Evde Sakız Paketleme İşi Başvurusu

Evde Sakız Paketleme İşi Başvurusu {nasıl} yapılır? Evde sakız paketleme işi için nereye müracaat etmek gerekiyor? Evde sakız paketleme işinden aylık ne kadar kazanırım? Müracaat için nereye mail atmalı? Şimdi sizlere Evde Sakız Paketleme İşi Başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.
Evde ek iş arayanlar için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda kolay yapacağınız ve en oldukca tercih edilen paketleme işlerinden birisi olan evde sakız paketleme işi için bilgiler vereceğiz. Sizde bu paketleme işini yaparak evinize ek gelir getirebilirsiniz. Bu işlere müracaat yapacaksanız hangi şehirde oturduğunuzu ve yazışma mailinizi yazarsanız firmalar tamamlanmamış eleman olduğunda sizlere ulaşacaklardır. Bunun için aşağıdaki yorumlar kısmını da değerlendirebilirsiniz. Evde paketleme işlerinden olan evde sakız paketleme işi başvurusu hakkında bilgiler sizlerle.Evde Sakız Paketleyerek Para KazanmaEkonomik sıkıntıların yaşandığı bu günlerde aileler yalnız bir maaşla ev geçindiremez duruma geldiler. Üstelik de o evde okula giden çocuk yada çocuklar var ise. Bu zor günlerde ev hanımefendileri ailelerine destek olmak ve ek gelir sağlamak adına evde ek iş yapmayı tercih ediyorlar.Ev hanımefendileri çoğu zaman paketleme işi tercih etmekteler, bundan dolayı paketleme işleri hem oldukca rahat oluyor hemde paketleme işi bulmak daha kolay oluyor. Evde yapılabilecek bir oldukca paketleme işi bulunmakta. Bunların başlangıcında da sakız paketleme işi en oldukca tercih edilenler içinde. Evde sakız paketleme işi yaparak kutu başına güzel paralar kazanmak mümkün.Evde Sakız Paketleme {Nasıl} Yapılır?Çoğumuz bakkalda satılan sakızları biliyoruz ve muhakkak alıp çiğnemişizdir. Falım, Vivident şeklinde bir oldukca sakız markası en oldukca tercih edilen ve malum büyük markalardan. Sakız paketleme işinde yapmanız ihtiyaç duyulan, işi veren firmanın size getirmiş olduğu hazır ambalajlı sakızları kutuların içine dizmek. Kapalı olarak fabrikadan gelen sakızları tek tek sayarak, her bir kutuya 200 tane yerleştirmeniz gerekmekte. İş veren şirket size lüzumlu tüm malzemeleri temin etmekte, bu malzemeler sırasıyla şu şekilde;OKU  2020 Karabük Evde Ek İş İlanları Başvurusu
Ambalaj halinde tatlı / tatsız sakızlarPlastik eldivenSakız paketleriPaketleri kapatmak için yapıştırıcıPaketleri dizmek için karton kolilerKoli bandıTüm bu malzemeler işi meydana getirecek kişiye sayılıp adetli bir halde teslim edilir. Paketleme işinin {nasıl} yapılacağı şirket yetkilisi tarafınca muntazam bir halde anlatılır, uygulamalı olarak gösterilir. İş veren firmalar büyük şirketlerle çalışmış oldukları için yapılacak işin tertipli ve zamanında teslim edilmesini isterler.BARTIN EVDE EK İŞ İLANLARIHer hafta sonu, verilen işi teslim almak için gelecek olan şirket yetkilisi, yaptığınız paketleri tek tek hesap makinesi yardımı ile sayıp, yaptığınız işin ücretini hesaplar ve şirket muhasebesine teslim eder. Muhasebe gelen raporu hesaplayıp ücretinizi elden derhal size verir.Evde Sakız Paketleme İşinden Kaç Para Kazanırım?Sakız paketleme işi veren firmalar ücret mevzusunda tatminkar rakamlar vermekte. 10’lu paket başına 1 TL veren şirket size günlük olarak 50 yada 100 paket işi veriyor. Seri bir halde sakız paketleme işi yapmış olursanız günlük 50 TL yada 100 TL kazanabilirsiniz.İlk 1 hafta tecrübe etme süreci olarak değerlendiren şirket, sizden memnun kalmış olduğu taktirde her hafta tertipli olarak size paketleme işi verecektir. Tertipli olarak gelecek olan paketleme işinden ise aylık 1200 TLyada 1600 TL kazanabilirsiniz. Hatta bazı firmalar memnun kaldıkları ek iş icra eden kişilere asgari ücret üstünden SSK bile yapmakta.Evde Sakız Paketleme İşi BaşvurusuSakız paketleme işi veren şirket, aşağıda yer edinen müracaat formunu doldurup başvuruyu tamamlayan adayları değerlendirmeye alıp en kısa sürede pozitif yönde gördüklerine geri dönüş yapıyor. Tüm başvuruları değerlendiren şirket, bir sonrasında ki ek iş alımlarında bu adaylar arasından tercih yapıyor. Derhal müracaat yapın bu ek iş fırsatını kaçırmayın.OKU  Vapur Adam iş başvuruları İŞKUR üstünden {nasıl} yapılacaktır?

EtiketlerEvde Sakız Paketleme İşi