Evde Paketleme İşi {Nasıl} Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç 2022

İçindekilerEvde Kürdan Paketleme İşiEvde Mum Paketleme İşiEvde Plastik Bardak Paketleme İşiEvde Çorap Paketleme İşiEvde Pipet Paketleme İşiEvde Sabun Paketleme İşi

Günümüz dünyasında ekonomik kriz dolayısıyla tek maaşla bir ailenin geçinmesi fazlaca zor hale gelmiş durumda. Dışarıda çalışacak durumu olmayan insanoğlu evde yapılabilecek ek işlerin arayışına girmiş durumda. Bilhassa bayanlar eşine, evine, destek olmak ve kendi harçlığını çıkarmak istiyorlar. Bayanlar için evde yapılabilecek birçok ek iş imkanı bulunmaktadır. Evde paketleme işi yapmak da bunlardan biridir. Bir çok yapınak, imalathane vb. yerlerin paketleme kısmı bulunmaktadır. Bu iş bölgeleri sigortalı işçilerin haricinde daha çok sigorta, yol, yiyecek ve öteki giderlerini kendine harcama yapmamak için ev ortamında gerçekleşebilecek paketleme işlerini ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına bir fırsat olarak sunuyorlar.

Evde paketleme yapılabilecek bir sürü ürün grubu vardır. Mesela evde sabun paketleme işi, boncuk paketleme, kürdan paketleme benzer biçimde birçok iş sizin için oldukça karlı işler olabilir. Bunun için firmalara evde paketleme işi için başvurularda bulunabilirsiniz. Evde paketleme işi veren firmaların kontakt numaraları ve kontakt adreslerini isterseniz web aracılığı ile isterseniz ilinizde bulunan iş imkanlarına gore değerlendirebilirsiniz. Ankara, İzmir, İstanbul, Konya, Bursa benzer biçimde daha birçok ilde bu işleri meydana getiren firmalar bulunmaktadır. Eve ek gelir sağlamanın tam zamanı! Haydi hanımlar hepimiz kendi parasını kolayca kazansın! Erkeklerden para istemek için kıvranmaya son veriyoruz. 🙂  Birkaç paketleme işi seçeneklerini şu şekilde inceleyebiliriz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde ek iş olarak yapılabilecek bir sürü kolay ve kazançlı meslek bulunmaktadır. Kürdan paketleme işi de bunlardan biridir. Bu işi meydana getiren firmalar iş yerine çalışan almak yerine evlere işler vererek düşük maliyetle güzel kazançlar yapmayı hedefler. Kürdan paketleme işi için lüzumlu malzemelerin hepsini şirket sizin için tedarik eder ve kargoyla kendisi gönderir. Bazı firmalar sizin gelip malzemeleri almanızı da isteyebilir. Bu iş için lüzumlu malzemeler kürdan, kürdanları koymak için kutu ve insan sağlığını korumak açısından çalışanların ellerine zarar gelmemesi amacıyla plastik eldivenlerdir. Şirket ile anlaşmalı olduğunuz için kürdan adedi olarak ne kadar koymanız icap ettiğini onlar size bildireceklerdir. Size verilen zamana kadar yetiştirerek işverenin gözünde işinizi sabitler iseniz sizin için sürekli bir gelir deposu olur. Bazı firmalar bu iş için maaş hesabı çalışır bazıları ise verdikleri ürün kadarına ödeme yaparlar.  Ortalama ayda 600 ile 800 TL arası bir para kazanmanızın mümkün olabileceği bir iş bulunduğunu düşünüyorum. Elinizin becerisi ve hızınıza gore de fazlaca ürün yapmanız halinde kazancınız doğal ki terfi edecektir. Evde ek iş için yapılabilecek kazancı güzel işlerden biridir bence. Siz de çevrenizdeki firmaları arayarak data alabilirsiniz.

Kürdan Paketleme İşi Gelir Kaynağınız Olabilir.

