Garanti Bankası Eğitim Kredisi 1

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Günümüz bankacılığından Garanti bank sizlerin başvuru ve taleplerinizi değerlendirerek gene birçok kampanya ve fırsatı sizlere sunmaktadır. Garanti bank güvenilir bankacılığı kendine prensip edinmiş bir banka olmakla beraber, müşterilerimizin gönül rahatlığıyla ve en kolay biçimde işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için uzun yıllardır aktif olarak çalışmaktadır. Garanti bankasının yeni fırsat ve kampanyaları arasında bulunan Garanti Bankası Eğitim Kredisi nedir? Garanti Bankası Eğitim Kredisi, başlayan yeni eğitim öğretim yılı için ihtiyacınız olan her şeyi karşılayacak olan bu kredi kampanyasını sizlerle buluşturuyor. Peki ya bu kampanyanın içeriği nedir? Garanti bankası eğitim kredisi düşük faiz oranları ve uzun vadelerle ihtiyaçlarınız için çektiğiniz krediyi öderken en rahat şekilde ödeme yapabilmeniz için gene sizleri düşünmüştür.

Garanti Bankası Eğitim Kredisi 1,43 gibi düşük faizlerle geri ödeme yapabilmenizi sağlamaktadır. 48 aya kadar vadeli bir kredi kampanyası olmakla beraber bu krediyi özel emekli sandığına üye emeklilerimiz dışındaki tüm kamu personeli, işçiler ve daha birçok meslek grubu yararlanabilir. Bu Garanti Bankası Eğitim Kredisi kampanyasından yararlanmak için isteğe bağlı olarak size en yakın şubemize giderek de başvuru yapabilir, bilgi alabilirsiniz. Ya da şubelerimize gitmeyi tercih etmeyecekseniz de telefon bankacılığı yoluyla ya da internet bankacılığından da başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir, edinmek istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Peki, bu kampanya için gerekli belgeler nelerdir? Kredi kampanyamızdan yararlanabilmek için yapmanız gereken TC kimliğiniz ile bir de son iki ay içerisinde çalıştığınızı gösteren ve gelirinizin yazılı olduğu bir bordro, iş yerine ait gelir belgesi ile şubelerimize gelerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunların dışında çalışma alanınıza, mesleğinize göre ek belgeler istenebilir. Garanti Bankası Eğitim Kredisi adı altında alınan kredilerin farklı bir amaç doğrultusunda kullanıldığı tespit edilirse banka kredi alım durumunu pasif hale getirebilmekte olup o güne kadar çekilen tutarları faizli bir şekilde geri iade isteyebilmektedir. Faiz oranı sabit olmamakla birlikte dönem dönem değişiklik gösterdiğini, tüketicilerine rakiplerine oranla daha uygun faiz olanakları sağladığını söyleyebiliriz. Yine bu konularla ilgili bilgiler şube ya da müşteri temsilcileri üzerinden sağlandığını da hatırlatmak istiyoruz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours