Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır 2020

Bankalardan kredi notunuzun düşük olmasından, sicilinizin fena, sigortalı olarak çalışmıyor olmanızdan kaynaklı kredi alamıyor musunuz? O durumda siz de alçakta tespit edilen teknikler ile faturalı hem de kredi veren firmalardan kredinizi kullanabilirsiniz. Birçok kişinin bilmediği, bazı bireylerin de yeni duyduğu bu tekniğin tüm ayrıntılarını kredibankalar.com ekibi olarak araştırdık ve yayına aldık. Siz de eğer şartlara uyuyorsanız Turkcell, Avea ya da Vodafone hat üzerine kredinizi kullanabilir, paranızı alabilirsiniz. Faturalı hem de kredi verenler bulundukları şehirler ise İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Konya, Bursa, İzmir, Malatya ve başka illerde de bulunmaktadır. Faturalı hat üzerine nakit alabilmek amacıyla teknik şu şekilde işlemektedir;

FATURALI HATLARA KREDİ
Minimum 3 ay kullanmış olduğunuz Turkcell, Vodafone, Turk Telekom (Avea) hattınızla beraber faturalı hat veren telefon bayilerine ya da direk olarak operatör bayilerine (Turkcell faturalı hat ise Turkcell dükkânına) giderek hem deki puanınızı taksitli olarak paraya dönüştürebilirsiniz. 2 teknikle yapılabilen bu kredi tekniğini alçakta maddeler durumunda açıkladık. Faturalı hem de iyi mi kredi alınır diye merak edenler ve bu sayede nakit bulmak isteyenlere hususi olarak araştırarak bu konumuzu hazırladık. Siz de hattınız faturalı ise bunun üzerine aynı gün nakit alabilirsiniz. Bu sayede “bankalardan kredi çekemiyorum” diyenler de acil para bulma yollarından faydalanabilir. Peki, faturalı hem de kredi veren bölgeler Türkiye’nin her yerinde bulunmakta mu, iyi mi satmaca üzerine anında kredi çekilir işte tüm aklınıza gelen suallere net cevap.

YOL HARİTASI:

1.Bayiden Faturalı Hat Üstüne Kredi: İlk teknikimizde faturanız hangi operatörünüze bağlıysa bu operatörün bayisine gidiyoruz. Vodafone hattınız var ise bir Vodafone bayisine giderek hat üzerine telefon alabilmek istediğinizi ve bu telefonu satarak paraya çevirmek istediğinizi belirtin. Telefon bayisindeki personeller size ihtiyaç duyulan yardımı ve desteği sağlayacaklardır. Faturalı hat üzerine telefon alabilmeniz amacıyla telefon bayide tespit edilen kredi notunuzun iyi çıkması gerekmektedir. Telefon bayileri de aynı bankalar benzer biçimde çalışır ve satmaca ödemelerinizi derli toplu yaptıysanız hat üzerine telefonu size verirler.

Turkcell alan kişi hizmetleri

Vodafone alan kişi hizmetleri

Türk Telekom alan kişi hizmetleri

Gene her kişinin faturasına bağlı olarak belli bir kredi limiti bulunmaktadır. Bu puanlara bakılarak hangi puana kadar hangi telefonları alabileceğiniz de belirtilmektedir. Sözgelişi iyi bir puanı tespit edilen kişi faturalı hat üzerine İphone X marka cep telefonunu alarak, 5 bin tl benzer biçimde bir fiyata (ortalama bir fiyatta olabilir) kutusunu açmadan satabilir. Doğal olarak burada ilgi etmeniz ihtiyaç duyulan nokta aylık taksit tutarınız ve telefonun size ne kadara mal olacağıdır. Bu hesaplamayı yaptıktan sonrasında telefon bayisinden puanınıza gore bir telefon alarak isterseniz sahibinden.com, letgo.com benzer biçimde duyuru sitelerinden de bu telefonu “sıfır” olarak izah edebilir ve pazarlayabilirsiniz. Oldukça acelem var, acil para lazım diyen şahıslar telefonu en yakın ikinci el telefon alan telefon bayilerine giderek satabilirler. Fakat bu bayiler aygıtları son aşama düşük fiyata alacaklarından kaynaklı size önerimiz feysbuk.com gruplarından ya da yukarıda tespit edilen duyuru siteleri vasıtasıyla satış yapmanızdır.

