Garanti Bankası Emekli Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Garanti Bankası Emekli Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Türkiye’nin en güvenilir ve büyük bankaları arasında yer alan Garanti bankası sizler için fırsatlarla dolu kampanyalarla tekrar karşınızda. İhtiyaçlarınıza yönelik her türlü kredi Garanti bankasında mevcuttur. Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile birlikte Garanti bankası, her zaman sizleri düşünerek çalışmaktadır. Garanti Bankası Emekli Kredisi ile siz emeklilerimize en uygun faizlerle ve uzun vadede kredi fırsatı sunmakta. Garanti Bankası Emekli Kredisi içeriğinde neler bulunmaktadır; özel emekli sandığına bağlı müşterilerimiz dışındaki tüm emeklilerimizin yararlanabileceği bu kredi 48 aya kadar vade ile sizlere maaşınız doğrultusunda kredi alımı sağlamaktadır.

48 ay vade ile 1,49-1,59 gibi düşük faizlerle sizlere ödeme kolaylığı sunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik bu kredi için kolayca başvuru yapabilirsiniz. İsterseniz şehrinizde bulunan şubelerimizden birebir başvuru yapabilir, isterseniz de Garanti Bankası Emekli Kredisi başvurusu için cepten kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanıyorsanız da gene cep bankacılığında olduğu gibi kolayca kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası Emekli Kredisi başvurusu için neler gereklidir peki? İlk olarak nüfus cüzdanınız ile çalışıyorsanız eğer çalıştığınız kuruma ait aldığınız gelirin yazılı olduğu herhangi bir belge ya da maaş bordrosu ile SGK sicil numarası, iş yeri sicil numarası, ek olarak da maaşınız da herhangi bir kesinti durumu söz konuşumu değil mi belirtilen maaşınızın yazılı olduğu iş yerinden alınmış yazılı belge ile şubelerimizden kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Güler yüzlü ve sizlere kaliteli hizmet verebilmek için çalışan Garanti bankası personeli de sizlere bu konu ile alakalı olarak yardımcı olacaklardır. Emekliler için uygulanacak kredi alımları için öncelikle kişilerin hayat sigortası yaptırmaları gerektiğini belirtmek istiyoruz. Bununla beraber her emeklinin kredi olanaklarından faydalanamadığını, bazı yaş prosedürlerinin etken olarak uygulandığını belirtmek istiyoruz. Emeklilerin aylık gelirlerinin oldukça kısıtlı olması nedeni ile vade sayılarında ve faiz oranlarında değişiklikler meydana gelebileceği de belirtilmekte. Garanti Bankası Emekli Kredisi hakkında daha detaylı bilgiler ve anlatımlar banka şubelerinden ya da müşteri hizmetleri üzerinden daha detaylı olarak öğrenilebilmektedir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours