GarantiOne Başvurusu Nasıl Yapılır?

GarantiOne

GarantiOne Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası’nın yeni nesil genç mobil bankacılık projesi GarantiOne başvurusu ile alakalı olarak detaylı bilgiler sunmak istiyoruz. Türkiye genelinde ENPARA ile birlikte ortaya çıkmış olan çok büyük bir furya olduğunu tekrar tekrar söylememize gerek yok sanıyoruz. GarantiOne, kısmı olarak bu sisteme benziyor.

Sisteme başvuru ise yine tamamen online. 18 – 25 yaş aralığındaki gençler için sunulan yeni nesil bir mobil bankacılık projesi diyebiliriz. Sadece bir uygulama ile Garanti Bankası’nın ekstra özelliklerinden yararlanabiliyorsunuz.

GarantiOne Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dijital bankacılık segmenti içerisinde incelediğimiz bu uygulamada internet ortamında işlemlerinizi yürütmek durumundasınız. 18 – 25 yaş aralığında ki herkes için kullanılabilen bir hizmet olduğunu öncelikle belirtelim. Başvuru aşamalarına geçecek olursak;

  • GarantiOne Üye Ol sayfasına gitmeniz gerekiyor. Bu sayfaya ilerliyorsunuz.
  • Üye ol sayfasında sizden Android ya da iOS seçimi yapmanızı ister. Telefonunuzun işletim sistemi ne ise onu seçip devam ediyorsunuz.
  • Sonrasında sizden kişisel bilgilerinizi istemektedir. Kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde girerek devam ediyorsunuz.
  • Son olarak onaylamanız durumunda telefonunuza indirme bağlantısı geliyor ve sisteme kayıt oluyorsunuz.

GarantiOne, gençler için havale/eft ücreti ödetmeyen ya da hesap işletim ücreti almayan bir bankacılık sistemidir. Masrafsız bankacılık tabirine de tam olarak uygun sistemler arasında yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*