Faturalı Hatta Kredi nasıl Alınır 2022

Bankalardan kredi notunuzun düşük olmasından, sicilinizin kötü, sigortalı olarak çalışmıyor olmanızdan kaynaklı kredi alamıyor musunuz? O durumda siz de alçakta tespit edilen teknikler ile faturalı hem de kredi veren firmalardan kredinizi kullanabilirsiniz. Birçok kişinin bilmediği, bazı bireylerin de yeni duyduğu bu tekniğin tüm ayrıntılarını kredibankalar.com ekibi olarak araştırdık ve yayına aldık. Siz de eğer şartlara uyuyorsanız Turkcell, Avea ya da Vodafone hat üstüne kredinizi kullanabilir, paranızı alabilirsiniz. Faturalı hem de kredi verenler bulundukları şehirler ise İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Konya, Bursa, İzmir, Malatya ve başka illerde de bulunmaktadır. Faturalı hat üstüne nakit alabilmek amacıyla teknik şu şekilde işlemektedir;

FATURALI HATLARA KREDİ
Minimum 3 ay kullanmış olduğunuz Turkcell, Vodafone, Turk Telekom (Avea) hattınızla birlikte faturalı hat veren telefon bayilerine ya da direk olarak operatör bayilerine (Turkcell faturalı hat ise Turkcell dükkânına) giderek hem deki puanınızı taksitli olarak paraya dönüştürebilirsiniz. 2 teknikle yapılabilen bu kredi tekniğini alçakta maddeler durumunda açıkladık. Faturalı hem de nasıl kredi alınır diye merak edenler ve bu sayede nakit bulmak isteyenlere hususi olarak araştırarak bu konumuzu hazırladık. Siz de hattınız faturalı ise bunun üstüne aynı gün nakit alabilirsiniz. Bu sayede “bankalardan kredi çekemiyorum” diyenler de acil para bulma yollarından faydalanabilir. Peki, faturalı hem de kredi veren bölgeler Türkiye’nin her yerinde bulunmakta mu, nasıl satmaca üstüne anında kredi çekilir işte tüm aklınıza gelen suallere net yanıt.

YOL HARİTASI:

1.Bayiden Faturalı Hat Üzerine Kredi: İlk teknikimizde faturanız hangi operatörünüze bağlıysa bu operatörün bayisine gidiyoruz. Vodafone hattınız var ise bir Vodafone bayisine giderek hat üstüne telefon alabilmek istediğinizi ve bu telefonu satarak paraya çevirmek istediğinizi belirtin. Telefon bayisindeki personeller size gereksinim duyulan yardımı ve desteği sağlayacaklardır. Faturalı hat üstüne telefon alabilmeniz amacıyla telefon bayide tespit edilen kredi notunuzun iyi çıkması gerekmektedir. Telefon bayileri de aynı bankalar benzer şekilde çalışır ve satmaca ödemelerinizi derli toplu yaptıysanız hat üstüne telefonu size verirler.

Turkcell alan şahıs hizmetleri

Vodafone alan şahıs hizmetleri

Türk Telekom alan şahıs hizmetleri

Gene her kişinin faturasına bağlı olarak belli bir kredi limiti bulunmaktadır. Bu puanlara bakılarak hangi puana kadar hangi telefonları alabileceğiniz de belirtilmektedir. Sözgelişi iyi bir puanı tespit edilen şahıs faturalı hat üstüne İphone X marka cep telefonunu alarak, 5 bin tl benzer şekilde bir fiyata (averaj bir fiyatta olabilir) kutusunu açmadan satabilir. Organik olarak burada ilgi etmeniz gereksinim duyulan nokta aylık taksit tutarınız ve telefonun size ne kadara mal olacağıdır. Bu hesaplamayı yaptıktan sonrasında telefon bayisinden puanınıza gore bir telefon alarak isterseniz sahibinden.com, letgo.com benzer şekilde duyuru sitelerinden de bu telefonu “sıfır” olarak izah edebilir ve pazarlayabilirsiniz. Oldukça acelem var, acil para lazım diyen şahıslar telefonu en yakın ikinci el telefon alan telefon bayilerine giderek satabilirler. Fakat bu bayiler aygıtları son aşama düşük fiyata alacaklarından kaynaklı size önerimiz feysbuk.com gruplarından ya da yukarıda tespit edilen duyuru siteleri vasıtasıyla satış yapmanızdır.

2.Faturalı hatlara kredi veren bölgeler: Faturalı hat üstüne kredi veriyorum, faturalı hatlara nakit benzer şekilde reklamları son günlerde siz de sıkça görmüşsünüzdür. Ikimiz de bu reklamların sıkça çıkmasından sonrasında bu araştırma konusunu sizlere sunmaya karar verdik. Bu işin nasıl yapıldığını yukarıda çeşitli şekilde bildirime çalıştık. İkinci teknikte ise yalnızca “faturalı hat üstüne para” vermek isteyen ve bu sektörde etkinlik gösteren firmalarla alakalıdır. Çoğunlukla telefon bayileri olarak çalışan bu firmalar bireylerin puanlarına gore ana bayiden telefon satışı göstererek müşteriye telefonu vermeden parayı nakit olarak verirler.

Alınan telefonu ise değişik bir fiyattan satarak kar ederek etkinliklerine devam ederler. Şu demek oluyor ki bu firmalar örnek olarak Turkcell üstünden alınan cep telefonunu, faturalı hat üstüne telefon alan şahıstan ideal fiyata alıp sonrada bunun üstüne kar marjını koyarak satışını gerçekleştirmektadır. Krediyi alan şahıs ise ödemeyi gene operatöre doğrusu Turkcell’e meydana getirecek, faturasını aylık olarak ödeyecektir.

Puan ve aygıt sorgulaması gerçekleştirmek amacıyla siz de hangi operatörü tüketiyorsanız alçakta yer edinen alan şahıs hizmetleri numaralarını arayabilir ve faturanız üstüne alabileceğiniz aygıt müracaatı yapabilirsiniz.

İPUÇLARI:

Faturalı hat kullanan bireylerin yakından takip etmiş olduğu ve araştırmış olduğu bu mevzuyu araştırarak sizler amacıyla hazırladık. Birçok şahıs web üstünden faturalı hattınız üstüne 1.000 TL ile 7.000 TL kredi veriliyor diye reklam gerçekleştirmektadır. Bu işi oluşturan gerçek şahıslar olsa da, bir oldukça şahıs bu işi suiistimal ederek dolandırıcılık tekniklerine başvurmaktadır. Kredi Bankalar olarak sizlere uyarımız, “faturalı hat üstüne kredi veriyorum” diyerek sizlerden ön ödeme, kapora benzer şekilde para isteyen şahıslare, dolandırıcılara ne olursa olsun saygınlık etmeyiniz. Sizden ön ödeme isteyen şahıslar ne olursa olsun dolandırıcıdır. Bu şahıslari siber suçlara bildirmekten çekinmeyiniz. Öncelik ile faturalı hat üstüne kredi alabilmek isterim diyorsanız, nerede yaşıyorsanız o bölümde hizmet veren telefoncularla iletişime geçiniz. Sizler amacıyla en etkili olabilecek teknik ise, hangi faturalı hattı tüketiyorsanız o bayiye giderek satmaca üstüne telefon/aygıt almanız ve bu aygıtı kutusunu açmadan satmanız. Küçük de olsa zarar edebilirsiniz, bunu da şu şekilde açıklayalım.

Örnek olarak pazar sayısal dşayeti 2.000 TL olan bir aygıtı Vodafone ya da başka operatör bayiileri kar marjı katarak bunu 2200 TL benzer şekilde bir miktara satıyorlar. Bu aygıtı siz pazar altından satacağınız amacıyla en fazlaca 1.800 TL’ye pazarlayabilirsiniz. Buradaki kaybınız ise 400 TL’dir. Gene bankadan kredi çekseniz esasen bu parayı faiz olarak bankaya vereceksiniz. Bankalardan kredi alamıyorsanız siz de kredi notu düşüklere kredisayfamıza bakabilir ve belli taktikleri uygulayarak kredi notunuz düşük yörede olsa bile bankalardan kolay yoldan kredi çekebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi

Turkcell operatörün faturalı hattını kullanan şahıslar, minimum 3 ay faturasını derli toplu ödedikten sonrasında kolaylıkla satmaca üstüne kredi çekebilir. Bu teknik yukarıda anlatılsa da gene de özetlemek gerekirse bahsedeceğiz. En yakın Turkcell yetki sahibi bayisine giderek satmaca üstüne aygıt (telefon) alabilmek istediğinizi belirtin. Alan şahıs temsilcisi sizin puanınızı sorguladıktan sonrasında satmaca üstüne hangi telefonları alabileceğinizi ve ödeme şartlarını belirtecektir. Size uyan telefonu alarak kutusunu açmadan değişik bir telefon bayisine ya da şahısa satabilir ve anında nakit elde edebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi

Siz de Vodafone faturalı hat sahibiyseniz ve faturalarınızı derli toplu ve saatinde ödüyorsanız en yakın Vodafone bayisine giderek faturanız üstüne telefon satın alabilirsiniz. Hem de Vodafone alan şahıs temsilcisini arayarak da aygıt sorgulaması yaptırarak hangi telefonları faturanız üstüne satın alabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz.

