Evde Ek İş nasıl Yapılır ? Ek iş nasıl bulunur ? Ev Hanımlarına Ek İş Veren Firmalar!

Türkiye’de son yılların en iyi kazanç kapılarından biri de evde ek iş yaparak para kazanmaktır. Evde değişik kolay işler yapılarak her ay 2000 TL gelir elde etmek {{{hiç de}}} kolay olsa gerek artık. Artık yapınak ve yapımevi sahipleri bayanları iş yerine getirmek yerine onların evine iş vermektedir. Bu sayede hem SGK hem de vergiden kurtulmaktadır. Evlere iş veren firmalar her yıl olduğu şeklinde evlere iş vermeye devam etmektedir. İşte ayrıntılar…

EVDE EK İŞ YAPILARAK KAÇ PARA KAZANILIR?

Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar evden çıkmadan ev halkının da bazı zamanlarda desteğini alarak ayda 500-3000 TL gelir elde edebilir. Doğrusu o denli da kazanabilir azca da kazanabilirsiniz. Bu sizin kabiliyetinize bağlı. Bu mevzuda uzun senelerdir çalışan bayanlar daha tecrübeli olduğundan, hem kendi ekiplerini kurmakta hem de bu sayede oldukca daha oldukça para kazanmaktadır. Evde ek iş yaparak siz de ev giderlerine katkı yapabilirsiniz.

Aşağıdaki videoda evde ek iş yaparak para kazanan bir ev hanımı bulunmaktadır. Videoyu izleyerek bu işe yeni süregelen bayanın da fikirleriniz öğrenebilirsiniz. 

FİRMALARIN ADRES BİLGİSİ

Evlere iş veren birçok şirket bulunmaktadır. Bu firmaların Türkiye’nin 81 ilinde bulunabilirler. Fakat sizin bulunduğunuz ilde hangi şirket evlere iş veriyor diye merak ediyorsanız bununla ilgili olarak iş verenlerin kontakt bilgilerinin olduğu bir sayfa maalesef yoktur. İş verenler ile yalnız bu sayfa altında yorum yaparak iletişime geçebilirsiniz.

Evde çalışmak isteyen kişiler bu mevzuda fason takipçiliği denilen iş ilanlarına müracaat yapabilir. Tekstil ürünlerinin katlanması, paketlenmesi ve ütülenmesi noktasında tecrübeli ya da bu işi bilen kişiler müracaat yapabilir. İstanbul başta olmak suretiyle fason iş takip edeni işi veren yerlerin adres ve telefon detayları alttadır. Aşağıdaki adrese bakarak iş başvurusu yapabilirsiniz. 

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/fason+takip+elemani#&pst=641

Bu adreste bulunan Firmaların İletişim Detayları: Teks Teksil Şirketi,: BOYA ve BASKI TESİSLERİ. Ergene3 OSB Vakıflar OSB Mahallesi D.100 Caddesi No=199/1. Ergene / Tekirdağ

Bakırcılarlaroğlu Şirketi, İletişim Detayları. Adres: Evren Mahallesi, Hıdırlar Caddesi, Derya Sokak, No:65654 Güneşli, Bağcılar, İstanbul, Türkiye.

Ek İş İlanları Olarak Bu Adrese De Bakabilirsiniz;

https://www.secretcv.com/is-ilanlari/?k=fason_takip_sorumlusu

TL kazanmak için Evde paketleme işi veren firmalar

Evde nikah şekeri işi için bakın.

HANGİ EK İŞLER YAPILABİLİR?

Evde birçok mevzuda emek verme yapılabilmektedir. Bunların başlangıcında paketleme ve montajlama gelmektedir. Rahat olan bu işleri yaptığınızda eliniz de hızlanacak ve süre içinde daha oldukça iş yaptığınız için daha oldukça gelir elde etmiş olacaksınız. Evde havlu kenarı işleme, süs eşyası yapma şeklinde daha birçok mevzuda ek gelir elde edebilirsiniz. İşte belli başlı ek işler…

  •  mandal paketleme
  • sabun paketleme
  •  havlu kenarı dikme işleme
  • süs eşyası yapma
  •  hediyelik eşya yapma
  • davetiye ve nikah şekeri hazırlama

Bu işleri daha da çoğaltabiliriz. Mühim olan hangi işte daha süratli olabileceğinizdir.

Evladı okuyan kişiler için meydana getirilen devlet yardımları için bu yazımıza bakınız. Öğrencilere devlet yardımı

NOT: Yorum kısmına kesinlikle telefon numaranızı yazmayın.  Telefon numarasını yazan kişilerin yorumları onaylanmaz.

 

Mühim Not: Bu içeriğimizin temel hedefi, iş isteyenlere bazı mevzularda fikirler vermektir. Bunlar genel olarak, “evde ek iş nasıl yapılır ve averaj kazanç ne kadardır” şeklinde dört gözle beklenen mevzular ile ilgilidir. Bunun haricinde bu site ve sayfa üstünden iş isteyenlere iş verilmez ve iş verenler ile iş isteyenler içinde da aracılık yapılmaz. Sitemizde hakkaten ek iş ile ilgili yararlı içerik okuyabilirsiniz; fakat iş siparişi verilmez. Buna karşın aşağıda yorum kısmında halen iş isterim diye yorum icra eden birçok şahıs görüyoruz. Lütfen içerikte ne okuduğunuza dikkat edin. İş isterim, evde ek iş yapabilirim şeklinde yorumları bundan sonrasında yayınlamayacağız. Ek işler ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz fakat iş isteme noktasında dediğimiz şeklinde bu site iş veren değildir. Özetle, sayfamız üstünden herhangi bir halde iş verilmez. Biz yalnız cemiyet için yararlı içerik üretmeye çaba gösteriyoruz. Her insana iyi emekler ve ilginiz için teşekkürler.