2.Faturalı hatlara kredi veren bölgeler: Faturalı hat üzerine kredi veriyorum, faturalı hatlara nakit benzer biçimde reklamları son günlerde siz de sıkça görmüşsünüzdür. Ikimiz de bu reklamların sıkça çıkmasından sonrasında bu araştırma konusunu sizlere sunmaya karar verdik. Bu işin iyi mi yapıldığını yukarıda çeşitli şekilde bildirime çalıştık. İkinci teknikte ise yalnızca “faturalı hat üzerine para” vermek isteyen ve bu sektörde etkinlik gösteren firmalarla alakalıdır. Çoğunlukla telefon bayileri olarak çalışan bu firmalar bireylerin puanlarına gore ana bayiden telefon satışı göstererek müşteriye telefonu vermeden parayı nakit olarak verirler.

Alınan telefonu ise değişik bir fiyattan satarak kar ederek etkinliklerine devam ederler. Şu demek oluyor ki bu firmalar örnek olarak Turkcell üstünden alınan cep telefonunu, faturalı hat üzerine telefon alan şahıstan ideal fiyata alıp sonrada bunun üzerine kar marjını koyarak satışını gerçekleştirmektadır. Krediyi alan kişi ise ödemeyi gene operatöre doğrusu Turkcell’e meydana getirecek, faturasını aylık olarak ödeyecektir.

Puan ve aygıt sorgulaması gerçekleştirmek amacıyla siz de hangi operatörü tüketiyorsanız alçakta yer edinen alan kişi hizmetleri numaralarını arayabilir ve faturanız üzerine alabileceğiniz aygıt müracaatı yapabilirsiniz.

İPUÇLARI:

Faturalı hat kullanan bireylerin yakından takip etmiş olduğu ve araştırmış olduğu bu mevzuyu araştırarak sizler amacıyla hazırladık. Birçok kişi web üstünden faturalı hattınız üzerine 1.000 TL ile 7.000 TL kredi veriliyor diye reklam gerçekleştirmektadır. Bu işi meydana getiren gerçek şahıslar olsa da, bir çok kişi bu işi suiistimal ederek dolandırıcılık tekniklerine başvurmaktadır. Kredi Bankalar olarak sizlere uyarımız, “faturalı hat üzerine kredi veriyorum” diyerek sizlerden ön ödeme, kapora benzer biçimde para isteyen şahıslare, dolandırıcılara ne olursa olsun saygınlık etmeyiniz. Sizden ön ödeme isteyen şahıslar ne olursa olsun dolandırıcıdır. Bu şahıslari siber suçlara bildirmekten çekinmeyiniz. Öncelik ile faturalı hat üzerine kredi alabilmek isterim diyorsanız, nerede yaşıyorsanız o bölümde hizmet veren telefoncularla iletişime geçiniz. Sizler amacıyla en etkili olabilecek teknik ise, hangi faturalı hattı tüketiyorsanız o bayiye giderek satmaca üzerine telefon/aygıt almanız ve bu aygıtı kutusunu açmadan satmanız. Minik de olsa zarar edebilirsiniz, bunu da şu şekilde açıklayalım.

Örnek olarak pazar sayısal dşayeti 2.000 TL olan bir aygıtı Vodafone ya da başka operatör bayiileri kar marjı katarak bunu 2200 TL benzer biçimde bir miktara satıyorlar. Bu aygıtı siz pazar altından satacağınız amacıyla en fazlaca 1.800 TL’ye pazarlayabilirsiniz. Buradaki kaybınız ise 400 TL’dir. Gene bankadan kredi çekseniz esasen bu parayı faiz olarak bankaya vereceksiniz. Bankalardan kredi alamıyorsanız siz de kredi notu düşüklere kredisayfamıza bakabilir ve belli taktikleri uygulayarak kredi notunuz düşük yörede olsa bile bankalardan kolay yoldan kredi çekebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Turkcell operatörün faturalı hattını kullanan şahıslar, minimum 3 ay faturasını derli toplu ödedikten sonrasında kolaylıkla satmaca üzerine kredi çekebilir. Bu teknik yukarıda anlatılsa da gene de özetlemek gerekirse bahsedeceğiz. En yakın Turkcell yetki sahibi bayisine giderek satmaca üzerine aygıt (telefon) alabilmek istediğinizi belirtin. Alan kişi temsilcisi sizin puanınızı sorguladıktan sonrasında satmaca üzerine hangi telefonları alabileceğinizi ve ödeme şartlarını belirtecektir. Size uyan telefonu alarak kutusunu açmadan değişik bir telefon bayisine ya da şahısa satabilir ve anında nakit elde edebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi

Siz de Vodafone faturalı hat sahibiyseniz ve faturalarınızı derli toplu ve saatinde ödüyorsanız en yakın Vodafone bayisine giderek faturanız üzerine telefon satın alabilirsiniz. Hem de Vodafone alan kişi temsilcisini arayarak da aygıt sorgulaması yaptırarak hangi telefonları faturanız üzerine satın alabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz.

Turk Telekom Faturalı Hatta Kredi

Avea doğrusu Türk Telekom faturalı hat sahipleri de bu teknikten kolaylıkla faydalanabilir. Siz de anında Turk Telekom alan kişi hizmetleri numarasını arayarak aygıt sorgulaması yaptırabilir ve faturanız üzerine telefon alarak bu telefonu satıp nakit elde edebilirsiniz. Bu teknik ile aynı bankadan kredi kullanmış benzer biçimde olacaksınız. Hem de en yakın Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek de aygıt sorgulaması yaptırabilir ve faturanız üzerine hangi aygıtları alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bilmeniz Ihtiyaç duyulan Mühim Noktalar:

Ödeme hali olmayan şahıslar amacıyla alınması ihtiyaç duyulan bir kredi türü değildir. Eğer satmaca bedeli, aylık ödeme planınızı geçmiyorsa ve bütçenizi sarsmıyorsa bu tekniği deneyebilirsiniz.
Satmaca üzerine alıncak aygıtın satılması, telefonu alacak kişinin sonucuna bağlıdır.
Alınan aygıtların belli bir sürede satılması yada satılmaması ile ilgili bir hal söz hususu değildir. Bununla ilgili operatörden yada telefon bayisinden rastgele bir hak iddia edemezsiniz.
Telefonunuzu satacaksanız, 2. el alım satımı amacıyla Güvenlik Genel Müdürlüğü’nün tespit etmiş olduğu aygıt alım satım belgesi doldurulmalı ya da kimlik fotokopisi alınarak aygıtın imeisi yazılarak bu aygıtın şu şahsa satılmış olduğu açık şekilde belirtilip imzalanmalıdır.
Faturalı hem de kredi veren fazlası aracı kişi (şirket değil) bulunmaktadır. Bu şahıslar genel anlamda ön ödeme adı altında kredi çekmek isteyen şahıslardan para istemektedir. Sizlere uyarımız bu şahıslara kişisel verilerinizi vermeyiniz, ön ödeme göndermeyiniz. Bu şahıslar açık şekilde dolandırıcılık yaparak insanların hakkına geçmektedir.
Faturalı hat üzerine kredi kullanmak amacıyla en güven edilir yer operatör bayinizdir. Siz de Turkcell hat tüketiyorsanız Turkcell bayisine giderek aygıt satın alabilir, aygıtı faturanız üzerine taksit yaptırabilir ve aygıtın satışını yaparak nakit elde edebilirsiniz.

EK CİHAZ ALMA ŞARTLARI

Faturanız üzerine ek aygıt alabilmek istiyorsanız operatörünüzün bazı şartları olacaktır. İstenilen şartları tamamlamanız halinda siz de ek aygıt alarak bu aygıtı satabilir ve acil paranızı bulabilirsiniz. Şartlardan bahsedecek olursak;

Minimum 6 ay faturanızı kullanıyor olmanız gerekiyor.
Faturalarını derli toplu ve günü geçmeden ödemelisiniz.
Son yıl amacıylade kullanmış olduğunuz aygıt kampanyasından ceza almamış olmalısınız.
Hattınızda tespit edilen puanın, aygıtı alabilmek amacıyla kafi puanda olması gerekiyor.
Yukarıda yer edinen şartları tamamlıyorsanız siz de operatör bayinizi ziyaret ederek ek aygıt satın alabilirsiniz. GSM operatörlerinin yanı sıra bazı firmalar da aracılık yaparak faturalı hem de kredi imkânı sunmaktadır. Bu şahıslar fazlası kişi doğrultusundan “güven edilir” olarak gösterilse de, biz bu firmaları ne olursa olsun önermiyoruz.

Faturasız Hat Kullananlar Kredi Çekebilir Mi?

Son dönemlerde faturasız katlara aygıt alınabilir mi diye fazlası sual alıyoruz. Maalesef ki faturasız olmayan hatlara operatörler aygıt vermiyorlar, yalnızca faturalı hatlara cep telefonu alabilirsiniz. Bu sayfada emare edilen şartları tamamlayarak en yakın GSM bayisini ziyaret ederek puan sorgulaması yaptırarak hangi telefonları alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer faturalarınızı düzensiz bir halde ödemişseniz satmaca üzerine telefon alamazsınız. Telefon bayileri de bundan sonrasında aynı bankalar benzer biçimde çalışmakta, sadık ve güven edilir müşterileri tercih etmektedir.

