Erken seçim piyasaları etkiler mi? Uzmanından Doğru Açıklamalar!

Erken seçim piyasaları etkiler mi? Yiğit Bulut açıkladı… MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin erken seçim isteğinden sonra, Yiğit Bulut konuyu değerlendirdi. Piyasaların erken seçimden etkilenme ihtimaline karşın yöneltilen soruyu cevaplayan Bulut, gelişmelerin piyasaya etkisinin olmayacağını belirtti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında 2019 yılında yapılması planlanan seçimlerin 26 Ağustos’a alınmasını istedi. TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİ ERKEN SEÇİM MHP Lideri’nin bu sözleri, Türkiye’nin gündemini bir anda…


Erken seçim piyasaları etkiler mi? Uzmanından Doğru Açıklamalar!

Erken seçim piyasaları etkiler mi? Yiğit Bulut açıkladı…

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin erken seçim isteğinden sonra, Yiğit Bulut konuyu değerlendirdi. Piyasaların erken seçimden etkilenme ihtimaline karşın yöneltilen soruyu cevaplayan Bulut, gelişmelerin piyasaya etkisinin olmayacağını belirtti.

Erken seçim piyasaları etkiler mi? Yiğit Bulut açıkladı...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında 2019 yılında yapılması planlanan seçimlerin 26 Ağustos’a alınmasını istedi.

TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİ ERKEN SEÇİM

MHP Lideri’nin bu sözleri, Türkiye’nin gündemini bir anda değiştirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şu an söyleyecek bir şeyim yok” diyerek MHP Lideri ile yapacağı görüşmenin beklenmesini istedi.

Erken seçim piyasaları etkiler mi? Yiğit Bulut açıkladı..
.

PİYASALAR ETKİLENİR Mİ

TRT Haber’de ekrana gelen Derin Analiz programında gündemi yorumlayan Yiğit Bulut, gelişmelerin piyasaya etkisinin olmayacağını söyledi.

“PROFESYONEL GÖZÜYLE BAKARAK…”

Bulut, “Profesyonel gözüyle bakarak şunu söylemek istiyorum. Erken seçim olsa da olmasa da, nasıl bir yön çizilecekse; iki seçenekte de piyasayı olumsuz etkileyecek bir gelişme yoktur.” dedi.

2018 Ramazan Ayı'nda Kırmızı et fiyatları ne kadar olacak?
İran'dan Dolar'a Hayır! Artık kullanılmayacak...

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap