Flaş Haber: PTT Son Dakika Duyurdu: Anında 10 Dakikada 20.000 TL Ödenecek!

PTT Duyurdu: Anında 10 Dakikada 20.000 TL Ödenecek!Duyurular yapılmış oldu! Para anında PTT hesabınıza yatırılır. Türkiye Ziraat Kredi Kooperatifleri (Ziraat Kredisi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, nakit finansman ihtiyacının karşılanmasında kullanılabilecek “Mobil Onaylı Nakit Kredi” isminde yeni bir kredi ürünü geliştirdiklerini belirterek, “Kredi talepleri Birleşke Ortak Informasyon Sistemi üstünden alınacaktır. (KORBİS) ve sanal pos üstünden yapılacak.Doğrulama sonucunda kullanılacak nakdi kredi tutarları, ortakların PTT’de oluşturulan hesaplarına 45 dakika içinde aktarılacaktır.
Borçlular için iyi haber. 20 bin liraya kadar nakit kullanmak mümkün. Para 45 dakika içinde vatandaşların PTT hesaplarına yatırılıyor. Kredi başvuruları KORBİS üstünden alınmaktadır. Bu anlamda Türkiye Ziraat Kredi Kooperatifleri (Ziraat Kredisi) Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Ziraat Kredi olarak üreticilerin uygun koşullarda finansmana erişimini sağlamak için piyasadaki değişimleri yakından takip ettiklerini söylemiş oldu.Yeni kredi ürünleri geliştirmek için çalışmalarını sürdürdüklerine işaret eden Poyraz, “Her şey çiftçimiz için. Ortaklarımızın nakdi finansman gereksinimlerini karşılamak için kullanılabilecek ‘Mobil Onaylı Nakit Kredi’ isminde yeni bir kredi ürünü geliştirdik.
Kredi talepleri KORBİS üstünden alınacak ve sanal pos ile yapılacak doğrulama sonucunda kullanılacak nakit kredi tutarları, ortakların PTT’de oluşturulan hesaplarına 45 dakika içinde aktarılacaktır. Bu kapsamda yeni ‘Mobil Onaylı Nakit Kredi’ uygulamamıza büyük ehemmiyet veriyoruz. dedi.İlk etapta mobil onaylı nakit kredi limitinin 20 bin liraya kadar ayarlanabileceğine işaret eden Poyraz, Ortak Kart projesinin etabı olan “Mobil Onaylı Nakit Kredi” uygulamasının şu anda devreye alınacağını bildirdi. 1 Temmuz 2021.

OKU  Görenler İnanamadı! Anadolubank’tan Mutlu Eden Faiz Oranı!