Örnek olarak 2 bin liralık bir telefon alındığında vade farkıyla eş güdümlü size 2500 TL seviyesine gelecektir. Doğal olarak telefon bayileri bazı dönemlerde kampanyalar yapıyorlar, bu kampanyaları da takip ederek dşayetlendirmek lazım. Gene aygıt alınmadan evvelce faturanız 50 TL ise ve aygıt aylık ödemesi 150 TL olarak ön görü edersek aylık faturanız 200 TL olacaktır. Bu tekniğe fazlası kişi doğrultusundan bozdurma telefon satmak da denilmektedir. Şu demek oluyor ki kişi Arçelik, Beko ya da telefon bayilerinden taksitle telefon alarak paraya çevirme tekniğidir.

Operatörler Haricinde Taksitle Telefon Nereden Alınır? (Yeni Yöntem)

Bu başlık ise, bankalardan kredi alamayan telefon bayilerinden puanlarının fena olduğundan kaynaklı telefon alamayan şahıslari kapsamaktadır. Gene bizim de yeni aklımıza gelen bu tekniği sizlere sunmak amacıyla araştırma yaptık. Günümüzde bundan sonrasında büyük mağazalar da telefon satışına adım atmıştır. Çoğu zaman Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Arçelik, Beko, Vestel, Evkur benzer biçimde elden taksitli ürün satan mağazalardan kimlik üzerine cep telefonu satın alarak bunu taksit yaptırabilir ve telefonun satışını yaparak paraya çevirebilirsiniz. Doğal olarak bu mağazaların da bazı şartları bulunacaktır. Siz de bu saydığımız mağazaları ziyaret ederek şartlarını öğrenebilir, taksitle cep telefonu satın alabilirsiniz. Hem de bu mağazaların da taksit yaptıklarında vade farkı (faiz) aldıklarını da unutmamak lazım.

Bu Yöntem Haricinde Para Bulma Yolları Nedir?

Bu sayfada yer edinen teknik doğal ki de bankalardan kredi çekemeyen ya da bankadan kredi çekmek istemeyen bireylerin “acil para” bulabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bu işin rastgele bir meşru olmayan tarafı bulunmamaktadır ki esasen biz kredibankalar.com olarak meşru olmayan hiçbir işi önermemekteyiz. Faturalı hat üzerine kredi alabilmek yerine siz de değişik acil para bulma tekniklerini deneyebilirsiniz. Acil kredi lazım sayfamızda bahsedilen benzer biçimde beyaz eşya alabilir, tv ve başka elektronik aletleri taksitli alabilir ve nakite çevirebilirsiniz. Bu ve buna benzer fazlası değişik para bulma yolları da bulunmaktadır.

Aracı Firmalar Güvenilir Mi?

Dostlar, bu sayfada fazlası data içeriyor fakat biliyoruz ki bu sayfaya giren her kişi mevzuyu tamamiyle incelememekte ve başlıklara göz atmaktadır. Gene yukarıda söylediğimizi bu başlık altında da belirteceğiz. “Faturalı hatlara kredi çıkartılır” diye hizmet veren fazlası kişi ve şirket bulunmaktadır. Bu firmaların güven edilir olup olmadıklarını kimse bilmesi imkansız fakat bu şahıslar kişisel verilerinizi kopyalayabilir, sizin haberiniz olmadan sizin üzerinize bir ürün alabilir. Şu demek oluyor ki meşru olmayan yollara bu şahıslar başvurabilir, bu yüzdendir ki biz aracı firmalarla çalışılmasını önermiyoruz. Siz de en yakın telefon bayisini ziyaret ederek ya da alan kişi hizmetlerini arayarak faturanız üzerine hangi aygıtları alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kaç Ay Vade Yapılıyor?

Şu anki güncel meşruara gore cep telefonları 12 aya varan vadelerle (taksitle) satışı yapılabilir. Maksimum taksit adedi 12 ayı geçemez. Bu teknik ile 13 bin liraya kadar nakit bulmanız mümkündür. Sözgelişi İphone Xs Max’ın fiyatı bugünümüzde 12 bin liranın üzerindedir. Cep telefonuna kredi alabilmek isteyenler bu verileri de göz önünde bulundurmasını öneriyoruz.

Yukarıdaki tekniklerde müşterilerden doğrusu faturalı hem de kredi alabilmek isteyen şahıslardan rastgele bir komisyon/para istenmez. İnternet üstünden bu işi de fırsata çevirmek isteyen dolandırıcılar mevcuttur. Bu dolandırıcılar “100 TL yollayın faturalı hattınıza kredi verelim” benzer biçimde kolay ve sahte yollarla kurban aramaktadır. Kredi Bankalar olarak uyarımız eğer bu işe girecekseniz ne olursa olsun web üstünden bir şahsa para göndermeyin ve para isteyen şahıslara inanmayın. Siz de bölgenizde tespit edilen faturalı hatlara kredi verenler bölgeleri bulabilir ve faturanız üzerine parayı alabilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours