Halkbank Kredi Kartı Başvurusu[PARAF KART]

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu {nasıl} yapılır? Halkbank Paraf kredi kartı almak için şartlar nedir? Kredi kartı başvurusu meydana getirecek olan müşterilerin hangi şartlara uygun olmaları gerekiyor? Müşterilerine kredi kartlarıyla avantajlı özellikler sunan Halkbank’ın 3 değişik kredi kartı mevcut. Taksitli alışveriş yapmak isteyenler, uçuş kartı ile parasız mil kazanmak isteyenler ve diğeri kredi kartı kullanıcıları için sayısız kampanya sunuluyor. Paraf, Parafly ve Halkcard türlerinden herhangi birisine iyi mi başvuruda bulunabileceğini, Halkbank kredi kartı özelliklerini, ne şeklinde ayrıcalıklara haiz bulunduğunu yazımızın devamında sizlere açıklayacağız. Bu bilgilere bakılırsa, kendinize uygun bir kredi kartı edinebilir; alışverişlerinizde onlarca değişik avantajdan yararlanabilirsiniz.
Halkbank Paraf Kredi Kartı BaşvurusuHalkbank’ın sunmuş olduğu kredi kartlarından birisi olan Paraf, yurt içi ve yurtdışında MasterCard / Visa ve Amex logosu bulunan iş yerlerinde, yurt içinde isse Visa / MasterCard / Amex / Troy logosu bulunan tüm üye iş yerlerinde alışveriş olanakı veriyor. Buna nazaran Paraf üyesi yurt içi alışveriş noktalarında arzu ettiğiniz şeklinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Buna ek olarak bankanın Paraf kart için sunmuş olduğu öteki avantajlardan yararlanabilirsiniz. Şimdi Paraf kredi kartı başvurusu için tercih edebileceğiniz yöntemlere bakalım.İnternetten Paraf ve Parafly Kredi Kartı BaşvurusuHalkbank.Com.Tr adresini ziyaret ederek, “Bireysel” menüsü altında yer edinen “Kartlar” – “Kredi Kartları” adımlarını takip ederek, online başvurunuzu derhal gerçekleştirebilirsiniz. İnternetiniz olduğu her an, 7 gün 24 saat internetten Paraf kredi kartı başvurunuzu süratlica yapabilirsiniz. T.C. Kimlik numaranız ve doğum tarihinizi girdikten sonrasında kredi kartı seçiminizi yapmayı unutmayınız.SMS ile Paraf ve Parafly Kredi Kartı BaşvurusuHem Paraf bununla birlikte aşağıda özelliklerini açıklayacağımız Parafly kredi kartı türlerine SMS ile başvuruda bulunabilirsiniz. SMS ile Halkbank kredi kartı başvurusu için ilk olarak aletinızın SMS uygulamasına giriş yapın ve yeni bir metin oluşturun. Arkasından tercih ettiğiniz kredi kartına bakılırsa (Paraf yada Parafly), Kart türü bir boşluk, T.C. Kimlik no bir boşluk, aylık gelir miktarı bilgilerinizi yazarak 3452’ye kısas ileti gönderin.OKU  Papara İşlem Ücretleri Nedir?Telefon Bankacılığı ile Paraf ve Parafly Kredi Kartı Başvurusuİster mesai saatleri içinde ister haricinde, 365 gün telefon bankacılığı ile Paraf kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Halkbank Davet Merkezi (0 850 222 0 400)’ni arayarak kredi kartı talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Halkbank ATM ve Halkbank Şubelerden Paraf ve Parafly Kredi Kartı BaşvurusuMesai saatleri içinde banka şubelerine giderek, şahsen kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer Halkbank müşterisi değilseniz, tek müracaat kanalı banka şubeleri ve ATM’lerdir. Öteki kanallardan müşteriler başvuruda bulunabilir. Başvurunuzu Halkbank Dialog (0 850 222 0 400)’dan, Halkbank İnternet Şubesi’nden yada şubelerden öğrenebilirsiniz.Halkbank Parafly Kredi Kartı BaşvurusuYurt içinde yada yurt haricinde çoğunlukla havayolu seyahati gerçekleştiriyorsanız, Parafly kredi kartı tam da size nazaran. Parafly ile erişebileceğiniz ayrıcalıklar:ParafPara: Paraf üye iş yelerinden meydana getirilen alışverişlerde ParafPara kazanabilirsiniz. Kazanılan ParafParalar, Artan ParafPAra uygulaması yardımıyla oldukça daha kıymetli oluyor. Mevcut kredi kartınızdan kazanmış olduğunuz bu ParafParalar, harcamalarınıza nazaran katlanıyor.
5 Kat ParafPara: Yurt haricinde meydana getirilen alışverişlerde 5 kat daha çok ParafPara kazanabilirsiniz. Bunun için alışverişlerinizi, Paraf üye iş yerlerinden yapmanız gerekmektedir. Ek olarak seyahat Hattı aracılığı ile meydana getirdiğinız alışverişlerden de belirlenen oranlarda ParafPara kazanmanız mümkün.Taksit: Harcamalarınızı arzu ettiğiniz benzer biçimde taksitlendirebilirsiniz.
Artı Taksit ve Taksit Erteleme: Taksitli alışverişleriniz için daha fazlasını talep edebilirsiniz. Mesela 3 taksitli bir alışverişinizi, Halkbank Dialog, Halkbank İnternet Şubesi yada Halkbank Mobil Şube ile 5 yada 6 takside çıkarabilirsiniz.
Sonradan Taksit: Peşin olarak icra ettiğinız harcamalarınız için istediğiniz an artı taksit talebinde bulunabilirsiniz.
Satmaca Ödeme talimatı: Takip etmekte zorlandığınız yada tertipli olarak ödenmesini istediğiniz tüm faturalarınızı, Halkbank’ın tüm kanallarından yönerge vererek ödeyebilirsiniz. Bu sayede faturaların gününü takip etmeniz gerekmez.
Kredi Kartından Kira, kesinti ve Eğitim şeklinde Talimatlar: Yalnızca faturalarınız değil, durağan(durgun) ödemeleriniz için de yönerge verebilirsiniz.
Borç Taksitlendirme: Mevcut kredi kartı borçlarınızı ödemekte zorlandığınız dönemlerde, borç taksitlendirme talebinde bulunarak; daha geniş aylara yayabilirsiniz.
HGS Uygulaması: Süratli Geçiş Sistemi için para ekleme, hesap görüntüleme, geçiş bilgileri sorgulama benzer biçimde çeşitli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
YP Hesap Özeti: Kredi kartından icra ettiğinız harcamaları ve ekstre bilgilerinı görüntüleyebilirsiniz.OKU  HSBC Kredi Kartı Limit DüşürmeHalkbank Kredi Kartı Faiz OranlarıAlışveriş Faiz Oranı: 1.60Gecikme Faizi: 2.00Nakit ön ödeme Faizi: 1.60Sonradan Taksit Faizi: 1.60Taksitli Nakit ön ödeme Faizi: 1.60Halkbank Adres:
Genel Müdürlük (Batı Atakent) Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4/1 34746 Atakent / İstanbul
Telefon: (0216) 503 70 70
Faks: (0212) 340 93 99Bir önceki mevzumuz olan İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapmak için sayfamıza gidebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Halkbank kredi kartı başvurusu hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bilgiler ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

EtiketlerHalkbank kredi kartı Halkbank paraf kredi kartı