İkili Opsiyon Nedir, Iyi mi Oynanır, Iyi mi Para Kazanılır?

İkili Opsiyon Nedir, Iyi mi Oynanır, Iyi mi Para Kazanılır?

Yatırım araçlarının büyük bir kısmı ülkemiz içinde yasal olarak faaliyetlerini yürütmeye çalışırken bazıları ise neredeyse kendisini ispatlayamadığından dolayı yasallık belgesini alamamaktadır. Borsa benzer halde görünen fakat borsadan oldukça değişik olan İkili Opsiyon devletimizde en oldukça dört gözle beklenen araçlar içinde yer almakta. Bu vasıta hakkında dört gözle beklenen her mevzuyu en ince ayrıntısına kadar inceleyerek bilgilendirmelerde bulunacağız. Ilk olarak bu alanda meydana getirilen işlemler, oluşturulan aracı kurum ve kuruluşların tamamı yasal olmayıp herhangi bir durumda görevli şahıs aranılamadığını belirtiyoruz. Ana para Piyasa Kurulu tarafınca meydana getirilen araştırmalar sonucunda doğru bir yatırım aracı olarak görülmediğini, bu aracın kumar ile eş kıymet olmasından dolayı onay vermediklerini söyleyebiliriz.

En kolay dil ile İkili Opsiyon hakkında informasyon verecek olursak; sistem üstünde borsalar üstünde işleme açık olan her firmanın listelendiği görülmektedir. Yatırımcılar, bir işlem üstünden tahminler yaparak 1 dakikalık süre sonucunda hisse değerinin artıp ya da azalacağını tahmin etmeye çalışmaktadırlar. 1 dakikalık süre sonucunda eğer kişilerin tahminleri doğru çıkarsa tahmin içine yatırdığı paranın %90 fazlasını gelir olarak alabilmekte. Tahmin üstüne borsalar üstüne kurulu bu sistem içinde yükselir ya da yükselmez tek seçeneğinizdir. Kazanç elde edilebildiği benzer halde kayıpların da sık sık yaşadığını söyleyebiliriz. Bazı aracı firmalar, müşterilerinin kayıplarının %15’ini iade etmiş olduğu de görülmektedir.

İkili Opsiyon tahmin üstüne olduğundan işlem yapacağınız hisse üstünde net bilgileriniz olması gerekmektedir. 10 dakika süresince devamlı yükselen bir hisse sizin yatırım yaptığınız an düşebilir, uzun bir süre düşüş gözlemlenebilir. İşlemler 1 dakikalık süre içinde gerçekleşmesinden dolayı risk diğeri yatırım araçlarına bakılırsa oldukça fazladır. Risk fazla olmasına rağmen kazancın diğeri sistemlere bakılırsa fazla olması ve anlık olarak hesaplara çekilebilir olmasından dolayı çoğunlukla bu yatırım aracının tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bu yatırım alanı üstüne son zamanlarda birçok firmanın kurulduğunu, müşterilerine kazanç sağlamaları için birçok eğitimler düzenlediğini söyleyebiliriz. Her şeyden ilkin İkili Opsiyon sisteminin yasal olmadığını hatta birikim sahiplerinin bu alana yönelmelerinin önerilmediğini söyleyebiliriz. Eğer ek gelir imkanı oluşturmak adına bu şekilde bir sisteme giriş yapmak isterseniz en güvenilir aracılar ile çalışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir