Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Web sitemiz okuyucularının en çok araştırdıkları konulardan birisi olan hesap işletim ücreti almayan bankalar ile alakalı bilgiler sunacağız. Türkiye genelinde özellikle bankacılık sektöründe en sıkıntılı hizmet bedellerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlar, özellikle bu ödenekler nedeni ile ciddi anlamda şikayetçiler. Öyle ki zaman içerisinde bu konu birçok makamca dikkate alınan bir konu oldu. Hesap işletim ücreti…


Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Web sitemiz okuyucularının en çok araştırdıkları konulardan birisi olan hesap işletim ücreti almayan bankalar ile alakalı bilgiler sunacağız. Türkiye genelinde özellikle bankacılık sektöründe en sıkıntılı hizmet bedellerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlar, özellikle bu ödenekler nedeni ile ciddi anlamda şikayetçiler. Öyle ki zaman içerisinde bu konu birçok makamca dikkate alınan bir konu oldu.

Hesap işletim ücreti yasal mıdır? Devlet nezdinde bu ödenekler yasal ödenekler değildir, öncelikle bunu belirtmek gerekiyor. Hesap işletim ücreti ödediğinizde bunların dekontları ile birlikte Tüketici Hakları Hakem Heyeti başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz ile alakalı olarak kısa zaman içerisinde size yanıt verilecektir. Şimdi gelelim esas konumuza.

Hangi Bankalar Hesap İşletim Ücreti Almıyor?

Bankalar için çok önemli kıstaslardan birisi. Hesap işletim ücreti almayan bankalar, günümüzde emsallerine nazaran bir adım daha önde yer alıyor diyebiliriz sanırım. Türkiye genelinde de bu durum fazlası ile geçerli. Günümüzde hesap işletim ücreti almayan bankalar listesi aşağıdaki gibidir;

  • QNB Finansbank Enpara
  • CEPTETEB
  • YapıKredi NUVO
  • Kuveyt Türk Senin Bankan
  • Albaraka Türk
  • Türkiye Finans

listemiz içerisinde en çok dikkat çeken bankalar. Bu bankacılık girişimleri aynı zamanda birkaçı, şubesiz internet bankacılığı olarak hizmet veriyor. Havale ve EFT ücretleri de olmadığından dolayı hesap işletim ücreti de olmuyor. Dolayısı ile günümüz insanlarının en çok ilgi gösterdikleri bankacılık girişimlerinden birisi olarak da adından söz ettiriyor.

Masraf Almayan Bankalar
Devlet Katkılı Konut Birikim Hesabı Nedir?

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap