İlham Köşesi: Mynet Ofisi

Mynet Ofisi

İlham Köşesi: Mynet Ofisi

Girişimcilik alanında yeni atılımcılara ilham olsun diye makalemizde şimdi Mynet ofisi ile alakalı olarak güncel bilgileri sunacağız. Türkiye’nin ilk ve en önemli online projelerinden birisi olarak ön plana çıkan Mynet, Ankara’lı bir girişimcinin eseri olarak dikkatleri üzerine çekti.

Online oyun sistemlerinin zaman içerisinde ulaştığı kitle, herkes için ciddi anlamda fark yaratan bir detay oldu. Mynet, zaman içerisinde öyle büyüyen bir girişim oldu ki kısa sürede ofisleşti. Küçük bir ofis ile ve iki yazılımcı ile başlayan bu serüven, zaman içerisinde Türkiye’nin en büyük internet projelerinden birisine dönüştü.

Küçük Girişim, Çığ Gibi Büyüdü

Girişimcilik, günümüzde özellikle internet ortamı çevresinde şekillenen seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Her geçen gün büyüyen internet ortamında Mynet, kullanıcılarına zaman içerisinde farklılıklar yarattı. Mynet şirketinin ofisini sizlere sunmamızda ki esas amaç, girişimcilik için cesaret kazanmanızdır.

Bundan önceki haberlerimizden birisinde de sizlere yine yerli bir girişim olan Yemeksepeti.com sitesinin ofisi Yemeksepeti Park hakkında bilgiler sunduk. Kısa zaman içerisinde çığ gibi büyüyen bu girişim, ülkemizin en modern ofislerinden birisine sahip. Mynet, yine aynı şekilde kısa sürede ciddi anlamda büyüdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*