Gizli Numaradan Arayanı Nasıl Bulurum Ücretsiz 2020

Gizli Numaradan Arayanı Nasıl Bulurum Ücretsiz 2020

Cep telefonunuzu saklı bir numara arayıp, rahatsız mı ediyor? Bu hususta şikayetçi misiniz? Bu servis ile sizi arayan saklı numaraları öğrenebilirsiniz. Hem de Adliyeye, Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulunmadan evvelce sizi arayanın kim bulunduğunu, hangi nedenle rahatsız ettiğini bulmak oldukça rahat.. İşte detaylar..

Gizli saklı Numaradan Arayanı Bulma Öğrenme Servisi
Turkcell, Vodafone, Bimcell benzer biçimde operatörler, saklı arama servislerini kullanıcılar doğrultusundan yönetilebilme özelliği vasıtası ile etken etmektedirler. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar, mobil şebeke sağlayıcı hizmetlerine ulaşarak, lüzum mobil uygulamalardan, lüzum satın alan hizmetlerinden, lüzumse satış bürolarından numaralarını gizleyip/açtırabilirler. Hem de kullanmış olduğumuz şebekelerin Gizli saklı Numaradan Arama Kabul Etme ya da Etmeme servisleri de mevcuttur. Bu servisleri etken ettiğiniz anda, numarasını gizleyen bireylerin sizi aramasına engel olmuş olursunuz. Engel olmak rahat sadece, saklı numaradan kimin aradığını merak ediyorsanız, o zaman hal öteki  Gelin hep eş güdümlü numarasını gizleyen vatandaşın kim bulunduğunu öğrenelim

Satmaca Detayından Gizli saklı Numara Öğrenme
Tüm operatörlerin müşterileri amacıyla tanıttığı bir satmaca detaylandırma servisi mevcuttur. Bu servislerden sizin hangi saatte kimi aradığınız, kimlerden arama aldığınız, ileti gönderme durumlarınız, internete bağlanma saatleriniz çeşitli olarak belirtilmektedir. Turkcell ya da başka operatörlerin bu hizmetlerini kullanarak sizi kimin aradığını ya da kaç dakika görüştüğünüzü görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell, Vodafone ya da Türk telekom saklı numara öğrenme servisinden yararlanmak amacıyla, web sitesinden giriş gerçekleştirmek zorundasınız. Bu ekrandan satmaca ayrıntıyı seksiyonuna giriş yaptığınızda sizi arayan saklı numaranın hangi tarih ya da saatte aradığını belirleme ederek sorgulama yapabilirsiniz.

Yanda ki görselde Turkcell hattına ilişik görüşme bilgileri görüntülenmektedir. Bu prosedür amacıyla Turkcell Bireysel Menüsünden giriş yapınız. Giriş amacıyla telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz yeterlidir. Eğer şifrenizi hatırlamıyor iseniz SIFRE yazıp 2222’e kısa ileti göndermeniz yeterlidir. Bu prosedür arkasından tarafınıza giriş şifreniz mesajla parasız olarak gönderilecektir. Giriş yaptıktan sonrasında sırayla Satmaca Analizi ve Detay seksiyonuna giriş yapınız. Detaylar alanında tarih ile arama elde eden numaralar görüntülenecektir.

Gene aynı şekilde yukarıda ki görselde Avea ve Türk Telekom hattınızın bulunduğunu düşünerek, sizi rahatsız eden kişinin saklı numarasını Online İşlemler / Lira İşlemlerim / Harcama Detayı menüsüne giriş yaparak sorgulayabilirsiniz. İlk giriş esnasında mobil imza kullanabilir ya da telefon numarası ve gizyazı girerek, işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız tuş takımınızdan *952# tuşlayarak derhal giriş şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone Gizli saklı Numara Öğrenme Servisi
Vodafone şirketi, saklı numaraları öğrenmek isteyen müşterileri amacıyla rastgele bir sorgulama sistemi etken etmemiş. Bu sebeple, vodafone hat kullanıyor iseniz, sizi arayan saklı numaraları öğrenmek amacıyla yalnızca Savcılığa müracaatte bulunabilirsiniz. Bir önlem olarak vodafone hattınızı numarasını gizlemiş bireylerin aramasını engelleyebilirsiniz. Bunun amacıyla telefonunuzun kısa ileti menüsünden GIZLI AC yazın 7046′ ileti iletin ya da 7046 numarayı arayarak yazman menüsünden hattınızı saklı numaralardan aranmaya kapatın.

Vodafone Gizli saklı Numara Öğrenme Servisi

Android Markette ya da App Store’de belirleme edilen beni kim aramış, saklı numara öğrenme, arayanın kim bulunduğunu bulma benzer biçimde isimlerle kullanıma yayılan 3. dönem uygulamaların tümü, rehberlere kayıtlı olan numaraları bulabilmektedir. Bu sebeple, sizi arayan kişinin numarasını bilmediğiniz amacıyla, bu tür bir uygulamadan sorgulama yapmanıza imkân bulunmamaktadır.

Eğer arayan kişinin telefon numarasını biliyorsanız, kim bulunduğunu öğrenmek amacıyla Beni kim aramış iyi mi öğrenebilirim adlı içeriğimizden data alabilirsiniz.

Eğer sizi arayan kişinin kimlik bilgilerini ya da adını soyismini biliyorsanız bu kez İsimden telefon numarası bulma servisi kafi olacaktır.

Eğer sizi arayan saklı numarayı belirleme edemediyseniz ya da Cumhuriyet Başsavcılığına kabahat duyurusunda bulunmak istiyorsanız, bu iş amacıyla hukuki temsilciniz (avukatınız) ile görüşebilir ya da bir dilekçe ile direk olarak Adalet sarayı’ye kendinizde başvurabilirsiniz. Dilekçenizde rahatsızlığınızı ve kişinin sizi mağdur ettiğini açıklamanız gerekir. Gizli saklı Numara Savcılık Dilekçe Örneğini indirin.

PTTCell: *253#
Turkcell: *253#
Turk Telekom: *253#
Vodafone: GIZLI KAPAT yaz 7046’ya gönder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*