonunuzdan kullanmakta olduğunuz internet tarayıcısını açın192.168.1.1 olarak adres çubuğuna yazınKullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek oturumu açınAğ ayarları olarak yazan kısımdan kablosuz seçeneğini seçinSSDI yazan kısım içerisine modem adınızı girinŞifre olarak yazmakta olan bölüme yeni şifrenizi girerek kayıt tuşuna basınİşlemin tamamlanması ile birlikte şifre yenileme işlemi tamamlanmış olacaktır.ıp 192.168 l l şifre değiştirmeıp 192.168 l l şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır, aşağıda belirtilen adımların takip edilmesiyle birlikte şifre yenilenebilir;192.168.1.1 IP adresini internet tarayıcınızın adres bölümüne yazarak adrese gidin. Burada karşınıza çıkacak olan kullanıcı adı ve şifre bölümüne admin yazmak suretiyle giriş sağlayın. Eğer bu şekilde kabul olmaması durumunda, şifreyi ise ttnet olarak yazın. Ara yüzüne giriş sağlamanızın arkasından şifrenizi değiştirebilirsiniz.Daha fazla ilgili içerik;192.168.1.1 VodafoneEn İyi Wifi Şifre Kırma Programıİnternet Geçmişine Nasıl BakılırWifi şifre değiştirme SuperonlineWifi şifre değiştirme Superonline nasıl yapılmaktadır? Yazımızda size bu nokta da ayrıntılı bilgi sunulacaktır. Aşağıda detaylı bir şekilde bilgilendirme bulunmaktadır;İnternet tarayıcınıza 192.168.1.1 yazarak adrese ulaşın.Menüde bulunmakta olan Hızlı Kurulum sekmesini tercih edin  ve akabinde Kablosuz Ayarlar bölümüne girin.Açılan alan içerisinden bağlantı aç/kapa, şifre değiştirme işlemleri sağlayabilirsiniz. Uygula bölümüne giriş yaparak değişiklikleri kaydedin.192.168.1.1 şifre değiştirme192.168.1.1 şifre değiştirme işlemi ayrıntıları aşağıda verilmiştir;Telefon veya bilgisayarınızın modeme bağlı olduğundan emin olun192.168.1.1 şeklinde arama motoruna yazınŞifrenizi bilmiyorsanız bu bölümde açılacak olan kullanıcı adı ve şifre bölümüne şifre Admin ​Admin şeklinde yazmanız veya Admin 1234 yazmanız gerekmektedir.KABLOSUZ ( Wireless ) menüsünü bu bölümde açınızKablosuz Ağ Güvenliği ( Wriless Setting ) ayarlarını seçiniz.Açılan bölüm içerisinden yeni şifrenizi yazarak kaydet tuşuna basmanız gerekmektedir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours