Güvence BBVA Kartsız Para Çekme ve Yatırma

Güvence BBVA Kartsız Para Çekme ve Yatırma {nasıl} olur? Güvence ATM Kartsız para çekme ve yatırma işlemleri nedir? Güvence Bankası kartsız para çekme ve para yatırm a {nasıl} oluyor? Yazımızda sizlere bu mevzu hakkında bilgiler vereceğiz. Güvence Bankası’ndaki hesabınızdan kartsız para çekmek istediğinizde yada ATM’lerden başka birinin hesabına para göndermek istediğinizde kullanabileceğiniz birkaç değişik yöntem bulunuyor. ATM’den kartsız olarak para çekebilmek ya da kartsız para yatırabilmek için izlemeniz gereksinim duyulan yolları yazımızda detaylı bir halde izah ettik.
Güvence Bankası Kartsız Para Çekme ve Yatırma İşlemleri Ücretli  mi?Güvence Bankası ATM’lerinden yapacağınız kartsız para yatırma ya da çekme işlemlerinin kimileri için ücret eğitim edilebilmekte. Mesela CepBank uygulaması ile meydana getirilen gönderimler için belirli bir ücret alınıyor. Kendi hesabınıza direkt ATM’den yaptığınız para yatırma işlemleri içinse ücret eğitim edilmez. Kartsız para çekmeden ziyade dijital yollarla, kartsız para çekilebilmesi için meydana getirilen gönderimler için ilk gönderim esnasında ücret alınmakta.Güvence Bankası Kartsız Para YatırmaGaranti Bankası ATM’lerinden kartsız para yatırma işlemi yapabilmeniz için;Alıcının Paracard numarasına,Alıcının Güvence BBVA hesap numarasına,Alıcının Güvence BBVA IBAN’ına,Mobil bankacılıktan elde edilmiş QR koda,Haiz olmanız gerekir. Bu bilgilerden herhangi biri elinizde mevcut değilse Güvence Bankası ATM’lerinden kartsız para yatırma işlemini gerçekleştiremezsiniz. Lüzumlu olan detayları elde ettiyseniz aşağıdaki adımları izleyerek kartsız para yatırabilirsiniz.
ATM’ye giderek kartsız işlem menüsüne tıklayın.Oluşturulan menüden “Para Transferi / Para Yatırma” seçeneğini tıklayın.Hangi detayları kullanarak gönderim ya da yatırma işlemi yapacağınızı seçin.İstenilen detayları girin.Oluşturulan para haznesine göndereceğiniz tutarı yerleştirin.ATM para sayma işlemini tamamladıktan sonrasında ekrana gelen meblağ doğru ise işleminizi onaylayın.Para yatırma işleminiz böylelikle tamamlanmış oldu.OKU  Vakıfbank Halkbank ve Ziraat Bankasından Müjdeli Haber!Güvence Bankası Kartsız Para ÇekmeGaranti Bankası kartsız para çekme işlemi için 3 alternatif sunuyor. Bu alternatiflerden dilediğinizi kullanarak ATM’den kartsız para çekebilirsiniz.CepBank İle Gönderilen Parayı Kartsız ÇekmeCepBank, hesap ya da kart olmadan para yatırma ve çekme işlemleri için kullanılabilen dijital bir uygulama. CepBank ile gönderilen parayı çekebilmek için işlem anında istenilen bilgiler haricinde fazladan bir müracaat ya da tanımlama gerekmez; fakat göndericinin CepBank için müracaat ve tanımlama yapmış olması gerekir. Güvence BBVA web bankacılığından, mobil bankacılıktan, ATM’lerden, GarantiPay uygulamasından CepBank için müracaat yapmalı ve gizyazı almalısınız. Size CepBank ile para gönderildiğinde gelen parayı çekmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.Güvence BBVA ATM’sine giderek ana menüden “CepBank Para Çekme” adımını seçin.Size parayı gönderen kişinin cep telefon numarasını girin.Alıcı şahıs olarak kendi cep telefon numaranızı girin.Göndericinin size ilettiği gönderilen tutarı girin.CepBank uygulaması ile para gönderildiğini belirten kısa mesajda yer edinen şifreyi girin.Tüm detayları doğru girdikten sonrasında paranızı bankamatikten çekebilirsiniz.Referans Numarası İle Kartsız Para ÇekmeReferans numarası ile kartsız para çekmek için CepBank ile gönderilen parayı çekmekten çok da fazla değişik bir yol izlemiyorsunuz. Kartsız işlem menüsüne girdikten sonrasında “Referans Numarası İle Para Çekme” adımını tercih ederek istenilen tüm detayları doğru olarak girerseniz paranızı ATM’den çekebilirsiniz. Referans numaranız size parayı gönderen şahıs tarafınca size iletilmelidir.QR Kod İle Kartsız Para ÇekmeBankacılık teknolojilerinin son nimetlerinden olan QR kod ile para çekmek son aşama kolay. Güvence BBVA ATM’lerine giderek mobil uygulamadan aldığınız QR kod ile paranızı güvenle çekebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Güvence BBVA kartsız para çekme ve yatırma işlemleri hakkında bilgiler verdik.OKU  Kredi 303 PTT Kredi Başvurusu {Nasıl} Yapılır, Şartları Nedir?