yemeksepeti nden gelecegin ofisi yemeksepeti park

İlham Köşesi: Yemeksepeti Park

Türkiye’nin lider online sistemlerinden birisi olan Yemeksepeti.com’un yeni ofisi Yemeksepeti Park üzerinde duracağız. Girişimciler için ilham kaynağı olması en büyük amacımız. Nevzat Aydın ile ülkemize gelen Türkiye’nin en büyük internet projesinden bahsediyoruz. Bir süre önce de 589 Milyon Dolar değerinde ABD merkezli bir şirkete satışı gerçekleşmişti.

Nevzat Aydın hala şirketin CEO’su. Yemeksepeti.com o kadar hızlı büyüyen bir girişim oldu ki şimdi yeni taşındıkları ofisleri, herkesi ciddi anlamda büyülüyor. Webrazzi, şirketin ofisini daha yakından analiz edebilmek için Youtube üzerinde bir video yayınladı. Türkiye işi Silikon Vadisi ofisi olarak adından ciddi anlamda söz ettiriyor da diyebiliriz.

5 Katlı Devasa Bir Ofis

Yemeksepeti Park, o kadar ince ve hassas detaylar ile bezenmiş durumda ki gerçekten şaşırdık kaldık. Nevzat Aydın, ofisin her köşesinde kendine has dokunuşlar ile dikkatleri çekiyor. Eğlence ve hobi alanları, uyuma alanları, restaurant ya da aklınıza gelebilecek birçok seçenek. Küçük bir girişimin zaman içerisinde devasa boyutlara ulaştığını gördüğümüz ülkemiz genelinde ki büyüleyici bir proje.

Yemeksepeti Park resimleri internet üzerinde ciddi anlamda fark yaratıyor. Ancak biz doğrudan Webrazzi gezinti videosunu sizler ile paylaşmak istedik. Büyüleyici bir ofis olmuş. Bu ofiste çalışmak, eminim ki herkesin hayallerinden birisi olarak dikkat çekecek.

Girişimcilik için en ideal örneklerden birisi olacağını düşündüğümüzden dolayı sitemizde yer vermek istedik. Sizlerde bu noktaya gelebilirsiniz. Yeter ki hedefiniz olsun.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours