Webtures Ofisi

İlham Köşesi: Webtures Ofisi

İnternet projeleri konusunda dünya markası olan Türkiye’nin yükselen değerlerinden olan Webtures ofisi ile alakalı bilgiler sunacağız. SEO, dünya genelinde özellikle online ortamda varlığını sürdürmek isteyen şirketler için çok önemlidir. Kaan Gülten, bir blog sitesinden kısa süre içerisinde dünya markası haline gelen bir girişim sürecine imza atarak adından söz ettirdi.

Girişimci ruha sahip olan tüm okuyucularımız için sizlere minicik bir blog sitesi ile başlayan bu hikayenin geldiği son noktayı sunmak istedik. Kaan Gülten ve ekibi, an itibari ile Türkiye’nin ve hatta dünyanın en büyük kapsamlı SEO şirketlerinden birisi oldu. Karşınıza Webtures ofisi ve Kaan Gülten hakkında en net bilgiler.

Kaan Gülten’in Hikayesi

Türkiye genelinde bilişim sektörünün markası haline geldi. Blog sitesi yazarlığı ile başladığı bu sektöre kısa zaman içerisinde bir dünya markası olarak devam etti. Blog sitesi büyüdükçe ismi de büyüdü. SEO gibi dünyanın en rekabetli kelimelerinden birisinde dünya genelinde ilk sıraya oturmak büyük bir başarı oldu.

Zaman içerisinde ise girişimcilik olarak yeni adımlar attı. Modern ofisi ve konusunda uzman ekibi ile tüm mücadelelerinin sonuçlarını aldı. Yukarıdaki videoda da Webrazzi şirketinin Webtures ofisi gezisini sizlere sunmak istedik. Günümüzde mantıklı ve doğru girişimler her zaman iyi sonuçlar doğuruyor. Sizler için iyi bir fikir olacağını düşündüğümüz için sitemizde ayrıca yer vermek istedik. Daha fazlası yakında sitemizde olacak.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours