Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kartı {Nasıl} Alınır?

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kartı {Nasıl} Alınır? İşsiz yada sigortasız vatandaşlar, gelir belgesi olmadan bankalardan kredi kartı almaya, nakit gereksinimlerini ve taksitli alışveriş imkanlarını karşılamaya çalışıyor. Bu yazımızda yer edinen bilgiler ile gelir belgesiz ve kefilsiz kredi kartı alma hakkında tüm bilgilere haiz olabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalara bakıldığında; Vakıfbank, Güvence Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası benzer biçimde meşhur bankalar kesinlikle yoktur.
Kısaca bu büyük bankalar gelir tablosu olmadan kredi kartı vermiyorlar. Sadece bu durum karşısında bazı bankalar senet yada gelir tablosu olmadan kredi kartı vermeyi tercih etmektedir. Bilinmiş olduğu suretiyle faiz oranlarının yükselmesiyle beraber müşterilerin kredi kartı kullanım sayısı oldukça azalmıştır; Pandemi süreci sebebiyle artış eğilimi gösterse de ekonomik problemler bankacılık işlemlerinin aksamasına niçin oldu.
Bu mevzuda müşterilerin kredi kartı kullanımındaki azalma sebebiyle bankalar bir araya gelmekte; Müşterilere sertifika beyanı olmadan kredi kartı kullandırmaya çalıştılar. Bazı işlemlerde gelir beyanı olmadan kredi ve kredi kartı kullanmanın yolu açıldı.Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kartı {Nasıl} Alınır? Kredi Kartı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kartı {Nasıl} Alınır?Kredi kartı kullanan bankalar maaş ekstresi istemeden düşük faiz oranları ve 12 vade ile kredi kartı nakit ön ödeme kredisi vermektedir. Kredi kartı müracaat işlemleri web şubesinden yada kefil talebi olmaksızın banka kuruluşlarına gidilerek yapılır. Bazı bankalar web şubelerinin {müşteri} potansiyelini çoğaltmak için belge istemeden kredi kartı sunmaktadır.Belgesiz kredi kartı çıkarma aşamasında ilk olarak müracaat sahibinin kredi sicil detayları denetim edilmekte ve onaylanmaktadır. Şubelere gitmeden kredi notuna bakılırsa gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar şu şekildedir:Cepteb
Fibabanka
Akbank
Odeabank
ING Bankası
DenizBank
Etken Bank
Yapı Kredi Bankası
Güvence Bankası
Ziraat BankasıOKU  Bonus Flexi Aidatsız Kredi Kartı