Evde Mum Paketleme İşi

Mum bir çok düğünlerde, doğum günü parti kutlamalarında, ev süslemelerinde nerede ise tüm hususi günlerde kullanılan bir malzemedir. Evde ek işi yapılabilecek maliyeti en güzel işlerden biridir. Şu sebeple bir çok yerde bulunması amacı ile fazlaca kullanılan bir malzemedir. Bayanlar için evindeki boş vakitlerini paraya çevirmenin tam zamanı diyebiliriz. Mum paketleme işi kolay olmasıyla birlikte zevkli bir iş haline de gelebilir. Rengarenk, kokulu, dekor mumları ve daha birçok çeşit ile insanların göz zevkini canlandırabilir. Bu işi meydana getiren firmalar hem iş yerinde zaman kazanmak hem de çalışanların sigorta+yol+yiyecek harcamasından kurtulmak için günümüzde evlere iş dukkanacmak.com vererek iş yükünü ve maliyeti birazcık daha azaltmaya çalışıyorlardır. Evde mum paketleme için bu işi meydana getiren firmalarla anlaşmanız sizin için daha iyi olacaktır. Şu sebeple malzemeleri tedarik  etmekle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Şirket sizin için lüzumlu mum, mumları koymanız ihtiyaç duyulan kutuları göndereceklerdir. Bu iş için bir tek kendiniz olmak yerine ailenizden, komşularınızdan kendinize ortak yapabilirsiniz. Ortaklı çalışmak daha fazlaca iş yapmanıza destek sunar. Bu da kazancınızı ikiye katlayabilir. Mum paketleme işinden ürünleri doğru ve ergonomik bir halde yerleştirmeniz durumunda 2.000 TL kim bilir daha fazlasını kazanmanız mümkün olacaktır.

Mum Paketleme İşi Evlere Ek Gelir Sağlıyor

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

 Evde plastik bardak paketleme işi bayanların ve öğrencilerin kolaylıkla yapabileceği ek işlerden biridir. Bunun için ek bir zamana ihtiyacınız olmamakla beraber öğrencilerin harçlıklarını çıkarabilecekleri ve derslerinden arta kalabilecek zamanları en güzel şekilde nakite çevirebilecekleri bir iştir. Plastik bardak paketleme işini veren firmalardan iş istemeniz halinde lüzumlu malzemelerin hepsini sizin için tedarik edecekler ve evinize göndereceklerdir. Bu iş için lüzumlu malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Pet bardakKarton bardakŞeffaf poşetPaketleme bandıKoli

Bu malzemeler ile firmanın sizden istediği zamanda ve istenilen şekilde ürünleri hazırlayarak teslim etmelisiniz. Bu işten kazancınız pratikliğinize ve el becerinizin durumuna gore aylık 500 ile 1.500 TL içinde değişim izah edebilir.

Bardak Paketleme İşi Ek Gelir Sağlıyor

Evde Çorap Paketleme İşi

Günümüzde bir çok bayanlar, okulunu bitirmiş fakat iş hayatına atılamamış gençler, paraya gereksinim duyan öğrenciler evden çıkma imkanı olmayanlar için birçok ek iş imkanı hazırlanmıştır. Çorap paketleme işi de bu işlerden biridir. Kolay ve bir o denli da zevkli işlerden kabul edilen çorap paketleme için bazı firmalar vardır. Bulunduğunuz bölgede bulunan çorap paketleme firmalarıyla anlaşarak evinizde bu işi yaparak hem vaktinizi değerlendirip hem de paranızı kazanabilirsiniz. Çorap paketleme işi için lüzumlu malzemeler için şirket sizi uğraştırmadan olması ihtiyaç duyulan her şeyi kendisi sizin için gönderir ve sizden bir tek zamanında bitirmenizi ister. Şirket sizin için belirli sayıda çorap gönderir. Bu çorapların eşlerini dikkatli bir halde seçmelisiniz. Gönderilmiş olduğu çorap sayısı kadar çorap kartonu teslim ederler. Mühim olan husus evde çalışan kişilerin firmanın talep etmiş olduğu şekilde çorapları paketlemesi, zamanında teslim etmesidir. Muntazam şekilde paketlenmeyen, eşleri doğru şekilde seçilmeyen çorapların şirket tarafınca paketleme tutarı ödenmez. Birazcık dikkatle çalışmanız ihtiyaç duyulan bir iş olması sebebiyle özenle çalışmanız gerekmektedir. Tertipli ve dikkatli bir emek verme sergilemeniz durumunda şirket sizin için aylık ücret yada gönderilmiş olduğu ürün başına fiyat ücretlendirmesi yapabilir. Aylık kazancınız nerede ise 1.500 TL’ye kadar yükseliş izah edebilir. Sizde bu işten para kazanmak isterim diyorsanız çevrenizde bulunan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Değişik bir ek iş seçeneği olarak kına paketleme işi ile ilgili data almak için tıklayınız.

