Findeks’e Nasıl Üye Olunur?

Findeks'e Nasıl Üye Olunur?

Findeks’e Nasıl Üye Olunur?

Bugün ki makalemizde üyelerimizin sorduğu sorulardan birisi olan Findeks’e nasıl üye olunur sorusuna yanıt vermek istiyoruz. Sistem ülkemiz genelinde tamamen ücretsiz bir şekilde siz değerli müşterilerine hizmet veriyor. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) tarafından geliştirilen bu sistem, insanların dijital ortamda kredi puanlarını en hızlı şekilde öğrenebilmeleri için etkin seçenekler sunuyor. Bizde şimdi sizlere siteye nasıl kayıt olacağınız ile alakalı olarak bazı bilgiler sunmak istiyoruz. Soru ve sorunlarınızı yorum alanlarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Findeks Sitesine Nasıl Kayıt Olunur?

  • Öncelikli olarak www.findeks.com web adresine giriş yapıyorsunuz.
  • Sağ üst kısımda yer alan ÜCRETSİZ ÜYE OL sekmesine tıklayarak kayıt ekranına gidin.
  • Gelen ekranda sizden öncelikli olarak kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Bu bilgileri eksiksiz ve tamamen doğru olarak doldurduktan sonra DEVAM sekmesine tıklayın.
  • Sonraki ekranda telefonunuza gelecek olan telefon onaylama kodunu girdikten sonra sisteme üyeliğiniz gerçekleşmiş olacak.
  • Sisteme üye olduktan sonra kendi üyelik panelinizden ücreti mukabilinde kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi notu öğrenme ücretleri, risk raporu öğrenme durumunuza göre değişiklik gösterir. Ancak günümüz modern ödeme sistemlerinden olan BKM Ekspress ile ödeme yaparsanız iki raporda sadece 1 TL. Dolayısı ile bu ödeme yöntemini kullanmanız sizler açısından çok daha mantıklı ve doğru olacaktır.

Findeks sisteminde dilerseniz online olarak kredi notu yükseltme danışmanlığı alabiliyorsunuz. Bu sayede çok daha kontrollü bir şekilde ilerlemeniz mümkün hale geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*