Gizlilik Politikası

Paraveyatirim.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça ehemmiyet gösteriyoruz. Sitemiz üstünden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

Yorum Alanı
Sitemiz üstünde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları haricinde sizinle yazışma kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli saklı tutulmaktadır.

Toplumsal Ağlar ve Paylaşım
Paraveyatirim.com’da kullandığımız Feysbuk, Twitter, Google Plus ve öteki Toplumsal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Borsanasıloynanır olarak; ilgili toplumsal ağların gizlilik politikaları haricinde değişik bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.