Esnafa 3 000 TL ve 5 000 TL Bağışlama Desteği Başvuruları Ne Süre Bitiyor?

esnafa 3 000 tl ve 5 000 tl bagislama destegi basvurulari ne sure bitiyor 62d84194f0f71

Esnafa 3 Bin TL ve 5 Bin TL Bağışlama Desteği Başvuruları Ne Süre Bitiyor?Esnafa verilen bağışlama desteği ne vakit yatırılacak? Koronavirüs salgını sebebiyle esnafa bazı ödemeler yapılmaya devam ediyor. Esnaf, pandemi sürecinden en oldukca etkilenen kişiler içinde yer ediniyor. Esnaflara destek ödemeleri devam ediyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde açıklamış olduğu hibeyle ilgili detaylar netleşmeye başladı. Bağışlama desteği başvuruları başladıktan sonrasında, destekten yararlananlara Bağışlama desteği ne vakit ödenecek? 3 Bin 5 Bin TL Bağışlama Destek Başvuruları Ne Süre Bitiyor? Araştırmaya başladı.Esnafa verilen bağışlama desteği ne vakit ödenecek? Esnaf için 3 bin TL ve 5 bin TL olmak suretiyle iki grupta verilecek bağışlama desteği başvuruları başladı. Bağışlama destek ödemesi müracaat sahipleri, ödeme tarihinde araştırma halletmeye devam etmektedir.
Esnaf Bağışlama Desteği ne vakit ödenecek?Bağışlama destek ödemesi başvuruları tamamlandıktan sonrasında müracaat neticeleri, duyurunun derhal peşinden hesaplara yatırılacaktır. Tecim Bakanlığı tarafınca açıklanan takvime bakılırsa 25 Mayıs itibariyle alınan başvuruların neticeleri da e-devlet üstünden açıklanacak. Mevzuyla ilgili yeni bir izahat yapıldığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Memuralimlari.net olarak bizi takip edebilir ve informasyon sahibi olabilirsiniz.

OKU  88.000 TL gereksinim kredisi veren bankalar