Şimdi yükleniyor

HUGOLA Başlık Yazmadan 1 Günde 500 Bin İzlenme Aldı

HUGOLA Başlık Yazmadan 1 Günde 500 Bin İzlenme Aldı

HUGOLA başlık yazmadan 1 günde 500 bin izlenme aldı ve Youtube trend videolar arasında 10 sırada yerini aldı. Peki bu Hugola kim ve videolarında neler anlatıyor merak ediyorsanız yazımızda sizler için ele aldık. 
Hugola 10 Ağustos tarihinde attığı videoda başlık yazmadan bir gün içerisinde tam 500 bin izleme sayısına ulaştı. Hayranları ve sevenleri gün geçtikçe artış gösteren Hugola’nın son attığı videosu heyecan yarattı. Başlık atmadığı videoda T-Shrek 3D oyununu oynayarak 22 dakikalık bir video yayınlamıştır. Herkesin merakla izlediği ve trend videolarda yerini alan bu videoya gelin birlikte bakalım.  
Youtube olma ve Youtuber hayali kuruyorsanız sizler için hazırladığımız diğer içeriğimize bakmayı unutmayınız.  Hugola Videoları Ne AnlatıyorHugola, Youtube üzerinden oyun videoları yayınlayan ve 1.49 milyon takipçisi olan bir Youtuber olarak karşımıza çıkmaktadır. Son yayınladığı videoda başlık yazmaması birçok kişi heyecanda bırakmış ve kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Peki Hugola videolarında ne anlatıyor? Hugola genellikle oyun videosu çekmektedir. Bazı oyunları oynayarak hem deneyimini paylaşır hem eleştirilerde bulunur hem de bazı zamanlar yaptığı esprilerle izleyicilerinin yüzünü güldürür. Hugola, CS: GO oyununda yaptığı komik montaj videosu ile tanınmaya başlandı. 2015 yılında Youtube kanalında video çekmeye başlayan Hugola şimdilerde 1.49 milyon takipçiye sahiptir. Videoları genellikle komik montaj videoları, müzik videoları ve oyun videoları şeklinde ayrılmaktadır. Hugola’nın oyun videolarında yaptığı espriler ve montajlar oldukça beğenilmektedir.  Hugola Yeni Video Ne Zaman?Hugola son zamanlarda en beğenilen Youtuber arasında yerini aldı. Hem müzikle hem oyun videolarıyla hem de eğlenceli videolarla karşımıza çıkan Hugola’nın yeni videoları heyecanla beklenmektedir. Hugola takipçileri tarafından yeni videoların ne zaman geleceği merak edilmektedir. Videoların geleceği zaman için net bir tarih yoktur. Ancak genellikle haftada iki yeni video gelmektedir. Videoların aralıkları 7 gün ile 4 gün arasında olduğu için Hugola yeni videolar için takipçilerini çok fazla bekletmiyor.  Hugola Kimdir, Gerçek Adı Ne?Son zamanlarda videoları Trend olan Hugola’nın kim olduğunu mu merak ediyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Youtube kanalının ismini ise Hugola olduğu için birçok kişi onu Hugola olarak bilse de gerçek ismi Hürkan Gügen’dir. Hugola isminin anlamını merak ediyorsanız hadi gelin bakalım. Hürkan isminin kısaltmasından Hugo, müziği sevdiğinden dolayı da La notasını ele alarak Hugola ortaya çıkmıştır.  Hugola 2015 yılında Youtube kanalı girmiş ve Akdeniz Üniversitesin de eğitim görmektedir. Hangi bölüm okuduğu ise bilinmemektedir. Hürkan Gügen, Eskişehirli ve İstanbul’da yaşamaktadır.  Hugola Kaç YaşındaHugola uzun zamandan beri Youtube kanalı üzerinden videolar paylaşmaktadır. Hem müzikle ilgilenen hem de oyun videoları çeken bu Youtuber’ın hayatı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. En merak edilen konular arasında ise kaç yaşında olduğu yer alır. Youtube kanalında milyon takipçisi olan Hugola 1999 yılında dünyaya gelmiş ve 23 yaşındadır. Hugola hakkında düşüncelerinizi ve videoları hakkında fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  YouTube Videoları Nasıl İndirilirSosyal Medya Uygulamaları Nasıl Para Kazanıyor?Youtube Geçmişi Nasıl Silinir