Evlere İş Veren Firmalar 2022 İlanları (8 YENİ FASON İŞ FİKRİ)

İçindekilerKorona Virüs Sebebiyle Evde Yapılacak İş FikrileriEvlere İş Veren Firmalar 2022 ListesiFirma 4 (İplik Paketleme)Şirket 5 Elbise Paketleme6 Büyük Şirket Hediyelik Eşya Montaj FirmasıOyuncak Montaj Şirketi 7. FirmaFirma 8 Çikolata Paketleme Şirketi

Evlere İş Veren Firmalar 2022 İlanları toplumsal medya üstünden çeşitli platformlardan verilmeye devam ediyor. Günümüzde yaşam şartları birçok çalışanı ek iş aramak, para kazanmak için değişik yöntemler aramak zorunda bırakmaktadır. Tek maaş ile ev geçindirmek her geçen gün zorlaşmaktadır. Buna karşın işçi maaşlarının düşük olması, her gün gıdadan giyime tüm ürünlere zam gelmesi sonucunda ek iş arayanların sayısı her geçen gün çoğalmaktadır. En yoğun illerimiz ise İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Antalya, Eskişehir, Adana ve İzmir illerimizdir. Evde emek harcayarak para kazanmak, evde iş imkânları günümüzün popüler işlerinden biridir. Birçok emekli, ev hanımı, talebe kısa evde çalışmak için vakit ayıran ve firmalara ulaşarak antak kalma sağlayabilenler, kendi evinin rahatlığında günde birkaç saat ayırarak evde iş imkânlarından yararlanmakta aylık belirli miktarlarda gelir elde ederler.

Korona Virüs Sebebiyle Evde Yapılacak İş Fikrileri

Sağlığımız için evde kal tedbirleri kapsamında Korona Virüs Evde İş Fikirleri adlı içerimizde yapabileceğiniz yeni iş fikirleri bulunmaktadır. Size uygun olan sektöre karar verip evinizden çalışmaya devam edebilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar 2022 Sıralaması

Evde emek harcayarak para kazanmanın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Bazıları evlerinde üretmiş olduğu ürünleri, firmalara yada perakende olarak satarak para kazanmaktadır. Örnek vermek gerekirse, dikiş nakış, ev yiyecekleri, sabun üretimi, nikah mevlit şekeri imalatı vb. ürünlerdir. Bazıları ise evlere iş veren firmalar ile anlaşarak, firmaların vermiş olduğu ürünleri hazırlayarak para kazanmaktadır. Kendine ilişik ürünler yapım ederek satışını yapanlar, evlere iş veren firmalar ile anlaşanlara bakılırsa daha çok para kazanmaktadır. Evde paketleme iş veren firmaların vermiş olduğu işlere örnek vermek gerekirse, evde kutu katlama, kına paketleme, poşet katlama, davetiye dukkanacmak.com hazırlama, boncuk işleme, dikiş nakış, takı hazırlama, ütü yapma, ev yiyecekleri hazırlama, nikah bebek mevlit şekeri hazırlama, evde havlu hazırlama işi, mum hazırlama, kalem montajı işi, organik sabun imalatı olarak sayılabilir.

Şuan Evlere İş Veren Firmalar 2022 İlanlarında en oldukca verilen işler şunlardır;

İplik Temizleme işi (Fason Fabrikalardan)Boncuk dizme işi,Her çeşit paketleme işi toka, maske, (firmalardan)

Evde Toka Paketleme İşi

Paketleme işleri kalabalık aileler için idealdir.

Evlere iş veren firmalar genel olarak, devamlı olarak çalışmış oldukları kişiler ile anlaşmayı tercih etmektedirler. Evde meydana getirilen işlerde şirket ile çalışanların birbirlerine olan itimatı oldukca önemlidir. Firmalar bazı dönemlerde işlerin yoğunluğu sebebiyle işyerine personel almak yerine, yiyecek tutarı, sigorta vb. giderleri ödememek için, evde emek harcayarak para kazanmak isteyen kişilere iş verirler. Yukarıda da bahsettiğimiz bu işler, genel itibariyle bir masa başlangıcında yapılabilecek, ince işçilik gerektiren işlerdir. Firmalar ile anlaşarak evde çalışmaya başlamanız durumunda, ayırdığınız zamana bakılırsa aylık iyi bir gelir elde etmeniz mümkündür. Doğal olarak evde çalışan sayısı, iş için ayrılan vakit ve çalışanın kabiliyeti aylık gelire tesir eden faktörlerdendir. Türkiye genelinde tüm illerde evlere iş gönderen firmalar mevcutken, bu firmalara ulaşmak ve iş almak oldukca zor olsa gerek. Bursa ilimizde evde ek iş arıyor iseniz, çevrenizde bu şekilde para kazanan arkadaşlarınızdan data almanızı yada bilhassa dikiş işi veren firmalara başvurmanızı tavsiye ederiz.