Turk Telekom Faturalı Hatta Kredi

Avea doğrusu Türk Telekom faturalı hat sahipleri de bu teknikten kolaylıkla faydalanabilir. Siz de anında Turk Telekom alan şahıs hizmetleri numarasını arayarak aygıt sorgulaması yaptırabilir ve faturanız üstüne telefon alarak bu telefonu satıp nakit elde edebilirsiniz. Bu teknik ile aynı bankadan kredi kullanmış benzer şekilde olacaksınız. Hem de en yakın Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek de aygıt sorgulaması yaptırabilir ve faturanız üstüne hangi aygıtları alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bilmeniz Gereksinim duyulan Önemli Noktalar:

Ödeme hali olmayan şahıslar amacıyla alınması gereksinim duyulan bir kredi türü değildir. Eğer satmaca bedeli, aylık ödeme planınızı geçmiyorsa ve bütçenizi sarsmıyorsa bu tekniği deneyebilirsiniz.
Satmaca üstüne alıncak aygıtın satılması, telefonu alacak kişinin sonucuna bağlıdır.
Alınan aygıtların belli bir sürede satılması yada satılmaması ile ilgili bir hal söz hususu değildir. Bununla ilgili operatörden yada telefon bayisinden rastgele bir hak iddia edemezsiniz.
Telefonunuzu satacaksanız, 2. el alım satımı amacıyla Güvenlik Genel Müdürlüğü’nün tespit etmiş olduğu aygıt alım satım belgesi doldurulmalı ya da kimlik fotokopisi alınarak aygıtın imeisi yazılarak bu aygıtın şu şahsa satılmış olduğu açık şekilde belirtilip imzalanmalıdır.
Faturalı hem de kredi veren fazlası aracı şahıs (şirket değil) bulunmaktadır. Bu şahıslar genel olarak ön ödeme adı altında kredi çekmek isteyen şahıslardan para istemektedir. Sizlere uyarımız bu şahıslara kişisel verilerinizi vermeyiniz, ön ödeme göndermeyiniz. Bu şahıslar açık şekilde dolandırıcılık yaparak insanların hakkına geçmektedir.
Faturalı hat üstüne kredi kullanmak amacıyla en itimat edilir yer operatör bayinizdir. Siz de Turkcell hat tüketiyorsanız Turkcell bayisine giderek aygıt satın alabilir, aygıtı faturanız üstüne taksit yaptırabilir ve aygıtın satışını yaparak nakit elde edebilirsiniz.

EK CİHAZ ALMA ŞARTLARI

Faturanız üstüne ek aygıt alabilmek istiyorsanız operatörünüzün bazı şartları olacaktır. İstenilen şartları tamamlamanız halinda siz de ek aygıt alarak bu aygıtı satabilir ve acil paranızı bulabilirsiniz. Şartlardan bahsedecek olursak;

Minimum 6 ay faturanızı kullanıyor olmanız gerekiyor.
Faturalarını derli toplu ve günü geçmeden ödemelisiniz.
Son yıl amacıylade kullanmış olduğunuz aygıt kampanyasından ceza almamış olmalısınız.
Hattınızda tespit edilen puanın, aygıtı alabilmek amacıyla kafi puanda olması gerekiyor.
Yukarıda yer edinen şartları tamamlıyorsanız siz de operatör bayinizi ziyaret ederek ek aygıt satın alabilirsiniz. GSM operatörlerinin yanı sıra bazı firmalar da aracılık yaparak faturalı hem de kredi imkânı sunmaktadır. Bu şahıslar fazlası şahıs doğrultusundan “itimat edilir” olarak gösterilse de, biz bu firmaları ne olursa olsun önermiyoruz.

Faturasız Hat Kullananlar Kredi Çekebilir Mi?

Son dönemlerde faturasız katlara aygıt alınabilir mi diye fazlası sual alıyoruz. Maalesef ki faturasız olmayan hatlara operatörler aygıt vermiyorlar, yalnızca faturalı hatlara cep telefonu alabilirsiniz. Bu sayfada emare edilen şartları tamamlayarak en yakın GSM bayisini ziyaret ederek puan sorgulaması yaptırarak hangi telefonları alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer faturalarınızı düzensiz bir halde ödemişseniz satmaca üstüne telefon alamazsınız. Telefon bayileri de bundan sonrasında aynı bankalar benzer şekilde çalışmakta, sadık ve itimat edilir müşterileri tercih etmektedir.

