Hangi bankalarda Hesaplarım Var? TC Kimlik Numarası İle Banka Hesap Numarası Sorgulama {Nasıl} Yapılır?

Hangi bankalarda Hesaplarım Var? TC Kimlik Numarası İle Banka Hesap Numarası Sorgulama {Nasıl} Yapılır? Bankalar hesabı olan kişiler bu sorgulamaları yapmak istemektedir. Sizlerde kendinize ilişik olan hesapları öğrenmek için bankalardan işlem yapabilir yada e-devlet sistemini kullanabilirsiniz. E-devlet üstünden giriş yaparak da banka hesap sorgulama yapmanız mümkün olmaktadır.
Hangi bankalarda Hesaplarım Var?Açmış olduğunuz banka hesaplarını unuttuysanız ve öğrenmek istiyorsanız, buradaki en kolay yol e-devlet şifrenizle giriş yapmak ve kendi sayfanızdan sorgulama yapmaktır. Banka hesaplarıyla ilgili endişeleriniz olabilir. Sadece son yıllarda tc kimlik numarası banka hesap numarası sorgulama işlemi için hesap işletim tutarının düşüleceği endişesi bulunmaktadır. 2014 Tüketici Kanunu’na nazaran bankaların kesintiye uğraması yasal hale gelen işletim ücretleri sonrasında yargı kararıyla kaldırılmış ve bankalar bu şekilde bir kesinti yapmamaktadır. Eğer bu şekilde bir endişeniz var ise, bu mevzuda ödün vermeniz gerekir. Türkiye’de etkinlik gösteren bankalardaki banka hesabınızı öğrenmenin yolu ise e-devlet sayfasından geçiyor.İnternet Bankacılığından İşlem Başlatın!Kişiler çoğu zaman e-devlet şifresi olmadığı için bu portala erişememekten ve hizmet alamamaktan yakınma etmektedirler. Sadece bu portala girmenin en kolay yolu web bankacılığıdır. Kişiler çoğu zaman kendi adına açmış oldukları web bankacılığından giriş yaptıktan sonrasında sayfanın sağ üst kısmında yer edinen e-devlet menüsü ile sayfayı değiştirebilmektedir. Bu geçiş esnasında bankanın web sitesi sizi başka bir sayfaya yönlendireceği mevzusunda uyarıda bulunur. Bu uyarıyı kabul ederek e-devlet sayfasına geçiş yapacaksınız ve banka hesaplarınız dahil tüm bilgilerinizi sorgulayabileceksiniz.
e-Devlet giriş şifrenizi PTT şubelerinden temin edebilirsiniz. İnternet bankacılığınız yoksa bir sonraki ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için size en yakın PTT şubesine giderek şifrenizi alabilirsiniz.Anında İnternet Bankacılığından Hesap Numarası SorgulamaBankanızın hesabınız için tanımladığı web bankacılığında adınıza oluşturulan tüm hesapları görebilirsiniz. Vadeli ve vadesiz hesapların yanı sıra altın hesabı ve döviz hesabı benzer biçimde açılabilen tüm hesapların IBAN numarası ve hesap numarası benzer biçimde bilgilerin yanı sıra hesap hareketleri benzer biçimde bilgiler de verilmektedir. Başka bir deyişle, cebimizdeki güç, web bankacılığı tüm bilgilere erişim elde eden dijital bir dünyadır.OKU  Ziraat Bankası Nakit 750 TL Nakit Veriyor!Süratli {Müşteri} Hizmetleri ve Davet Merkezinden Hesap Numarası ÖğrenmeBankanızın {müşteri} hizmetlerini aramak yada sizden oldukça uzakta olmasına karşın davet merkezi vesilesiyle yardım almak için. Buradan bankanızın davet merkezini aradıktan sonrasında TC Kimlik numaranızı vererek destek talebinde bulunabilirsiniz. Sadece banka müşterisi değilseniz ve bankada TR bilginiz yoksa davet merkezleri size destek olmayacak ve lüzumlu detayları vermeyecektir. Sadece gene de şansınızı tecrübe etmek istiyorsanız bankanızın {müşteri} hizmetleri numarasını çevirerek canlı desteğe bağlanabilirsiniz.Zaman içinde insanoğlu kendi banka hesaplarını unuturlar ve zaman içinde gerektiğinde bankalardaki hesaplarını sorgulamayı öğrenmeleri gerekir. Bu ihtiyacı karşılamanın yolu ya e-devlet sitesine giriş yapmak ya da banka şubelerini ziyaret etmektir.