Evlere İş Veren Firmalar 2022:

Şirket 1 Kına üretimFirma 2 Nikah Şekeri İmalatıFirma 3 Çeşitli Paketleme İşi

Kabiliyetinize en uygun olan sektöre başvurmanızı tavsiye ederiz.

Şirket 4 (İplik Paketleme)

240 şahıs çalışıyor ve evlere iplik temizleme işi veriyor. Şirket tarafınca haftalık olarak ipler teslim ediliyor. 1 hafta sonunda genel anlamda Cuma günleri şirket verdiği iplikleri geri topluyor. Ödemeler aylık olarak yapılıyor. Eğer evde birden fazla çalışan var ise iplik firmasından aylık 1.000 TL’den fazla kazanmak mümkün.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Saç Satın Alan Bölgeler ve Kuaförler 2022 (10.000 TL Alım Fiyatı)

20 Ocak 2022

Şirket 5 Elbise Paketleme

2 Çeşit iş bulunuyor. Bunlardan bir tanesi etiket yapıştırılarak meydana getirilen iken bir diğeri bir tek paketleme işidir. Şirket tarafınca poşet ve koliler çalışan kişilere teslim ediliyor. Ufak atölyelere kamyonla sevkiyat yapılıyor. Ufak şirket yada kişiler gelen poşetlere elbiseleri katlayarak paketliyorlar. Sonrasında paketlenmiş bu ürünler tek tek kolilere diziliyor. Gömlekler için ürün etiketi, fiyat amblemi benzer biçimde fazladan vakit alacak etiketler eklenebiliyor. Ödemeler paketleme başına günlük olarak yapılır, aylık ödeniyor. Gün yada hafta sonunda teslim edilen ürünler sayılarak geri alınıyor. Aile bireylerinin emek verme performansına bakılırsa para kazanılıyor. Doğrusu haftalık 100 tane paketleme meydana getiren ile 2.500 tane paketleyenin kazanacağı para bir olmuyor.

Şirket genel itibariyle çalışan sayısı oldukca olan, geniş alana haiz, indirme ve bindirme işleminin (sevkiyat) rahat yapılabildiği ortamları ve çalışanları tercih ediyor. Paketleme şirketi averaj 200 kişiye iş veriyor.

6 Büyük Şirket Hediyelik Eşya Montaj Şirketi

Genel anlamda bimblu, ahşap eşyalar benzer biçimde elde ürütilen sadece montajı ihtiyaç duyulan işleri veriyor. Daha ilkin oyuncak montajı işi de veren bu şirket öteki firmalara nazaran daha azca kazandırıyor. Ürün yelpazesi geniş olmasına rağmen ödediği paranın azca olduğundan söz ediliyor.

Hediyelik Eşya Montajı

Oyuncak Montaj Şirketi 7. Şirket

Genel anlamda 3 yaş altı çocuklar için kullanılmayan minik maket tarzında ki plastik oyuncakların montaj işini veren bu şirket, birçok evde çalışan bayana destek sağlıyor. Firmaya müracaat web üstünden yapılıyor. Aylık 2 kişinin kazanç averajının 1.000 TL civarında olduğu söyleniyor. Genel anlamda firmanın verdiği işler şunlar;

Otomobil, traktör, tarzında minik oyuncaklar,Montaj gerektiren plastik bebekler,Zeka geliştirici ergonomik oyuncaklarPuzzleEğitici oyuncaklar,Adam çocuklar için oyuncak tabanca setleri

Evlere bu oyuncakların paketlenme işini gönderen şirket, daha oldukca aşağıda ki görselde görüntülenmekte olan, oldukca parçadan oluşan oyuncaklar ev hanımlarına verilmektedir. Titiz olarak montajı ve paketlenmesi ihtiyaç duyulan bu oyuncaklar, minimum 20 parçadan oluşmaktadır. Tek tek birbirleri ile birleştirilen parçalar son olarak koliye yerleştirilir. Paketleme işi itina ve dikkat ister.

Şirket 8 Çikolata Paketleme Şirketi

Hususi günlerde çeşit çeşit çikolatalar dağıtıldığını bilirsiniz. Hazır üretimden geçen çikolatalar şirket tarafınca hususi paketleme işi için bayanlara verilebiliyor. İnce ve titiz paketleme mevzusunda yetenekli olanlar bu işi de alabilirler. Sadece firmanın en mühim detayı ise hijyen oluşturuyor.

Internet sitemizden iş verilmemektedir. SİZE İŞ VERECEĞİNİ TAAHHÜT EDEREK ÖN ÖDEME TALEP EDEN KİŞİLERDEN UZAK DURUNUZ!