Findeks Uyarı Hizmeti Nedir?

Findeks Uyarı Hizmeti

Findeks Uyarı Hizmeti Nedir?

Bugün ki makalemizde bilgi sahibi olabilmeniz için Findeks uyarı hizmeti ile alakalı olarak kapsamlı bilgileri sizlere sunacağız. KKB, zaman içerisinde devletin de desteği ile birlikte kısa süre içerisinde birçok yeni hizmeti devreye aldı. İnsanların kredi notlarını kontrol altında tutabilmeleri için de birçok yenilikçi seçenek ön plana çıktı.

Findeks hizmetleri ile alakalı olarak sitemiz içerisinde daha yeni seçenekleri sunduk. Şimdi bu hizmetlerden bir yenisini daha sizlere sunabilmek için elimizden geleni yapacağız.

Findeks Uyarı Hizmeti Nedir?

Uyarı hizmeti, Findeks üyesi olan ve bu hizmeti alan tüm üyelerin borçları, kredi notu değişimleri ve mevduat hesapları hakkında bilgilendiren otomatik bir sistemdir.

Sizleri her konuda hem mail, hem SMS yolu ile bilgilendiren bu sistem sayesinde sorunsuz bir şekilde tüm bankacılık sektörü sicilinizi kontrol altında tutarsınız. Sistem otomatik olarak çalışıyor. Findeks sisteminden bu hizmete talep açtığınız an itibari ile sisteme dahil olursunuz.

Bankacılık sektöründeki hareketlerinizi sürekli inceleyen Findeks, ödeme günlerinde dahi sizleri bu hizmeti ile uyarır. Uyarır ve sizler, gecikmeden ödeme yaparak notunuzu kontrol altında tutarsınız. Ayrıca sistem, notunuzda meydana gelen ciddi hareketleri de anında sizlere bilgi olarak sunar. Dolayısı ile sistem sayesinde sürekli haberdar kalırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*