Örnek olarak 2 bin liralık bir telefon alındığında vade farkıyla eş güdümlü size 2500 TL seviyesine gelecektir. Organik olarak telefon bayileri bazı dönemlerde kampanyalar yapıyorlar, bu kampanyaları da takip ederek dşayetlendirmek lazım. Gene aygıt alınmadan evvelce faturanız 50 TL ise ve aygıt aylık ödemesi 150 TL olarak ön görü edersek aylık faturanız 200 TL olacaktır. Bu tekniğe fazlası şahıs doğrultusundan bozdurma telefon satmak da denilmektedir. Şu demek oluyor ki şahıs Arçelik, Beko ya da telefon bayilerinden taksitle telefon alarak paraya çevirme tekniğidir.

Operatörler Haricinde Taksitle Telefon Nereden Alınır? (Yeni Yöntem)

Bu başlık ise, bankalardan kredi alamayan telefon bayilerinden puanlarının kötü olduğundan kaynaklı telefon alamayan şahıslari kapsamaktadır. Gene bizim de yeni aklımıza gelen bu tekniği sizlere sunmak amacıyla araştırma yaptık. Günümüzde bundan sonrasında büyük mağazalar da telefon satışına adım atmıştır. Bir oldukca vakit Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Arçelik, Beko, Vestel, Evkur benzer şekilde elden taksitli ürün satan mağazalardan kimlik üstüne cep telefonu satın alarak bunu taksit yaptırabilir ve telefonun satışını yaparak paraya çevirebilirsiniz. Organik olarak bu mağazaların da bazı şartları bulunacaktır. Siz de bu saydığımız mağazaları ziyaret ederek şartlarını öğrenebilir, taksitle cep telefonu satın alabilirsiniz. Hem de bu mağazaların da taksit yaptıklarında vade farkı (faiz) aldıklarını da unutmamak lazım.

Bu Yöntem Haricinde Para Bulma Yolları Nedir?

Bu sayfada yer edinen teknik naturel ki de bankalardan kredi çekemeyen ya da bankadan kredi çekmek istemeyen bireylerin “acil para” bulabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bu işin rastgele bir meşru olmayan tarafı bulunmamaktadır ki esasen biz kredibankalar.com olarak meşru olmayan hiçbir işi önermemekteyiz. Faturalı hat üstüne kredi alabilmek yerine siz de değişik acil para bulma tekniklerini deneyebilirsiniz. Acil kredi lazım sayfamızda bahsedilen benzer şekilde beyaz eşya alabilir, tv ve başka elektronik aletleri taksitli alabilir ve nakite çevirebilirsiniz. Bu ve buna benzer fazlası değişik para bulma yolları da bulunmaktadır.

Aracı Firmalar Güvenilir Mi?

Dostlar, bu sayfada fazlası data içeriyor fakat biliyoruz ki bu sayfaya giren her şahıs mevzuyu tamamiyle incelememekte ve başlıklara göz atmaktadır. Gene yukarıda söylediğimizi bu başlık altında da belirteceğiz. “Faturalı hatlara kredi çıkartılır” diye hizmet veren fazlası şahıs ve şirket bulunmaktadır. Bu firmaların itimat edilir olup olmadıklarını kimse bilmesi olanaksız fakat bu şahıslar kişisel verilerinizi kopyalayabilir, sizin haberiniz olmadan sizin üzerinize bir ürün alabilir. Şu demek oluyor ki meşru olmayan yollara bu şahıslar başvurabilir, bu yüzdendir ki biz aracı firmalarla çalışılmasını önermiyoruz. Siz de en yakın telefon bayisini ziyaret ederek ya da alan şahıs hizmetlerini arayarak faturanız üstüne hangi aygıtları alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kaç Ay Vade Yapılıyor?

Şu anki güncel meşruara gore cep telefonları 12 aya varan vadelerle (taksitle) satışı yapılabilir. Maksimum taksit adedi 12 ayı geçemez. Bu teknik ile 13 bin liraya kadar nakit bulmanız mümkündür. Sözgelişi İphone Xs Max’ın fiyatı bugünümüzde 12 bin liranın üzerindedir. Cep telefonuna kredi alabilmek isteyenler bu verileri de göz önünde bulundurmasını öneriyoruz.

Yukarıdaki tekniklerde müşterilerden doğrusu faturalı hem de kredi alabilmek isteyen şahıslardan rastgele bir komisyon/para istenmez. İnternet üstünden bu işi de fırsata çevirmek isteyen dolandırıcılar mevcuttur. Bu dolandırıcılar “100 TL yollayın faturalı hattınıza kredi verelim” benzer şekilde kolay ve feyk yollarla kurban aramaktadır. Kredi Bankalar olarak uyarımız eğer bu işe girecekseniz ne olursa olsun web üstünden bir şahsa para göndermeyin ve para isteyen şahıslara inanmayın. Siz de bölgenizde tespit edilen faturalı hatlara kredi verenler bölgeleri bulabilir ve faturanız üstüne parayı alabilirsiniz.