Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Garanti Bankası Satın alan Hizmetleri ile bankacılık prosedürlerini istediğiniz yerden istediğiniz zaman süratli ve rahat yapabilirsiniz. Bankanın 2 tane alan kişi hizmetleri bulunmaktadır. Bunlar 444 0 333 ve 0850 222 0 333’tür. Peki Nasıl Süratli Bağlanırsınız?

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Alo Garanti Müşteri Hizmetlerine bağlanmak amacıyla sesle doğruluğunu sağlama özelliği kullanmak isterseniz ilk olarak sesinizin sisteme tanımlı olması lüzummektedir. Sesiniz sisteme tanımlıysa, alan kişi temsilcisine süratli bağlanarak, metin doğruluğunu sağlaması yapmanıza lüzum kalmaz. Sesle doğruluğunu sağlama gerçekleştirmek amacıyla ise Self-Servis Sesle İşlem adımlarını konuşarak yapmanız lüzummektedir. Bu prosedür yalnızca tek seferlik yapılmaktadır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası 2 tanedir. Bunlardan biri 444 0 333, diğeri ise 0850 222 0 333’tür. Bu iki numaradan birini arayarak müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Yurt dışından Alo Garanti’ye bağlanmak istiyorsanız da bunların başına +90 eklemeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Garanti Bankası müşteri temsilcisine süratli bağlanma amacıyla gene 2 teknik mevcuttur. Bunlardan biri sesle yönlendirme gerçekleştirmek ve tuşlayarak zaman kaybetmemek. Bir diğeri ise gerçekleştireceğiniz işlemleri doğru bilmektedir. Sesle yönlendirmeyi metnin başlangıcında çeşitli anlatmıştık. Tuşlayarak Garanti Bankası alan kişi temsilcisine direkt bağlanma amacıyla rakamların hangi manaya yaklaştığını bilmeniz gerekir.

0’ı tuşlayarak yitik kartı menüsüne yönlendirilirsiniz. 1’i tuşlayarak kart prosedürleri menüsüne yönlendirilirsiniz. 2’yi tuşlayarak havale, EFT vb. benzer biçimde bankacılık prosedürleri menüsüne yönlendirilirsiniz. 3’ü tuşlayarak web ve cep şubesi destek menüsüne, 4’ü tuşlayarak da Garanti Bankası kampanyalarına yönlendirilirsiniz. Bu menülerden sonrasında başka menülerle karşılaşacaksınız. Eğer Garanti Bankası alan kişi temsilcisine süratli bağlanma gerçekleştirmek istiyorsanız 1, 3 ya da 5’i tuşlamanız gerekmektedir. Bundan sonrasında ise sırada bekletilecekseniz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonrasında ise sizden Alo Garanti Şifresi talep edilecektir. Bu prosedür sizin güvenliğiniz amacıyla sorgulanmaktadır.

Garanti Müşteri Hizmetleri İle Yapılan İşlemler

Alo Garanti Hizmetleri senenin her günü her zamanında hizmet verir. Telefon olan her noktadan Alo Güvence’ye bağlanmak mümkündür. Alo Güvence’den oluşturulan işlemler para çekmek haricinde her şeydir. Aynı vakitte bu işlemlerle de fiyatlama ve ücret üstünlükleri sunulur.

Alo Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri ile oluşturulan işlemler ise özetlemek gerekirse şu şekildedir; Hesap açılışları, yatırım işlemleri, para transferleri, ödemeler, satmaca işlemleri, kart işlemleri, vergi işlemleri, döviz alım satımı, informasyon hizmetleri ve genel bilgiler.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak bankacılık işlemlerini evinizden, iş yerinizde, ofisinizde, her yerde süratli ve rahat olarak yapabilirsiniz. Alo Garanti Müşteri Hizmetleri ile de müşterilerine sesle yönlendirme olanağı sunulup, sayıları da tuşlamanıza lüzum kalmaz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours