Findeks’e nasıl Üye Olunur?

Bugün ki makalemizde üyelerimizin sordurulmuş olduğu sorulardan birisi olan Findeks’e nasıl üye olunur sorusuna cevap vermek istiyoruz. Sistem ülkemiz genelinde tamamen parasız bir halde siz kıymetli müşterilerine hizmet veriyor. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) tarafınca geliştirilen bu sistem, insanların dijital ortamda kredi puanlarını en süratli şekilde öğrenebilmeleri için etkin seçenekler sunuyor. Bizde şimdi sizlere siteye nasıl kayıt olacağınız ile ilgili olarak bazı bilgiler sunmak istiyoruz. Sual ve sorunlarınızı yorum alanlarımızdan bizlere iletebilirsiniz.

Findeks Sitesine nasıl Kayıt Olunur?

  • Öncelikli olarak www.findeks.com web adresine giriş yapıyorsunuz.
  • Sağ üst bölümde yer edinen ÜCRETSİZ ÜYE OL sekmesine tıklayarak kayıt ekranına gidin.
  • Gelen ekranda sizden öncelikli olarak kişisel bilgilerinizi isteyecektir. Bu detayları eksiksiz ve tamamen doğru olarak doldurduktan sonrasında DEVAM sekmesine tıklayın.
  • Sonraki ekranda telefonunuza gelecek olan telefon onaylama kodunu girdikten sonrasında sisteme üyeliğiniz gerçekleşmiş olacak.
  • Sisteme üye olduktan sonrasında kendi üyelik panelinizden tutarı mukabilinde kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi notu öğrenme ücretleri, risk raporu öğrenme durumunuza bakılırsa değişim gösterir. Yalnız günümüz çağıl ödeme sistemlerinden olan BKM Ekspress ile ödeme yapmış olursanız iki raporda bir tek 1 TL. Dolayısı ile bu ödeme yöntemini kullanmanız sizler açısından oldukça daha mantıklı ve doğru olacaktır.

Findeks sisteminde isterseniz online olarak kredi notu yükseltme danışmanlığı alabiliyorsunuz. Bu sayede oldukça daha kontrollü bir halde ilerlemeniz mümkün hale geliyor.