Evde Çorap Paketleme İşi Yaparak Kendi Gelirinizi Oluşturabilirsiniz

Evde Pipet Paketleme İşi

Neredeyse bir çok sektörde sıhhat açısından tek kullanımlık rengarenk pipetleri görürüz. Ev hanımları ve öğrenciler için fazlaca uğraştırıcı olmayan, vakitten fazlaca çalmayacak bir iştir. Bu yüzden yapılabilecek cazip bir iştir. Bazı içecekler tüketiciye gelene kadar birçok yerlerden geçer. Üretim firmasından bayilere, kafelere, lokantalara daha doğrusu yiyecek ve içecek sektörünün bulunmuş olduğu bölgelere gelene kadar çokta hijyenik olmayan şartlarda getirilirler. Bu yüzden bu biçim hizmet sektörünün olduğu yerlerde tek kullanımlık pipetler bulunmak zorundadır. Siz de bu plastik pipetleri evde ek gelir haline çevirebilirsiniz. Pipet paketleme işi meydana getiren bir sürü şirket vardır. Bu firmalara başvurarak evinizi iş yeriniz haline getirebilirsiniz. Süregelen bir iş olması sebebiyle kazancınız siz istediğiniz ve anlaştığınız firmanın sizi beğenmesi halinde devam edecektir. Bu iş için lüzumlu pipet, pipetleri koymak için naylon poşet malzemelerini şirket sizin için gönderecek ve {nasıl} yapmanız icap ettiğini size anlatacaktır. Bir poşetin içine ne kadar koyacağınızı onlar sizden isteyecektir. Firmanın beklentisi haricinde ürün yapmanız halinde şirket sizin ürünlerinizi kabul etmeyecektir. Paketleme işlemini hijyenik olması açısından elinize temiz eldivenler giymelisiniz. Pipet paketleme işinden kazanacağınız gelir 1000 TL yada fazlası olabilir. Bu sizin pratikliğinize kalmış. Bayanların evde yapabileceği öteki iş imkanları için tıklayınız.

Evde Pipet Paketleme İşi Kolay Bir Şekilde Gelir Sağlıyor

Evde Sabun Paketleme İşi

Sabun hem vücut temizliği için hijyen açısından hem de süs olarak kullanılabilen bir üründür. Buruna verdiği hoş koku sebebi ile insanların ilgisini fazlaca çekiyordur. Süs sabunları, hijyen amaçlı sabunlar, sıhhat için cildi güzelleştiren sabunlar benzer biçimde bir sürü çeşidi bulunur. Çeşitliliğinden dolayı da yüksek ek gelir sağlayabilecek bir meslek haline gelebilir. Sabun paketleme işi meydana getiren birçok şirket bulunmaktadır. Bu firmalar iş yerlerinde çalıştırdıkları işçilerin haricinde, daha azca maliyet harcayacağını düşünerek evlere de iş vermeye başlamışlardır. İki tarafı da mutlu edebilecek olan bir düşüncedir. İş veren evde çalışan işçilere sigorta yol ve yiyecek parası vermek zorunda kalmıyor, işçi de evde hem yapabileceği öteki işlere zaman ayırıyor hem de evine ek gelir sağlıyor. Sabun paketleme işini isterseniz kendiniz üstlenebilirsiniz, isterseniz de kendinize ortaklar bularak daha çok işler yapabilirsiniz. Bu iş için lüzumlu malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz;

EDİTÖR TAVSİYESİ

Kaymakamlık Faizsiz İşyeri Açma Kredisi Veriyor 2022

20 Ocak 2022

SabunSabun kutularıHediyelik için ise tül, makas, not kağıtları, süslü kutular

Bu malzemeleri şirket sizin için tedarik eder sizden zamanında ve en güzel şekilde paketlemenizi ister. Ürünlerinizi firmanın istediği şekilde yapmamanız durumunda şirket sizden ürünü kabul etmez. Sabun paketleme işi sizin emek verme hızınıza gore averaj aylık geliriniz 2.000 TL‘ye kadar yükselebilir.

Evde Sabun Paketleme İşi Yaparak Evinize Ek Gelir Sağlayabilirsiniz.

Siz de paketleme işleri meydana getiren firmalar ile görüşerek kendi iş imkanlarınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Evinizi iş yeri yapmak için hala fazlaca geç değil. Size en yakın firmalara başvurarak kendinize uygun bulduğunuz işi seçerek paranızı kazanabilirsiniz.