Halkbank Duyuru Yapmış oldu, Müracaat Başladı 225.000 TL Tek Kalemde Alacaksınız

Ülkemizin ve finans piyasamızın en köklü ve köklü bankalarından önde gelen Halkbank, faaliyete geçmiş olduğu günden bu yana yatırımcılarını, girişimcilerini ve tüketicilerini çeşitli şekillerde desteklemektedir. Banka, verdiği kredilerle milyonlarca insanoğlunun ev ve otomobil almasına destek olmuş, birçok düşsel gerçekleştirmiştir. Halkbank, faizsiz kredi imkanlarıyla da girişimcilere büyük kolaylık sağlıyor. Faizsiz krediler ile birçok iş alanına ve girişimciye destek sunulmaktadır.
Hanım girişimcilere müjde!Halkbank, sıfır faizli kredi sağlayarak, değişik bankacılık ürünleriyle beraber her insanın yararlanabileceği devlet desteği sunmaktadır. Bu bağlamda bazı meslek grupları için fırsat sayılabilecek mühim bir destek sağlamaktadır. Bu destek, KOSGEB kapsamında uygulamalı girişimcilik eğitim paketini tamamlayan ve hemen hemen 30 yaşını doldurmamış hanım girişimcilere verilmektedir. Bu kredi olanağına hak kazanmak için minimum 1 senelik ustalık belgesine haiz olmanız gerekmektedir. Destek tutarı 100 bin TL ile 225 bin TL içinde değişebiliyor. Bu kapsamda siz de yeni girişimciyseniz ve ilk kez iş oluşturmayı düşünüyorsanız Halkbank’ın 100 bin TL’ye varan sıfır faizli kredisinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Sadece bunu alabilmek için minimum 1 senelik ustalık belgesine haiz olmak gerekir. Ek olarak ilgili meslekte son bir yılda iş kurduysanız 225 bin TL’ye kadar krediye hak kazanabilirsiniz.
Kaybolmaya başlamış olan meslek dalları için ayrı destek sağlanacak.Halkbank’ın bir öteki mühim desteği de geleneksel, kültürel ve sanat içerikli kıymeti ve önemi olan sadece yok olmaya yüz tutmuş mesleklerdeki kişilere sunulmaktadır. Unutulmaya başlanan bu nadir mesleklerden birini yapıyorsanız ve tacir vergi muafiyet belgesine sahipseniz Halkbank’ın sunmuş olduğu faizsiz kredi desteğinden de yararlanabilirsiniz. Bu meslekler içinde el dokumacılığı, çinicilik, bakırcılık, sazlık ve keçecilik benzer biçimde unutulmaya yüz tutmuş mesleklere rastlıyoruz.

OKU  Emeklilere müjde! 5 bin 700 TL ikramiye başlıyor. İşte Detaylar…